wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon ani trochę XD ale tutaj musi być niezły dysonans poznawczy jak oglądają TVN i nie mieści się im to w konwencji bezwarunkowego pomagania UA XD
3
@Fenelon aż jestem w szoku że Kraśko tak trafnie opisał to co Trump chce zrobić
1
@Kosmici no ale niestety zbyt duże myślenie życzeniowe i emocjonalne tutaj panuje. Brudna gra interesów mocarstw i to się nie zmieni.
1
A co jeśli Zelensky dogadał się już z USA i jednym słowem nie jest to korzystne dla UA, a teraz zrobili szopkę żeby umożliwić mu przetrwanie w swoim narodzie ?
1
@D10SLEO takie jest bydło z ua, urk=ork, nic tego nie zmieni.
2
@Ojciec5tkidzieci akurat pasuje im do światopoglądu.
0
@LambiPL a Messi się z PSG dogadal w 2 dni
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
@Who_you_mam na śmietankowej już negreira wytaczana xddd
8
@Borneo jakiej innej odpowiedzi mogłem się spodziewać po rzeczniku prasowym koalicji XD
2
Mentzen Mentzenem, kto by to nie był to za takie pogróżki powinny zostać wyciągnięte konsekwencje. Obrzydliwa nacja...
https://www.facebook.com/photo?fbid=1226291312196048&set=a.340765180748670
0
@tbas całkowicie tego nie widać :)
4
@tbas niesamowite jest to jak naiwny jesteś xd
0
A co to? Nowy właściciel już dziala w TVN?
https://zapodaj.net/plik-TA9LnYqh6p
0
@Seledynowy a szprotka 2 setki wykorzystal
0
Całe szczęście ten correa to jest sierota, ale słabo to wygląda
0
Poszli spać chłopaki
0
@karci0 on ma za zadanie wybiegać swoje
1
Pan Robert Lewandowski, szprotka niech wraca na ławkę
1
Ale by skubał Pan Robert takie piłeczki w pole karne
0
Padolinko Yamala
0
Nie no szprotka technicznie w 2 połowie gorszy od Lewego xd jakieś dziwne podania, brak kontroli pilk
4
Dobra jest Wojtula w końcu
0
@bart_azz to nie oglądasz meczu
1
Ogólnie Digii dong po tych 2 szybkich bramkach ogarnął się i zasuwa niemiłosiernie
0
@Szopeninho chłop strzelił parę bramek na rozjechanych obrońców przez Pana Roberta i myśli że rekin
0
Jak ten rekin nie strzelił temu recznikowi xd
1
A taki ruch mial Ferran robić na 9 xd jak oni stoją w 8 w polu karnym to może biegać xdd
1
Jak już 0-2 to będzie bicie głową w mur, można wyłączać