wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Muszą się obudzić bo na tą chwilę same niedokładne podania
1
Real groźny jak zawsze
1
@Borneo wszystko fajnie, ale od prototypu do zastosowania w świecie rzeczywistym jest długa droga.
2
@PuszkinFan Messi nie dotrzymał słowa :)
1
@Borneo takie nowinki są średnio co 2 miesiące. Nic nowego nie dzieje się w tym temacie.
2
@Sulimo a gdzie nie powiedział prawdy?
1
@draxidox w sumie czego się spodziewać po tym bydlęcym kraju. Oczywiście, że czczenie zbrodniarzy i nazistów.
5
@mint zawodnik do rotacji z pensją 10 mln netto? Jakiś żart
0
@pikass14 skończyła się tarcza to i ceny wzrosły, przynajmniej zapłaciłeś za emisję CO2 i teraz jest to dobre CO2.
20
@Wojtek84 zagrał nieźle bo za dużo roboty to on nie miał.
1
@MINGUS w końcu w bialych szmatach grają
1
@Stinger_ Bernal wróci i będzie zamiatał
0
@kuz jak nie ma psychy na granie na wysokim poziomie to co zrobisz
0
Wojtek by to wyjął
2
Raphinia obecnie topka swiatowa
1
@albertZpragi dzięki za recenzję. Aż takim fanem multikulti chyba jednak nie jestem, żeby się tam wybrać.
0
@Kinginiesta De Jong na środku obrony
1
@LaKnightYeah2000 no tak będzie
0
@michaleu strimsy?
1
Frajerzy roku juz w październiku
2
No i się zaczęło xd
0
@Coutinho007 jutro Wojtek w 1 skladzie
0
@ali3gator od dobrego źródła, nie będę mówił bo jeszcze będę musiał usunąć konto xd
0
Ploty chodzą, że Wojtek jutro w 1 skladzie.
1
@Foton no tylko nie chodzi o to żeby złapać króliczka :D
8
@Uukasz_93 ziobro zaskoczenia w tym bydlęcym i skorumpowanym kraju.
1
Penia powinien jeszcze stanąć na linii przy tej obronie xd
4
Sędzia dzisiaj bardzo dobrą robotę wykonuje
0
Gavi dzisiaj nie zagra.
Jednak wyszedł :D
3
@Limaker niech gra, do zdjęcia są inni