1

@maroon ani trochę XD ale tutaj musi być niezły dysonans poznawczy jak oglądają TVN i nie mieści się im to w konwencji bezwarunkowego pomagania UA XD

3

@Fenelon aż jestem w szoku że Kraśko tak trafnie opisał to co Trump chce zrobić

1

@Kosmici no ale niestety zbyt duże myślenie życzeniowe i emocjonalne tutaj panuje. Brudna gra interesów mocarstw i to się nie zmieni.

1

A co jeśli Zelensky dogadał się już z USA i jednym słowem nie jest to korzystne dla UA, a teraz zrobili szopkę żeby umożliwić mu przetrwanie w swoim narodzie ?

1

@D10SLEO takie jest bydło z ua, urk=ork, nic tego nie zmieni.

2

@Ojciec5tkidzieci akurat pasuje im do światopoglądu.

0

@LambiPL a Messi się z PSG dogadal w 2 dni

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

@Who_you_mam na śmietankowej już negreira wytaczana xddd

8

@Borneo jakiej innej odpowiedzi mogłem się spodziewać po rzeczniku prasowym koalicji XD

2

Mentzen Mentzenem, kto by to nie był to za takie pogróżki powinny zostać wyciągnięte konsekwencje. Obrzydliwa nacja...
https://www.facebook.com/photo?fbid=1226291312196048&set=a.340765180748670

0

@tbas całkowicie tego nie widać :)

4

@tbas niesamowite jest to jak naiwny jesteś xd

0

A co to? Nowy właściciel już dziala w TVN?
https://zapodaj.net/plik-TA9LnYqh6p

0

@Seledynowy a szprotka 2 setki wykorzystal

0

Całe szczęście ten correa to jest sierota, ale słabo to wygląda

0

Poszli spać chłopaki

0

@karci0 on ma za zadanie wybiegać swoje

1

Pan Robert Lewandowski, szprotka niech wraca na ławkę

1

Ale by skubał Pan Robert takie piłeczki w pole karne

0

Padolinko Yamala

0

Nie no szprotka technicznie w 2 połowie gorszy od Lewego xd jakieś dziwne podania, brak kontroli pilk

4

Dobra jest Wojtula w końcu

0

@bart_azz to nie oglądasz meczu

1

Ogólnie Digii dong po tych 2 szybkich bramkach ogarnął się i zasuwa niemiłosiernie

0

@Szopeninho chłop strzelił parę bramek na rozjechanych obrońców przez Pana Roberta i myśli że rekin

0

Jak ten rekin nie strzelił temu recznikowi xd

1

A taki ruch mial Ferran robić na 9 xd jak oni stoją w 8 w polu karnym to może biegać xdd

1

Jak już 0-2 to będzie bicie głową w mur, można wyłączać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?