2

@sedziaoxford przecież szejk by mu nie zapłacił 30 mln netto na rocznej umowie :D

0

@tbas neymar do nas za grosze i jazda

0

@Emhyr Gumiś hehe

0

Real przy takich babolach w obronie juz by nam wbił ze 4 bramki

1

Jak upośledzeni robią te wrzutki

1

Nasz kochany sękaty wszedl

2

Standardowo obrona Częstochowy i nie potrafią strzelić. Tiki taki

0

Łoniaki penia zyciowa forma xd

0

@halfnolife nie szkoda

0

@deyna2018 standard

3

@araevik127 dorobić?

0

@shaun Barca widziała lol

2

@Gomess traumatyczne flashbacki ;)

0

@Grabarz1750 mógł nie odchodzić

9

@KmN nie szkoda

0

@Faun no bo Polska to śmieć w NATO, przyjęta tylko do podżegania.

0

@Comfortable_ on do emerytury dorabia

1

@pt9 prawą nogę faulowaną miał na wysokości linii pola karnego, która zalicza się do pola :D

2

@Lautaro słuszne

0

@Maciej_T jak JP Morgan winszuje wzrosty to zaraz będą spadki

0

@michal26 w przypadku wojny jak ma się szaleńca na przeciwko należy zakładać najgorsze. Mam odczucie ze Putin to jest kaliber wyżej niż tych których wymieniłeś. Jemu tak naprawdę zostaje kulka w łeb, nic innego. Z tego powodu mogę wnioskować, że będzie chciał pójść na całość. Polska to jest tylko robak do zgniecienia dla niego. Jedyny prawdziwy wróg to jest USA i w przypadku eskalacji jadrowkami to tylko tam może je posłać.

Co do NATO. jestem sceptycznie nastawiony na jakiekolwiek reakcje nawet w przypadku zbrojnego wjazdu na nasze terytorium. Niestety historia lubi zataczać koło. Sojusze lda nas nigdy nie wychodzily za dobrze.

0

@michal26 skoro tak jak twierdzisz menda jest skończona to tym bardziej nie ma nic do stracenia i puszczenie atomówki dla niego tk jest przymus. Stary komuch szkolony w KGB właśnie tak może postąpić

2

@Criss18Barca porownujesz rzeczy które działy siet 5 lat temu do czasów obecnych XD

0

@Sehzade1899 chyba za duże nadzieje pokładasz w ten sojusz. Powiem tyle. Historia lubi się powtarzać. Rok 39 poprzedniego stulecia.

0

@Sehzade1899 w teorii tak zgadza się. Ale januszexy na stacjach od razu podnoszą ceny zwiększając marzę

1

@Azi koleś wyszkolony w GRU, GROM, MOSAD, MI6 raczej by się nie porwał

0

@JarekS problemy z plecami da się wypracować odpowiednimi ćwiczeniami.

0

@Kondziubarca wystarczy zwiększyć produkcje, co za problem

0

@-barca4ever- ATE, nie ma co się zastanawiać nad bezpieczeństwem.

6

@Persyfl gratulacje dzbańskiego komentarza :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?