wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@sedziaoxford przecież szejk by mu nie zapłacił 30 mln netto na rocznej umowie :D
0
@tbas neymar do nas za grosze i jazda
0
@Emhyr Gumiś hehe
0
Real przy takich babolach w obronie juz by nam wbił ze 4 bramki
1
Jak upośledzeni robią te wrzutki
1
Nasz kochany sękaty wszedl
2
Standardowo obrona Częstochowy i nie potrafią strzelić. Tiki taki
0
Łoniaki penia zyciowa forma xd
0
@halfnolife nie szkoda
0
@deyna2018 standard
3
@araevik127 dorobić?
0
@shaun Barca widziała lol
2
@Gomess traumatyczne flashbacki ;)
0
@Grabarz1750 mógł nie odchodzić
9
@KmN nie szkoda
0
@Faun no bo Polska to śmieć w NATO, przyjęta tylko do podżegania.
0
@Comfortable_ on do emerytury dorabia
1
@pt9 prawą nogę faulowaną miał na wysokości linii pola karnego, która zalicza się do pola :D
2
@Lautaro słuszne
0
@Maciej_T jak JP Morgan winszuje wzrosty to zaraz będą spadki
0
@michal26 w przypadku wojny jak ma się szaleńca na przeciwko należy zakładać najgorsze. Mam odczucie ze Putin to jest kaliber wyżej niż tych których wymieniłeś. Jemu tak naprawdę zostaje kulka w łeb, nic innego. Z tego powodu mogę wnioskować, że będzie chciał pójść na całość. Polska to jest tylko robak do zgniecienia dla niego. Jedyny prawdziwy wróg to jest USA i w przypadku eskalacji jadrowkami to tylko tam może je posłać.
Co do NATO. jestem sceptycznie nastawiony na jakiekolwiek reakcje nawet w przypadku zbrojnego wjazdu na nasze terytorium. Niestety historia lubi zataczać koło. Sojusze lda nas nigdy nie wychodzily za dobrze.
0
@michal26 skoro tak jak twierdzisz menda jest skończona to tym bardziej nie ma nic do stracenia i puszczenie atomówki dla niego tk jest przymus. Stary komuch szkolony w KGB właśnie tak może postąpić
2
@Criss18Barca porownujesz rzeczy które działy siet 5 lat temu do czasów obecnych XD
0
@Sehzade1899 chyba za duże nadzieje pokładasz w ten sojusz. Powiem tyle. Historia lubi się powtarzać. Rok 39 poprzedniego stulecia.
0
@Sehzade1899 w teorii tak zgadza się. Ale januszexy na stacjach od razu podnoszą ceny zwiększając marzę
1
@Azi koleś wyszkolony w GRU, GROM, MOSAD, MI6 raczej by się nie porwał
0
@JarekS problemy z plecami da się wypracować odpowiednimi ćwiczeniami.
0
@Kondziubarca wystarczy zwiększyć produkcje, co za problem
0
@-barca4ever- ATE, nie ma co się zastanawiać nad bezpieczeństwem.
6
@Persyfl gratulacje dzbańskiego komentarza :)