wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blakkudium syndrom ostatnich kilku lat xd
1
Lewy wróci, to będzie absorbował 2-3 obrońców w obronie Interu, ale to nie szkodzi. Dużo miejsca zostanie dla Rafinii oraz Balde i Yamala. Można psioczyć na Lewego, ale on może coś ugotować z niczego jak z kotletiko. Dodatkowo profesor w obronie przy sfg
2
Kluczowe jest to żeby Balde wrócił na ten rewanż i żebyśmy nie zobaczyli tego placka Martina
2
@Luciano99 elo 520
0
@Encore inny format LM, dla mnie to Pedri albo młody. Rafinia oprócz tego strzału z furą szczęścia to nic nie pokazał.
0
@pax no cóż po 2 szklankach whisky się odpala :D
0
@LOPEZ16 bez przesady, te bramki które padły dla Interu to w normalnych warunkach nie powinny paść, fura szczęścia dla autobusiarzy. Lewy wraca, a to jest niesamowity efekt dodatniw obronie przy sfg
1
@esem91 trochę to jest jak remontada z autobusiarskim Interem xd
0
@ali3gator 1 i 2 bramka to na pewno
0
@Destroyer_of_Worlds przy remisie 3-3 wystarczylaby wygrana xd
0
No i co Szczęsny na ławkę
0
@nightwishygt wystarczylby Lewy w ataku
0
@Cvzx czekaj @pax napisze ze slaby mecz xd
0
@AdrianFCB10 wgle ta żółta kartka z dupy
0
@Kondziubarca lepszy nize Martin
1
@SinMistico zewniakiem to nie takie proste
0
@karci0 ter statua za niego
1
@Cvzx to jest właśnie to, jestem pewny że mozna było uniknąć jednej bramki gdyby grał Lewy
0
@Senior6 realizator się pomylił
2
Brama zaliczona Rafinii
0
Dramat w obronie, co taki ferran pokryje z 180 cm wzrostu?
1
Araujo na takie gaszenie pożarów jest idealny
3
Komentarz usunięty
0
@Davvd Kounde bardziej cofnięty, Balde będzie kluczem bo uwolni to trochę rafinie
0
Ależ mamy opcje do rozgrywania, Cubarsi, Eric i Inigo w obronie xd
0
@Kuczek wiesz co, nawet ja bym z kanapy strzelił taką sytuację, to jest obowiązek wykorzystać piłkę na pusto 3 m od bramki xd ferran nic tu ekstra nie pokazał
0
@KamQiX potężni to byliśmy 3 miesiące temu. Teraz to mamy tylko młodego. Ferran marnuje od groma okazji, a Rafinia ksawi mode
0
@Toretto na rewanż wraca Balde z Lewym
0
@jeonek to naprawdę musi być tragedia w trzymaniu linii spalonego przez Forta. Martin notorycznie jest źle ustawiony
2
@ryzy21 dziwisz się? Placek totalny