wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamiVeB ale dobrze wygląda w garniturze i umie po angielsku
0
@Nazio_87 no taki tryb życia jak prowadzi obecnie nie sprzyja dobrej formie
8
Stanowski wszystkie flagi ma xd
0
@Derean laporta pomontowal fotele VIP to audytor powinien puścić zielone światło
5
@BorzyKrzys patodeweloperka to jest konkretny rak na tkance społeczeństwa
8
Łaska kibiców na pstrym koniu jeździ
0
@Gaucho pieczenie odbytu jak po porządnym ostrym kebabie
0
@cosinus90 w takim przypadku należy się odstrzał na miejscu i właścicielki i psa.
0
@Hubertusk rozwiązanie jest takie, żeby nie było frajerstwa tak jak w listopadzie. Wtedy wygrywamy ligę w kwietniu
1
@MaziFCB a jaka byłaby przewaga gdyby nie mieli jakiejś amnezji w graniu w listopadzie
0
@Greenalley bo VAR nie mógł interweniować, spokojnie w rmtv się jutro pojawi
0
@fenix1983 ale pilka nie szla w bok tylko w stronę pola karnegi
2
@Starrk bo są chronieni przez rząd, a także między innymi przez kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego
0
@michal26 te sondazownie to się nadają. Tutaj jest konkretny pomiar:
https://www.facebook.com/100064614612728/posts/pfbid02XXJoZRZuy1bK4Jg6BWkKCiJmnv6QofrgyorXgSpJetjQE5GLdDUTRGCqntV9EWTnl/?app=fbl
0
@Criss18Barca jeszcze jej twarz zżeral, masakryczne naćpane bydle
0
Haha co za karny xd
0
Klasycznie, nic nie grają, strzelają bramke
1
Co broni ten ciapaty makaron
0
@BorzyKrzys plastikowa w opór
0
@dge21 jakbysmy autobusem bronili jak Inter to pewnie i Wojtek miałby multum interwencji xd
0
@Lord_S w zasadzie można tak podsumować ten mecz, zadecydowały detale. No i niestety słaba dyspozycja Araujo, już eliminacji przez PSG.
2
@boss000 w b klasie nawet to wiedzą xd
0
@MichuZ44 ofensywa po pół litra
5
@barcelonaLM martin w tej sytuacji powinien mu tą gire połamać wybijając piłkę
0
@LukaszFan inter wytrawny w ataku, wykorzystał to co miał, a u nas? No cóż płotka, eric mieli styuacje..
1
@Gaz za rok to mam nadzieję że jego też nie będzie
0
@michal26 wszystko się zgadza, tylko że araujo zagrał swoje i zesrał nam 2 bramki. O Martinie nie mówię, bo chlop i tak gra powyżej swoich umiejętności
0
@Encore komar bierze to na miękko
1
@kanver_ no zajebiście, jedna okazja na to co wszedł, nie chce mówić ile miała płotka
0
Araujo zabrał złote pilki, kolejny argument żeby go sprzedać xd