0

@kamzar rolowanie długu na niskim procencie przez następne kilkanaście lat i może na prostą się wyjdzie.

0

@SirChuck Mógłby pasować, jeśli prawdą są plotki, że Nagelsmann preferuje fałszywą 9, to taki Depay by sobie poradził.

0

@Zoker czytaj ze zrozumieniem komentarz. W większości, czyli ile? 80-90%? Jaka to różnica?

0

@Zoker Odpisałem ci czy tam któremu z twoich popleczników z argumentami to nic nie odpowiedziałeś XD Nie dodając żadnego komentarza do wklejonego tekstu bierzesz go jako swoje słowa pod dyskusją.

7

@Przemek2323 są tu takie asy co wklejają jakieś teksty mądralińskich co uważają, że inflacja jest w 100% pochodzenia zewnętrznego XD

0

@Kgorecki2500 nie wiem jak można przy Ewanie w roli głównej oglądać z dubbingiem...

0

Zaciąg holenderski

2

@DonMatteo901 zawodnik nie do przedryblowania xD

0

@Shapiro to dobre 8% w USA i 14% w Polsce XD

0

@wyrek Żeby nie było, wojna Kacapów z Ukrainą to był tylko punkt zapalny do zapaści gospodarczej, która była nieunikniona.

1

@BART97 wydawanie na socjal ponad 20% PKB dla tak małej gospodarki jak Polska w porównaniu do zachodniej jest zabójstwem. Dodatkowo dodruk własnej waluty to nie dodruk euro czy dolara. Najlepiej rozwiazaniem na kryzys to dojebać kolejne podatki, bo się wydaje, że ktoś kto ma kapitał w obliczu wojny będzie go trzymał w banku xD No odklejeniec jakiś.

Podsumowując. To wszystko są pokłosia zamykania gospodarki od 2020 roku, potężnego dodruku gównowartej waluty i potężny socjal jak na możliwości małej gospodarki.

0

@Zoker co to za bzdury

0

@Danny Gaucho to se wpisz w google te słowa: "Leon nie zagra na mistrzostwach świata" XD

3

Jakbyś nie chciał to byś nie odszedł ;)

0

Elo520 Iga hehe

0

@furiat25 spoko, ja tam mam wyjebane, już się pogodziłem z tym że Barca przez następne kilka lat nie powącha półfinałów LM

0

@furiat25 kogo obchodzą statystki? za kilka lat nikt nie będzie nawet wspominał o posiadaniu piłki, czy strzałach na bramkę. Wygrali kolejny puchar grając gówno i to się liczy. Widocznie nie taka mocna ta Premier League jak się mówi.

1

@ranger3120 ktoś ci psikus zrobił. Da się ustawić dowolny skrót klawiszowy pod wyłączanie komputera. Popatrz w necie

0

@Cule1234 pewnie bał się że za dużo nie pogra to uciekł xd

20

@Przemek2323 chcieli tęczowo-zielonego prezydenta to mają. Co zrobisz

0

@Sau_Ron wszystko zależałoby od formy środka pola i skrzydeł ;)

0

@AlexDark00 kogo to obchodzi xd

0

@gumaz byłem, pochlałem ile trzeba i nikt mi bani nie suszył. Bawiłem się dobrze :D

4

@Malkey95 żona za łeb trzyma

1

Widać po Fatim że odzyskuje powoli dynamikę. Te starty do pilki juz nie są takie ociężale

0

@TheNekro94 bomba wodorowa

1

@Adao420 przynajmniej Polacy zapłacą za ten gaz x2 bo solidarność xD

0

@DaPidejpi kto da 32-letniego zawodnika za 2 sezony 40 mln xD

0

@Dynak w skrócie państwowa słuzba zdrowia, ale lepiej wrzucać mld w błoto bo ludzie bedą umierać pod płotami a nie w kolejkach xD

1

@Hubsao luniarze mają sranie, ust straciło płynność i luna -60% w doł w tydzień XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?