wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jedrek7000 bo masz 2 wahadlowych to grasz 3 obrońcami xd
0
@esem91 a to w ogóle ten mecz jest transmitowany w 4 k?
0
@Michu94 pięknie, betonowy Carlo dalej u sterów
1
@D10SLEO kto tego przygłupa wybrał do sejmu, to jest dopiero szok xd
2
@Safrani UE i budżet własny? xD tak to skomentuje, wszystko się sprowadza do drukowania pieniędzy i robienia z nich kredytu.
0
@Sulimo za fatiego
2
Ten cały Hujsen ma iść do prześcieradeł?
0
A stempel na piszczelu Inigo w LL to jest żółtko, oczywiście tlumaczenie że pojawił się naglei nie mial jak uniknąć xd tutaj jest to samo
1
Niezbyt inteligentny ten Lahoz xd w dodatku przerośnięte ego
0
@tbas no jak kradli to z grubej rury, np. kontrakty gazowe od ruskich po 3 x wyższej cenie i obsługiwane przez lewą spółkę z jakiejś Estonii xd
7
Idealne wzmocnienie składu na nowy sezon. 4.5 miesiąca treningów powinno pozwolić mu na powrót do formy fizycznej
0
@tbas mocnej wiary jesteś jeśli twierdzisz że obecna banda się czymś różni od pisiorow :)
2
@Safrani ciekawe ile z tego zostanie rozkradzione
1
@wojopancer jazda zbiorkomem bez biletu
5
https://zapodaj.net/plik-sAGM2LCIqc
Zeroemisyjność popłaca XD
0
@Kosiu Eto to mial kopyto i strzał z kazdej pozycji
0
@Uukasz_93 no a Polska w kontrze powinna wystąpić o reparacje wojenne
0
@Kengo z nim jest ten problem, że potrzebuje Lewego obok, bo na Lewym siedzi zawsze dwóch obrońców. Robią się wtedy hektary
0
Simeone to jest as, nie wiadomo czemu na ostatnie 15 min zrezygnował z autobusu i próbował wygrać mecz xdd
0
@ObiektywnyGosc bramka z pizdy na farcie xd
0
Megalodon po 3 pkt
0
Przecież ta akcja była robiona od niechce przez kotletiko
0
Patologia, co to za pressing?
2
Olmo gorszy od Lewego dzisiaj, ciało obce
0
Mam wrażenie że tutaj po przerwie dalej jest granie na pół gwizdka
0
Jak oni chcą strzelić bramkę z 5 m, jak ich tam stoi 8???
0
@Luciferrrro olmo gorszy od sosniaka
0
Balde tez dobry, zamiast wracać na pelnym gazie to sobie truchta
0
Brawo xd granie na alibi jakby mieli w nogach dogrywkę xd
0
Yamal to chyba w Barcelonie został