wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@WiernyKibic111 chyba tylko Lewy i Christensen póki co trzymają standardy. Reszta sprowadzonych gra piach
0
@Janas11224 proste jak wiadomo co
5
Komentatorzy eleven przygnebieni xd
5
Kundel kurde 10 karnych kółek dookola boiska po tym
2
No i prawidłowo, koniec tematu.
1
@hayek tygodniówka
0
@Tridente2015 tak doili, że komornik rozkłada ręce bo nie jest w stanie wykonać wyroku sądowego. Dobrze że ty taki mądry jesteś i pozjadałes wszystkie rozumy, ale pewnie tylko w internecie bo pizda w świecie :)
0
@Explode @marcin62 @Tridente2015 tak się składa że pracowałem za darmo sporo czasu. Poza tym czego się nie robi dla ukochanej.
0
@Toretto już tak nie płacz, chciał odejść to odszedł. Zawsze mógł grać za darmo. Wcześniej czy później ten moment musiał nadejćć. Poza tym niewiadomo czy by wygrał MŚ grając w Barcelonie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@szymonex10 nie ma podwójnego karania
0
Gdyby Messi trochę sobie truchtal a nie spacerowal to cały czas byłby dogrzany, a tak to elo xd
1
@Rewolucja123 widać było jak ściągnął presję w meczu z Maroko
0
@JarekS i tak się skończy na tym że zagra parę spotkań i znowu kontuzja.
0
@wasacz półfinał dostanie
0
Za czapkę gruszek może zostać.
0
@TheNekro94 ostatni mecz bardzo dobry w Marciniaka wykonaniu.
3
Raphinia bardzo słabe mistrzostwa. Nawet piłkę na glowe uderza nogą
2
@ElTomas 30 minut by wystarczyło
0
@Kgorecki2500 odpowiednie piknięcia z buzzera płyty głównej mogą mówić jaki to jest dokładnie problem. Typu, problem z ramem, karta graficzną itp.
0
@Kgorecki2500 a wydaje jakieś dziwne dźwięki?
5
@sonek tylko WWA
0
@tbas i jeszcze 3-4x większy kontrakt, żyć nie umierać
0
@Encore ze zgiętymi kolanami to każdy potrafi XD
2
@MESSIah16 odpadaja z Australia i nara
0
Komentarz usunięty
0
@AFA90 karykaturą to byl ten karny i brak czerwa dla Argentyny
0
Komentarz usunięty
0
@Lionel_Messi10 podejmie decyzje na jak długo przedłuży umowę XD tutaj nie ma żadnych sentymentów, za duża kasa w grę wchodzi, żeby cokolwiek tu rozważać ....
5
Komentarz usunięty