0

@jedrek7000 bo masz 2 wahadlowych to grasz 3 obrońcami xd

0

@esem91 a to w ogóle ten mecz jest transmitowany w 4 k?

0

@Michu94 pięknie, betonowy Carlo dalej u sterów

1

@D10SLEO kto tego przygłupa wybrał do sejmu, to jest dopiero szok xd

2

@Safrani UE i budżet własny? xD tak to skomentuje, wszystko się sprowadza do drukowania pieniędzy i robienia z nich kredytu.

0

@Sulimo za fatiego

2

Ten cały Hujsen ma iść do prześcieradeł?

0

A stempel na piszczelu Inigo w LL to jest żółtko, oczywiście tlumaczenie że pojawił się naglei nie mial jak uniknąć xd tutaj jest to samo

1

Niezbyt inteligentny ten Lahoz xd w dodatku przerośnięte ego

0

@tbas no jak kradli to z grubej rury, np. kontrakty gazowe od ruskich po 3 x wyższej cenie i obsługiwane przez lewą spółkę z jakiejś Estonii xd

7

Idealne wzmocnienie składu na nowy sezon. 4.5 miesiąca treningów powinno pozwolić mu na powrót do formy fizycznej

0

@tbas mocnej wiary jesteś jeśli twierdzisz że obecna banda się czymś różni od pisiorow :)

2

@Safrani ciekawe ile z tego zostanie rozkradzione

1

@wojopancer jazda zbiorkomem bez biletu

5

https://zapodaj.net/plik-sAGM2LCIqc
Zeroemisyjność popłaca XD

0

@Kosiu Eto to mial kopyto i strzał z kazdej pozycji

0

@Uukasz_93 no a Polska w kontrze powinna wystąpić o reparacje wojenne

0

@Kengo z nim jest ten problem, że potrzebuje Lewego obok, bo na Lewym siedzi zawsze dwóch obrońców. Robią się wtedy hektary

0

Simeone to jest as, nie wiadomo czemu na ostatnie 15 min zrezygnował z autobusu i próbował wygrać mecz xdd

0

@ObiektywnyGosc bramka z pizdy na farcie xd

0

Megalodon po 3 pkt

0

Przecież ta akcja była robiona od niechce przez kotletiko

0

Patologia, co to za pressing?

2

Olmo gorszy od Lewego dzisiaj, ciało obce

0

Mam wrażenie że tutaj po przerwie dalej jest granie na pół gwizdka

0

Jak oni chcą strzelić bramkę z 5 m, jak ich tam stoi 8???

0

@Luciferrrro olmo gorszy od sosniaka

0

Balde tez dobry, zamiast wracać na pelnym gazie to sobie truchta

0

Brawo xd granie na alibi jakby mieli w nogach dogrywkę xd

0

Yamal to chyba w Barcelonie został

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?