0

@kamiVeB ale dobrze wygląda w garniturze i umie po angielsku

0

@Nazio_87 no taki tryb życia jak prowadzi obecnie nie sprzyja dobrej formie

8

Stanowski wszystkie flagi ma xd

0

@Derean laporta pomontowal fotele VIP to audytor powinien puścić zielone światło

5

@BorzyKrzys patodeweloperka to jest konkretny rak na tkance społeczeństwa

8

Łaska kibiców na pstrym koniu jeździ

0

@Gaucho pieczenie odbytu jak po porządnym ostrym kebabie

0

@cosinus90 w takim przypadku należy się odstrzał na miejscu i właścicielki i psa.

0

@Hubertusk rozwiązanie jest takie, żeby nie było frajerstwa tak jak w listopadzie. Wtedy wygrywamy ligę w kwietniu

1

@MaziFCB a jaka byłaby przewaga gdyby nie mieli jakiejś amnezji w graniu w listopadzie

0

@Greenalley bo VAR nie mógł interweniować, spokojnie w rmtv się jutro pojawi

0

@fenix1983 ale pilka nie szla w bok tylko w stronę pola karnegi

2

@Starrk bo są chronieni przez rząd, a także między innymi przez kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego

0

@Criss18Barca jeszcze jej twarz zżeral, masakryczne naćpane bydle

0

Haha co za karny xd

0

Klasycznie, nic nie grają, strzelają bramke

1

Co broni ten ciapaty makaron

0

@BorzyKrzys plastikowa w opór

0

@dge21 jakbysmy autobusem bronili jak Inter to pewnie i Wojtek miałby multum interwencji xd

0

@Lord_S w zasadzie można tak podsumować ten mecz, zadecydowały detale. No i niestety słaba dyspozycja Araujo, już eliminacji przez PSG.

2

@boss000 w b klasie nawet to wiedzą xd

0

@MichuZ44 ofensywa po pół litra

5

@barcelonaLM martin w tej sytuacji powinien mu tą gire połamać wybijając piłkę

0

@LukaszFan inter wytrawny w ataku, wykorzystał to co miał, a u nas? No cóż płotka, eric mieli styuacje..

1

@Gaz za rok to mam nadzieję że jego też nie będzie

0

@michal26 wszystko się zgadza, tylko że araujo zagrał swoje i zesrał nam 2 bramki. O Martinie nie mówię, bo chlop i tak gra powyżej swoich umiejętności

0

@Encore komar bierze to na miękko

1

@kanver_ no zajebiście, jedna okazja na to co wszedł, nie chce mówić ile miała płotka

0

Araujo zabrał złote pilki, kolejny argument żeby go sprzedać xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?