0

@Zoker Messi mógł, nie musiał, a nie chciał :P Wystarczyłoby przestać doić ukochaną Barcelonę chociaż na jedne sezon.

0

@AlexDark00 Auba to się nie umywa do Lewego xD

2

Ale to City jest cienkie xd Atletico gra klasycznie swoją toporną piłkę i bardzo dobrze, petrodolary out

0

@szoch6 obcięcie kosztów prowadzenia działalności w postaci skrócenia tego wypasania kadry kierowniczej, która nie wnosi wartości dodanej do firmy, zmiana sposobu zarządzania itp. Od razu firma inaczej funkcjonuje i ją stać na wydobywanie węgla wraz z przynoszeniem zysków. Przykładem jest jedna kopalnia prywatna, która obsługuje potencjalnie nieopłacalne złoże i jeszcze na tym zarabia :)

0

@szoch6 nieopłacalne to jest trzymanie tych spółek skarbu państwa wydobywających węgiel, które mają wiecej kadry kierowniczej niż górników XD

0

@chosenone no jestem podobnego zdania, że prosty test nawet o poukładaniu wyrazów w kolejności alfabetycznej zmniejszyłby ilość ludzi mających prawo do głosowania.

1

@Faun no nie bo sfałszowane xD

1

@BulaKG 10 mln max. Trzeba zauważyć że zgodził się tu przyjść za mniejszą pensje niż mial.

1

@Khajio dla nich 24 NOK to jak dla nas 2,4 zł

1

@Emhyr udinese to bylo

0

@Hubsao nikt mu nie kazał poza nim samym :)

0

@kaamil1910 chcą żeby został

0

Ferran out.......

0

@Yoshi94 co wy z tym karnym xd Dembele wcześniej byl na 2 metrowym spalonym. Karnego by nie bylo

0

Dembele kontuzja XD

0

Rakieta jak się przytula :D

2

@VbamboeB dobrze ze nie ty decydujesz

1

@monsterrize co ty za bajki opowiadasz. Technologia fuzji termojądrowej to jest jeszcze w fazie niemowlęcej. Jak za 10-15 lat powstanie komercyjny reaktor to będzie dobrze

0

@Kurkmen no to jest przecież kolejna okazja do wyciągnięcia kasy do łapy XD

1

@szoch6 przymusowa zrzutka na bombelki i dzadów xd

1

@Rust_Cohle ja puściłem na fortunie obie drużyny strzelą gola z wygraną Szwedów i do tego rożne +7,5. Całkowity kurs 9.

0

@michal26 ale ja nie napisałem jak to działa tylko jak mówią xD

1

@michal26 możesz zapomnieć o tym xD teraz to muszą zapasy wyprzedać, które kupowali jak ropa była po 120$

0

@IronSanHybrid sterowniki drukarki

5

@GeneralXavi może dlatego jest ten problem :P

4

@Dr_Cabasisi Biedny Leo na wiadomość, że mimo redukcji wynagrodzenia 50% (40 mln brutto!), Barcelona z miliardem długu nie może go zatrzymać, nie obniżył jeszcze nawet do zera chociaż na jeden sezon. Te minimum 50% to jest fejk.

0

@Vhaeraun ponad 200

9

@likherfit1 przynajmniej kasa zarobiona za głąba xdd można właśnie podziękować Ronaldowi za to że udalo się pogonić za te kilkadziesiąt minut na boisku

0

@Worny 2 pkt w grupie i papa

1

@DonMatteo901 wielkie tuzy tutejszego forum wyznające naukę ponad wszystko pominą ten post :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?