wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mow_mi_Douglas to fajny stary reaktor, który po modernizacji mógłby działać przez następne 50 lat z niskimi kosztami obsługi.
0
@BoreekxD śliwka początek seta zawalil, a potem nie grał:)
0
@Witekk10 benny benassi - satisfaction
0
Sory włączyłem mecz
2
@michal26 a bucowaty szkop myślał że może sobie grać bez napastnika jak Guardiola
1
@Danny Gaucho liga farmerów się nie liczy
0
@Azi gral dobrze
0
@kulek22 weź, wyszło mu kilka % akcji
0
Dobra teraz Lewy in i hattrick
0
Nie ma kto grać głową z tą murarka, ja nie wiem co ten Xavi sobie myślał
1
Hahahhahahahahahahahhs
0
Gavi na skrzydle zamiast Raphini xd
0
@IMBALEO nie wiedzą jak grać jak tatuś Robert im nie pokaże
0
@Pawel13sz bo nikt nie chciał płacić tyle kasy temu plackowi. To juz Milik lepiej gra w Juventusie za 2 mln netto
0
Dupay jak zwykle xddd
2
Każda akcja torresa kończy się stratą
0
Ale ten Torres to gunwo
0
Mam wrażenie, że jak nie ma Lewego to nie potrafią się ruszać w ataku
0
@KmN w sklepie Barcelony są
0
@FCB24 jak oni w niego strzelają cały czas XD
11
Szacunek dla nich, że się nie zamurowali pod bramką jak to większość drużyn o tej klasie robi.
0
@przemo1402 wydawać 4500 zł na telefon starej generacji to trzeba mieć łeb xD
0
@talizmo po Slavii nie było celnego strzału XD
0
@Mroziu tam gdzie odejście Messiego który kasował 80 mln za sezon XD
0
@Zoker chyba paletkom
3
@cris2706 przecież Suarez to wrak pilkarza w wieku 34 lat
3
@jedrek7000 nie ma opierdalania sie, chce jeszcze brameczke walnąć pod złotą piłkę
2
Nie brakuje Leo
0
Dembele mvp dzisiaj
0
Nie powinno być