wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@Roobo nagle mędrcy Europy nie wiedzieli co Putin zrobi XD Niemcy i Francja, a także UK układała się z nim jak się dało. Oświeceni nie przyjmują tego do wiadomości, że rządzące lewactwo ukręciło na siebie bata.
9
@Roobo klasycznie w punkt, jedynie co EU może zrobić i zrobiła to powołanie jakiejś rady bezpieczeństwa w parlamencie w Brukseli by swoi mogli się jeszcze bardziej nachapać na posadce.
0
@Encore raczej żółta
0
@SinMistico +15 na luzie
0
@ViscaelBarca2007 Neymar za bańkę rocznie może wpaść na sezon :D
1
@koziar oni się okłamują od początku sezonu, że maja najlepszy skład na świecie. A prawda jest taka, że mają kilku dobrych zawodników i kompletnie niezbalansowany skład. Czulameni wyhajpowany, a on się może nadaje w obecnej chwili do jakiegoś Betisu
1
Niesamowite ego śmietankowych xd
https://zapodaj.net/plik-Nc4q7RpXYZ
1
@Alan_fcbfan tam to połowa pisze jakby była naćpana xd
4
Przyjemnie się oglada Casado, zawsze jest dobrze ustawiony w tym meczu i od razu doskakuje do przeciwnika, aby ugryźć za kostki
2
@Kapitan hawk nie ma co tu porównywać, kobiety to grają z takimi drużynami, jakby męska sekcja w 2 lidze grała
2
@kiper09 coś mu się w noge stalo
2
@Kapitan hawk najdroższy i najlepszy skład na świecie
2
Święcicki co komentarz xd
1
Hahahah Lewy co brameczka xd
0
@comtedurgell po czerwonej wywaliło skale
0
A co tu taki dobry humor jakbyśmy prowadzili w lidze Negreiry?
0
Komu niby nie zamknął mordy nasz Uszaty?
0
Jaki spokój Kłapouchego xd
10
@yoli to trzeba było go gonić, a nie faulować
0
@Smixu tyle razy ile będzie trzeba xd
0
In Kłapouchy we trust!
1
@Arcybiskup ale Trumpa nie obchodzi co myśli Europa, jego interesuje kapitał polityczny w USA, pokazał na live, że komik jest niewdzięczną osobą. Teraz są dwie ścieżki, albo podpisze i usprawiedliwi kolejne wydatki na UA, albo nie podpisze i kurek zostanie zakręcony. Dla Trumpa to jest sytuacja win-win.
Trump ma przekonanie z poprzedniej kadencji, że Europa doprowadziła do wzmocnienia Rosji i jej ekspansji poprzez nieograniczony handel z nimi, no i ma częściowo rację patrząc na zachowanie Niemców oraz Francuzów w latach wcześniejszych oraz na początku wojny.
Koniec z Wielkim Samem rozpościerającym parasol ochronny.
0
@Barcanajlepszyteam naiwność to szczególna cecha tego użytkownika XD
3
@Arcybiskup jak Nawrocki już ma mijankę z Memcenem xD Poza tym, w dzisiejszych czasach nie liczy się ilość żołnierzy tylko sprzęt oraz przeszkolenie w obsłudze tego sprzętu, jak wiadomo jesteśmy rozbrojeni, bo oddawaliśmy za darmo wszystko co leciało. Poza tym liczyć na Niemców i Francuzów? Wystarczy się cofnąć do 39.
6
@RosjaninBut ale pieniądze z tej zbiórki nie zostaną ukradzione prawda? Prawda?
5
Elita polityczna w rządzie:
https://zapodaj.net/plik-r2xKgprL1Y
0
@Rifek chyba się nie muszę tłumaczyć, nie jestem postacią kandydującą w wyborach prezydenckich XD co za pytanie z dupy XD
4
@Azazel_Pazuzu ból zada? Chyba pożałowanie nad tą mierną postacią XD
2
@urbipl niech organizują spotkanie Trumpa z Zelenskim i może coś Polska na tym ugra, skoro jest jednomyślność w tym temacie między prezydentem a rządem, co zwykle nie jest to oczywiste.
0
@MesQueUnClub96 jak Trump się go pyta gdzie połowa tego co zostało mu podarowane to nie wie co mu odpowiedzieć? Bez jego wiedzy nic by się nie działo, chyba że idziesz w retorykę, że Hitler nie wiedział o holokauście xd