0

@blakkudium syndrom ostatnich kilku lat xd

1

Lewy wróci, to będzie absorbował 2-3 obrońców w obronie Interu, ale to nie szkodzi. Dużo miejsca zostanie dla Rafinii oraz Balde i Yamala. Można psioczyć na Lewego, ale on może coś ugotować z niczego jak z kotletiko. Dodatkowo profesor w obronie przy sfg

2

Kluczowe jest to żeby Balde wrócił na ten rewanż i żebyśmy nie zobaczyli tego placka Martina

2

@Luciano99 elo 520

0

@Encore inny format LM, dla mnie to Pedri albo młody. Rafinia oprócz tego strzału z furą szczęścia to nic nie pokazał.

0

@pax no cóż po 2 szklankach whisky się odpala :D

0

@LOPEZ16 bez przesady, te bramki które padły dla Interu to w normalnych warunkach nie powinny paść, fura szczęścia dla autobusiarzy. Lewy wraca, a to jest niesamowity efekt dodatniw obronie przy sfg

1

@esem91 trochę to jest jak remontada z autobusiarskim Interem xd

0

@ali3gator 1 i 2 bramka to na pewno

0

@Destroyer_of_Worlds przy remisie 3-3 wystarczylaby wygrana xd

0

No i co Szczęsny na ławkę

0

@nightwishygt wystarczylby Lewy w ataku

0

@Cvzx czekaj @pax napisze ze slaby mecz xd

0

@AdrianFCB10 wgle ta żółta kartka z dupy

0

@Kondziubarca lepszy nize Martin

1

@SinMistico zewniakiem to nie takie proste

0

@karci0 ter statua za niego

1

@Cvzx to jest właśnie to, jestem pewny że mozna było uniknąć jednej bramki gdyby grał Lewy

0

@Senior6 realizator się pomylił

2

Brama zaliczona Rafinii

0

Dramat w obronie, co taki ferran pokryje z 180 cm wzrostu?

1

Araujo na takie gaszenie pożarów jest idealny

3

Komentarz usunięty

0

@Davvd Kounde bardziej cofnięty, Balde będzie kluczem bo uwolni to trochę rafinie

0

Ależ mamy opcje do rozgrywania, Cubarsi, Eric i Inigo w obronie xd

0

@Kuczek wiesz co, nawet ja bym z kanapy strzelił taką sytuację, to jest obowiązek wykorzystać piłkę na pusto 3 m od bramki xd ferran nic tu ekstra nie pokazał

0

@KamQiX potężni to byliśmy 3 miesiące temu. Teraz to mamy tylko młodego. Ferran marnuje od groma okazji, a Rafinia ksawi mode

0

@Toretto na rewanż wraca Balde z Lewym

0

@jeonek to naprawdę musi być tragedia w trzymaniu linii spalonego przez Forta. Martin notorycznie jest źle ustawiony

2

@ryzy21 dziwisz się? Placek totalny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?