wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szmulek czysciutko, nawet lokciem nie popracowal. Zrobił to idealnie
0
@icon3520 może placek z niego i musi się douczyć xd
0
@tbas jeszcze jedno, ta sama mentalność.
4
@tomek8756 no względem tego co zarabiał na kontrakcie to jest mało xd
13
@HighestInTheRoom szybko się postarali i poblokowali filmik który ma 19 s xdd
0
@tomcias10 jakie przerobione?
0
@domin682 bo jesteśmy dziadami
1
@Visca_barca sam oceń
0
@Kazragore nie chcieli pokazać
1
@IronSanHybrid no niesamowite
0
Cancelo łak i pet w jednym xd
0
@Arden no do końca sezonu będzie grał
1
@Velldrinek jak la liga nie ma goal line
0
@Bobo25 zrobił to co robił Busquets :)
0
I po dejongu xd
0
@Firestone takie samo padolino jak vaskez
0
@Adddi co do opcji 2, jakby czytał przepisy gry w piłkę nożną to by wiedział że w tej odległości od bramki w ten sposób faulując zawsze jest to czerwona kartka i nie ma to znaczenia ile od siebie dołożył Barcola.
1
@Pablozeusz martwiące nie jest to, że popełnił błąd, ale twierdzi że nic się nie stało.
1
@qbuteq z połowa zostanie rozkradziona :D
2
@Kgorecki2500 ostatnie miejsce przecież praktycznie na równi z 1 XD
4
@Remi1899 dalej by była czerwień i karny. Nie był zainteresowany piłką.
0
@mleczkoo to chyba musi się cofnąć do podstawówki nauczyć liczyć XD
0
@Kwasiak98 teraz to już na pewno nie będzie żadnej oferty 100 mln+
1
@Messi96_96 no i co z tego?
1
@Orłoś jak się wychodzi w pierwszych minutach i myśli że przeciwnikiem jest jakieś Luton Town to tak jest.
0
City na razie gorzej jak Barca w 10 wczoraj xd
0
@pres tak dokładnie.
0
@MarFan no to jak typ po kilku minutach grania w 10 dalej tak myśli, to może niech sobie odpuści granie na najwyższym poziomie xD Ale piszesz o Cancelo to odpisuje o Cancelo.
1
@MarFan ale co nadrabiać przy pierwszym golu? Krył powietrze i nawet nie było wolnego przeciwnika obok niego oprócz Dzbana za plecami.
1
@catalanian09 on miał kogo pilnować. Miał inne zadania i z nich się wywiązał wzorowo. Pieprzenie, że Araujo nie ma doświadczenia w na najwyższym poziomie. Zrobił debilizm i tego nie da się ukryć.