wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AdeQ Alcaraz pokazał pazur, ale widać że fizycznie 20-latek nie jest w stanie wytrzymać z dziadkiem :)
0
@tomek8756 klasyczny feminizm XD
0
@MarioVeB! A ty sie naucz o czymś takim jak wartość ksiegowa..
2
@MarioVeB! No sumując jego wartość księgową z pensją to tak, 200 mln..
0
@TheNekro94 no jak gra się na 120% z dziadkiem i ugrywa się ledwo 1 seta to tak się kończy :D
0
Króciutko, PDW.
1
@MOLESTA szkoda, że nadziei niepotrzebnie narobił i jeszcze pieprzył o tym, że niby chciał wrócić
1
Co za wieśniaki na trybunach w tym półfinale..
1
@tbas żadna z nich nie wygra z tenisistą z top100 to o czym mowa..
3
I to jest człowiek klubu, a nie chciwy tatuś Horhe :)
1
@KrychaFCB ciężko jest oczywiście zrozumieć, że gdyby nie debilne czekanie Messiego aż mu się skończy kontrakt to nie byłoby żadnego problemu. Przedłużenie istniejącego kontraktu liczy się całkowicie inaczej w FFP
1
@Albatros po to żeby pelikany złapały śmieszne pierdzenie o miłości do klubu.
1
@bari_94 Messi na lodzie? XD
2
@michal26 Konfederacja jest zgloszona jako jedna partia. 2050 i PSL to koalicja
1
@sk13 nie miał jak się pokazać bo Barca kupiła go po zamknięciu okienka :)
7
1,2 mld > 50 mln to oczywiste XD
0
@Kuba_1 Jorge nie przepuści ze 100 mln prowizji za podpis XD
0
@against_modern_football ale oczywiście wina Laporty...
0
500 mln > 50 mln za 2 sezony, kalkulacja jest prosta :D
0
@Gaz 500 mln>25 mln :)
0
@Eto'o9 R10 kto by się spodziewał, 500 mln euro>25 mln.
0
@4drian0 myślę, że gdyby nawet wystawić Araujo na PO to ten by nie płakał i grał gdzie trener karze bo ma w sercu Barce.
3
@Emhyr buduje grunt pod asysty od Messiego :d
1
Następny drybler XD
4
Komar na prawej to całkowicie inny pilkarz niz na lewej stronie
1
Kounde jakiś zagubiony w tej obronie biega xd
3
Raphinia fryzurka ala Neymar i od razu mu sie dryblingi włączyły
3
@DIPENSE szkoda Marca, należą mu się te rekordy jak psu buda
2
I kounde chce grać na środku obrony..
1
Te cipy to sie nadaje