wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Eklerek a o 23 niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził xd
4
@lithotripter Bartomeu ma spółkę budowniczą i kręcił jakieś biznesy w Chinach, stąd ten transfer
10
@Zoker co ty gadasz, Trzaskowski przynajmniej dobrze wygląda i dobrze mówi po angielsku
25
Jebas miota się jak nie powiem co, aby tylko wsadzić kija w szprychy, żeby Barcelona nie zdobyła pucharów.
1
@GTBTP dobrze że jest 3 mld na tvp, a nie na szkolnictwo
0
@Mankind no i właśnie przez takich jak ty, co mają pamięć zlotej rybki, jest w tym kraju jak jest.
0
@Safrani a ja mam zerowe zaufanie do lewaków:
0
@Safrani widząc twoje komentarze to się czasami zastanawiam czy robisz to specjalnie czy na zlecenie xd
2
Hmm tu defraudacji środków publicznych nie ma???
https://www.facebook.com/100044388070966/posts/pfbid0uR3oF86qjhEHQ2hXxBedYL1YknY1BjnsqYrvzremQ7bCX2DnZzW4eSkzp2rCm67l/
3
@RosjaninBut nie ma pytań, prosta sprawa że prawo działa tylko na tych co trzeba.
27
@Faro nie, Flick uciął temat żeby nie drążyli
0
@Pedri16Future brazol chyba jednak zawsze będzie brazolem x
1
@Criss18Barca to ciekawe jak miał się popisać przed mocnym strzałem pod poprzeczke z 4 m xd
0
@messi33 no świetnie, jakby Real nie sfrajerzyl to kupa w gaciach i widmo przegrania ligi. Tyle prezentów co dały mierdy to jest tylko ich wina, że nie mamy w tej chwili z 10 pkt przewagi
0
@pt9 przy sprzedaży Araujo robi się miejsce na darmowy transfer czyli Tah
1
@Arkon on ma jakieś popalone styki, jak nie wycinka równo z trawą na czerwo to przytulanie się do typa 15 cm niższego, zamiast po prostu go przeskoczyć. No to jest dramat co się z chłopem stało
0
@matirix20 niech daja 80 baniek czy tam ile ma w klauzuli i papa
0
@Pedri16Future tak jak w grudniu wygraliśmy
5
@Fake69 ciężko być pod grą jak stoisz sam na dogodnej pozycji w polu karnym, a dzbany walą w obrońców zamiast podawać
0
@Pedri16Future no a w następnych meczach Leganes się zamuruje i znowu stracimy punkty. Idiotyczny mecz bo na luzie był do wygrania
0
@VeB 1899 dobra dobra, mieliśmy 10 pkt przewagi w listopadzie i ją frajersko roztrwonilismy
0
Ile to razy dzisiaj Lewy dobilby na pustaka to dzbany próbowały strzelać w obrońców??
0
@DonAndrzejos i co z tego że u nas? To nie jest atut
0
Na własne życzenie stracili punkty xd chyba pachnie grudniem
0
@APTAPT sreal bez żadnych przerw dostal 6
0
Masakryczny Yamal, na co on gra w tej minucie xd
4
Widać wrócił Raphinia za Xaviego xd
1
Komentarz usunięty
1
Pedri na ławkę i się skończy kontrola w środku pola
14
Gavi jest piękny