wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BART97 https://www.fcbarca.com/104277-poranny-przeglad-prasy-fcbarcacom,dyskusja-11543029.html#comment-11543029
1
@Greenalley Z Fatim jest ten problem, że nie wiadomo czy on w ogóle będzie w stanie grać na najwyższym poziomie.
1
@Introwertyk a niech chodzą ile chcą. Najważniejsze że nie będzie bzdurnych mandatów wycofywanych przez sąd xd
2
@IronSanHybrid jeszcze widać ten fach w ręku jak polewał :P
0
@against_modern_football w końcu trzeba skądś kasę wziąć na tych uchodźców. A oczywiście najlepiej i najszybciej to z paliwa
6
@Azacca ty to dopiero jesteś oderwany od rzeczywistości. Widać lubujesz się w reżimach prowadzonych przez nowoczesną lewicę.
0
@Medium to fajnie masz w swoim życiu xD
1
@msmsms rachunek różniczkowy także ;)
0
@FioletoweOczy tylko kilkadziesiąt mln za parafke xd
0
@Momals11 euraski na konto cyk cyk cyk
2
@Mr_Grucha no przecież umierają pod płotami, nie widziałeś?
2
@Kwasiak98 najlepsze jest to, że teraz żaden się nie odważy Xaviemu pyskować za te wykrzykiwanie przy linii. Za duży autorytet
0
@Kurkmen z takiego samego powodu dlaczego Auba nie dostał conajmniej zoltka
0
@AmigoBlancos ten sezon juz jest wyjaśniony to chyba oczywiste XD wielkiego odkrycia nie napisałeś lol
0
@yoli no Messi np. przedłużał co rok/dwa kontrakt i cyk premia za podpis 30-40 mln ;)
0
@Krzywy95 jak nie będzie benzyny to potrajanie krycia.
1
@talizmo inaczej się gra na zespół, który gra w piłkę, a nie stawia autobus w postaci 8 pilkarzy w polu karnym.
1
Ale go pięknie Gavi skopal xd
0
Za brame, patałachy XD
1
Na te wrzutki to luk powinien wejść
0
Artur juz rękawami oddycha xd
0
@Przemek2323 za to Polscy żołnierze go nie przedłużą :)
2
@piterheh86 będzie jeszcze gorzej
0
@michal26 jak wlejesz 50 ml ulubionej czystej substancji to będzie dobre
0
@derlysy1979 gadała na nasz klub i czym prędzej się jej Paryż marzył. No to ma :)
0
@SinMistico to samo było z potężnym Galatasaray XD
29
@escarabajo Pique tez ma tak na nazwisko XD
0
@Momals11 nie, bo niemożliwe jest spełnienie warunków, o których mówisz. Zaczelyby się kwasy bo nie ma go na boisku przez 90 min
0
@Pawel13sz tak to ojciec gadał nt. Laporty, a teraz z podkulonym ogonem wraca. Niech spada
4
@Jacento2105 będzie przecierał oczy tymi 30 mln za sezon XD