0

@Szmulek czysciutko, nawet lokciem nie popracowal. Zrobił to idealnie

0

@icon3520 może placek z niego i musi się douczyć xd

0

@tbas jeszcze jedno, ta sama mentalność.

4

@tomek8756 no względem tego co zarabiał na kontrakcie to jest mało xd

13

@HighestInTheRoom szybko się postarali i poblokowali filmik który ma 19 s xdd

0

@tomcias10 jakie przerobione?

0

@domin682 bo jesteśmy dziadami

1

@Visca_barca sam oceń


0

@Kazragore nie chcieli pokazać

1

@IronSanHybrid no niesamowite

0

Cancelo łak i pet w jednym xd

0

@Arden no do końca sezonu będzie grał

1

@Velldrinek jak la liga nie ma goal line

0

@Bobo25 zrobił to co robił Busquets :)

0

I po dejongu xd

0

@Firestone takie samo padolino jak vaskez

0

@Adddi co do opcji 2, jakby czytał przepisy gry w piłkę nożną to by wiedział że w tej odległości od bramki w ten sposób faulując zawsze jest to czerwona kartka i nie ma to znaczenia ile od siebie dołożył Barcola.

1

@Pablozeusz martwiące nie jest to, że popełnił błąd, ale twierdzi że nic się nie stało.

1

@qbuteq z połowa zostanie rozkradziona :D

2

@Kgorecki2500 ostatnie miejsce przecież praktycznie na równi z 1 XD

4

@Remi1899 dalej by była czerwień i karny. Nie był zainteresowany piłką.

0

@mleczkoo to chyba musi się cofnąć do podstawówki nauczyć liczyć XD

0

@Kwasiak98 teraz to już na pewno nie będzie żadnej oferty 100 mln+

1

@Messi96_96 no i co z tego?

1

@Orłoś jak się wychodzi w pierwszych minutach i myśli że przeciwnikiem jest jakieś Luton Town to tak jest.

0

City na razie gorzej jak Barca w 10 wczoraj xd

0

@pres tak dokładnie.

0

@MarFan no to jak typ po kilku minutach grania w 10 dalej tak myśli, to może niech sobie odpuści granie na najwyższym poziomie xD Ale piszesz o Cancelo to odpisuje o Cancelo.

1

@MarFan ale co nadrabiać przy pierwszym golu? Krył powietrze i nawet nie było wolnego przeciwnika obok niego oprócz Dzbana za plecami.

1

@catalanian09 on miał kogo pilnować. Miał inne zadania i z nich się wywiązał wzorowo. Pieprzenie, że Araujo nie ma doświadczenia w na najwyższym poziomie. Zrobił debilizm i tego nie da się ukryć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?