0

@Mow_mi_Douglas to fajny stary reaktor, który po modernizacji mógłby działać przez następne 50 lat z niskimi kosztami obsługi.

0

@BoreekxD śliwka początek seta zawalil, a potem nie grał:)

0

@Witekk10 benny benassi - satisfaction

0

Sory włączyłem mecz

2

@michal26 a bucowaty szkop myślał że może sobie grać bez napastnika jak Guardiola

1

@Danny Gaucho liga farmerów się nie liczy

0

@Azi gral dobrze

0

@kulek22 weź, wyszło mu kilka % akcji

0

Dobra teraz Lewy in i hattrick

0

Nie ma kto grać głową z tą murarka, ja nie wiem co ten Xavi sobie myślał

1

Hahahhahahahahahahahhs

0

Gavi na skrzydle zamiast Raphini xd

0

@IMBALEO nie wiedzą jak grać jak tatuś Robert im nie pokaże

0

@Pawel13sz bo nikt nie chciał płacić tyle kasy temu plackowi. To juz Milik lepiej gra w Juventusie za 2 mln netto

0

Dupay jak zwykle xddd

2

Każda akcja torresa kończy się stratą

0

Ale ten Torres to gunwo

0

Mam wrażenie, że jak nie ma Lewego to nie potrafią się ruszać w ataku

0

@KmN w sklepie Barcelony są

0

@FCB24 jak oni w niego strzelają cały czas XD

11

Szacunek dla nich, że się nie zamurowali pod bramką jak to większość drużyn o tej klasie robi.

0

@przemo1402 wydawać 4500 zł na telefon starej generacji to trzeba mieć łeb xD

0

@talizmo po Slavii nie było celnego strzału XD

0

@Mroziu tam gdzie odejście Messiego który kasował 80 mln za sezon XD

0

@Zoker chyba paletkom

3

@cris2706 przecież Suarez to wrak pilkarza w wieku 34 lat

3

@jedrek7000 nie ma opierdalania sie, chce jeszcze brameczke walnąć pod złotą piłkę

2

Nie brakuje Leo

0

Dembele mvp dzisiaj

0

Nie powinno być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?