1

@Greenalley Z Fatim jest ten problem, że nie wiadomo czy on w ogóle będzie w stanie grać na najwyższym poziomie.

1

@Introwertyk a niech chodzą ile chcą. Najważniejsze że nie będzie bzdurnych mandatów wycofywanych przez sąd xd

2

@IronSanHybrid jeszcze widać ten fach w ręku jak polewał :P

0

@against_modern_football w końcu trzeba skądś kasę wziąć na tych uchodźców. A oczywiście najlepiej i najszybciej to z paliwa

6

@Azacca ty to dopiero jesteś oderwany od rzeczywistości. Widać lubujesz się w reżimach prowadzonych przez nowoczesną lewicę.

0

@Medium to fajnie masz w swoim życiu xD

1

@msmsms rachunek różniczkowy także ;)

0

@FioletoweOczy tylko kilkadziesiąt mln za parafke xd

0

@Momals11 euraski na konto cyk cyk cyk

2

@Mr_Grucha no przecież umierają pod płotami, nie widziałeś?

2

@Kwasiak98 najlepsze jest to, że teraz żaden się nie odważy Xaviemu pyskować za te wykrzykiwanie przy linii. Za duży autorytet

0

@Kurkmen z takiego samego powodu dlaczego Auba nie dostał conajmniej zoltka

0

@AmigoBlancos ten sezon juz jest wyjaśniony to chyba oczywiste XD wielkiego odkrycia nie napisałeś lol

0

@yoli no Messi np. przedłużał co rok/dwa kontrakt i cyk premia za podpis 30-40 mln ;)

0

@Krzywy95 jak nie będzie benzyny to potrajanie krycia.

1

@talizmo inaczej się gra na zespół, który gra w piłkę, a nie stawia autobus w postaci 8 pilkarzy w polu karnym.

1

Ale go pięknie Gavi skopal xd

0

Za brame, patałachy XD

1

Na te wrzutki to luk powinien wejść

0

Artur juz rękawami oddycha xd

0

@Przemek2323 za to Polscy żołnierze go nie przedłużą :)

2

@piterheh86 będzie jeszcze gorzej

0

@michal26 jak wlejesz 50 ml ulubionej czystej substancji to będzie dobre

0

@derlysy1979 gadała na nasz klub i czym prędzej się jej Paryż marzył. No to ma :)

0

@SinMistico to samo było z potężnym Galatasaray XD

29

@escarabajo Pique tez ma tak na nazwisko XD

0

@Momals11 nie, bo niemożliwe jest spełnienie warunków, o których mówisz. Zaczelyby się kwasy bo nie ma go na boisku przez 90 min

0

@Pawel13sz tak to ojciec gadał nt. Laporty, a teraz z podkulonym ogonem wraca. Niech spada

4

@Jacento2105 będzie przecierał oczy tymi 30 mln za sezon XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?