23

@Roobo nagle mędrcy Europy nie wiedzieli co Putin zrobi XD Niemcy i Francja, a także UK układała się z nim jak się dało. Oświeceni nie przyjmują tego do wiadomości, że rządzące lewactwo ukręciło na siebie bata.

9

@Roobo klasycznie w punkt, jedynie co EU może zrobić i zrobiła to powołanie jakiejś rady bezpieczeństwa w parlamencie w Brukseli by swoi mogli się jeszcze bardziej nachapać na posadce.

0

@Encore raczej żółta

0

@SinMistico +15 na luzie

0

@ViscaelBarca2007 Neymar za bańkę rocznie może wpaść na sezon :D

1

@koziar oni się okłamują od początku sezonu, że maja najlepszy skład na świecie. A prawda jest taka, że mają kilku dobrych zawodników i kompletnie niezbalansowany skład. Czulameni wyhajpowany, a on się może nadaje w obecnej chwili do jakiegoś Betisu

1

Niesamowite ego śmietankowych xd
https://zapodaj.net/plik-Nc4q7RpXYZ

1

@Alan_fcbfan tam to połowa pisze jakby była naćpana xd

4

Przyjemnie się oglada Casado, zawsze jest dobrze ustawiony w tym meczu i od razu doskakuje do przeciwnika, aby ugryźć za kostki

2

@Kapitan hawk nie ma co tu porównywać, kobiety to grają z takimi drużynami, jakby męska sekcja w 2 lidze grała

2

@kiper09 coś mu się w noge stalo

2

@Kapitan hawk najdroższy i najlepszy skład na świecie

2

Święcicki co komentarz xd

1

Hahahah Lewy co brameczka xd

0

@comtedurgell po czerwonej wywaliło skale

0

A co tu taki dobry humor jakbyśmy prowadzili w lidze Negreiry?

0

Komu niby nie zamknął mordy nasz Uszaty?

0

Jaki spokój Kłapouchego xd

10

@yoli to trzeba było go gonić, a nie faulować

0

@Smixu tyle razy ile będzie trzeba xd

0

In Kłapouchy we trust!

1

@Arcybiskup ale Trumpa nie obchodzi co myśli Europa, jego interesuje kapitał polityczny w USA, pokazał na live, że komik jest niewdzięczną osobą. Teraz są dwie ścieżki, albo podpisze i usprawiedliwi kolejne wydatki na UA, albo nie podpisze i kurek zostanie zakręcony. Dla Trumpa to jest sytuacja win-win.
Trump ma przekonanie z poprzedniej kadencji, że Europa doprowadziła do wzmocnienia Rosji i jej ekspansji poprzez nieograniczony handel z nimi, no i ma częściowo rację patrząc na zachowanie Niemców oraz Francuzów w latach wcześniejszych oraz na początku wojny.
Koniec z Wielkim Samem rozpościerającym parasol ochronny.

0

@Barcanajlepszyteam naiwność to szczególna cecha tego użytkownika XD

3

@Arcybiskup jak Nawrocki już ma mijankę z Memcenem xD Poza tym, w dzisiejszych czasach nie liczy się ilość żołnierzy tylko sprzęt oraz przeszkolenie w obsłudze tego sprzętu, jak wiadomo jesteśmy rozbrojeni, bo oddawaliśmy za darmo wszystko co leciało. Poza tym liczyć na Niemców i Francuzów? Wystarczy się cofnąć do 39.

6

@RosjaninBut ale pieniądze z tej zbiórki nie zostaną ukradzione prawda? Prawda?

5

Elita polityczna w rządzie:

https://zapodaj.net/plik-r2xKgprL1Y

0

@Rifek chyba się nie muszę tłumaczyć, nie jestem postacią kandydującą w wyborach prezydenckich XD co za pytanie z dupy XD

4

@Azazel_Pazuzu ból zada? Chyba pożałowanie nad tą mierną postacią XD

2

@urbipl niech organizują spotkanie Trumpa z Zelenskim i może coś Polska na tym ugra, skoro jest jednomyślność w tym temacie między prezydentem a rządem, co zwykle nie jest to oczywiste.

0

@MesQueUnClub96 jak Trump się go pyta gdzie połowa tego co zostało mu podarowane to nie wie co mu odpowiedzieć? Bez jego wiedzy nic by się nie działo, chyba że idziesz w retorykę, że Hitler nie wiedział o holokauście xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?