3

@Eklerek a o 23 niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził xd

4

@lithotripter Bartomeu ma spółkę budowniczą i kręcił jakieś biznesy w Chinach, stąd ten transfer

10

@Zoker co ty gadasz, Trzaskowski przynajmniej dobrze wygląda i dobrze mówi po angielsku

25

Jebas miota się jak nie powiem co, aby tylko wsadzić kija w szprychy, żeby Barcelona nie zdobyła pucharów.

1

@GTBTP dobrze że jest 3 mld na tvp, a nie na szkolnictwo

0

@Mankind no i właśnie przez takich jak ty, co mają pamięć zlotej rybki, jest w tym kraju jak jest.

0

@Safrani a ja mam zerowe zaufanie do lewaków:


0

@Safrani widząc twoje komentarze to się czasami zastanawiam czy robisz to specjalnie czy na zlecenie xd

3

@RosjaninBut nie ma pytań, prosta sprawa że prawo działa tylko na tych co trzeba.

27

@Faro nie, Flick uciął temat żeby nie drążyli

0

@Pedri16Future brazol chyba jednak zawsze będzie brazolem x

1

@Criss18Barca to ciekawe jak miał się popisać przed mocnym strzałem pod poprzeczke z 4 m xd

0

@messi33 no świetnie, jakby Real nie sfrajerzyl to kupa w gaciach i widmo przegrania ligi. Tyle prezentów co dały mierdy to jest tylko ich wina, że nie mamy w tej chwili z 10 pkt przewagi

0

@pt9 przy sprzedaży Araujo robi się miejsce na darmowy transfer czyli Tah

1

@Arkon on ma jakieś popalone styki, jak nie wycinka równo z trawą na czerwo to przytulanie się do typa 15 cm niższego, zamiast po prostu go przeskoczyć. No to jest dramat co się z chłopem stało

0

@matirix20 niech daja 80 baniek czy tam ile ma w klauzuli i papa

0

@Pedri16Future tak jak w grudniu wygraliśmy

5

@Fake69 ciężko być pod grą jak stoisz sam na dogodnej pozycji w polu karnym, a dzbany walą w obrońców zamiast podawać

0

@Pedri16Future no a w następnych meczach Leganes się zamuruje i znowu stracimy punkty. Idiotyczny mecz bo na luzie był do wygrania

0

@VeB 1899 dobra dobra, mieliśmy 10 pkt przewagi w listopadzie i ją frajersko roztrwonilismy

0

Ile to razy dzisiaj Lewy dobilby na pustaka to dzbany próbowały strzelać w obrońców??

0

@DonAndrzejos i co z tego że u nas? To nie jest atut

0

Na własne życzenie stracili punkty xd chyba pachnie grudniem

0

@APTAPT sreal bez żadnych przerw dostal 6

0

Masakryczny Yamal, na co on gra w tej minucie xd

4

Widać wrócił Raphinia za Xaviego xd

1

Komentarz usunięty

1

Pedri na ławkę i się skończy kontrola w środku pola

14

Gavi jest piękny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?