0

Muszą się obudzić bo na tą chwilę same niedokładne podania

1

Real groźny jak zawsze

1

@Borneo wszystko fajnie, ale od prototypu do zastosowania w świecie rzeczywistym jest długa droga.

2

@PuszkinFan Messi nie dotrzymał słowa :)

1

@Borneo takie nowinki są średnio co 2 miesiące. Nic nowego nie dzieje się w tym temacie.

2

@Sulimo a gdzie nie powiedział prawdy?

1

@draxidox w sumie czego się spodziewać po tym bydlęcym kraju. Oczywiście, że czczenie zbrodniarzy i nazistów.

5

@mint zawodnik do rotacji z pensją 10 mln netto? Jakiś żart

0

@pikass14 skończyła się tarcza to i ceny wzrosły, przynajmniej zapłaciłeś za emisję CO2 i teraz jest to dobre CO2.

20

@Wojtek84 zagrał nieźle bo za dużo roboty to on nie miał.

1

@MINGUS w końcu w bialych szmatach grają

1

@Stinger_ Bernal wróci i będzie zamiatał

0

@kuz jak nie ma psychy na granie na wysokim poziomie to co zrobisz

0

Wojtek by to wyjął

2

Raphinia obecnie topka swiatowa

1

@albertZpragi dzięki za recenzję. Aż takim fanem multikulti chyba jednak nie jestem, żeby się tam wybrać.

0

@Kinginiesta De Jong na środku obrony

1

@LaKnightYeah2000 no tak będzie

0

@michaleu strimsy?

1

Frajerzy roku juz w październiku

2

No i się zaczęło xd

0

@Coutinho007 jutro Wojtek w 1 skladzie

0

@ali3gator od dobrego źródła, nie będę mówił bo jeszcze będę musiał usunąć konto xd

0

Ploty chodzą, że Wojtek jutro w 1 skladzie.

1

@Foton no tylko nie chodzi o to żeby złapać króliczka :D

8

@Uukasz_93 ziobro zaskoczenia w tym bydlęcym i skorumpowanym kraju.

1

Penia powinien jeszcze stanąć na linii przy tej obronie xd

4

Sędzia dzisiaj bardzo dobrą robotę wykonuje

0

Gavi dzisiaj nie zagra.
Jednak wyszedł :D

3

@Limaker niech gra, do zdjęcia są inni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?