wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker Messi mógł, nie musiał, a nie chciał :P Wystarczyłoby przestać doić ukochaną Barcelonę chociaż na jedne sezon.
0
@AlexDark00 Auba to się nie umywa do Lewego xD
2
Ale to City jest cienkie xd Atletico gra klasycznie swoją toporną piłkę i bardzo dobrze, petrodolary out
0
@szoch6 obcięcie kosztów prowadzenia działalności w postaci skrócenia tego wypasania kadry kierowniczej, która nie wnosi wartości dodanej do firmy, zmiana sposobu zarządzania itp. Od razu firma inaczej funkcjonuje i ją stać na wydobywanie węgla wraz z przynoszeniem zysków. Przykładem jest jedna kopalnia prywatna, która obsługuje potencjalnie nieopłacalne złoże i jeszcze na tym zarabia :)
0
@szoch6 nieopłacalne to jest trzymanie tych spółek skarbu państwa wydobywających węgiel, które mają wiecej kadry kierowniczej niż górników XD
0
@chosenone no jestem podobnego zdania, że prosty test nawet o poukładaniu wyrazów w kolejności alfabetycznej zmniejszyłby ilość ludzi mających prawo do głosowania.
1
@Faun no nie bo sfałszowane xD
1
@BulaKG 10 mln max. Trzeba zauważyć że zgodził się tu przyjść za mniejszą pensje niż mial.
1
@Khajio dla nich 24 NOK to jak dla nas 2,4 zł
1
@Emhyr udinese to bylo
0
@Hubsao nikt mu nie kazał poza nim samym :)
0
@kaamil1910 chcą żeby został
0
Ferran out.......
0
@Yoshi94 co wy z tym karnym xd Dembele wcześniej byl na 2 metrowym spalonym. Karnego by nie bylo
0
Dembele kontuzja XD
0
Rakieta jak się przytula :D
2
@VbamboeB dobrze ze nie ty decydujesz
1
@monsterrize co ty za bajki opowiadasz. Technologia fuzji termojądrowej to jest jeszcze w fazie niemowlęcej. Jak za 10-15 lat powstanie komercyjny reaktor to będzie dobrze
0
@Kurkmen no to jest przecież kolejna okazja do wyciągnięcia kasy do łapy XD
1
@szoch6 przymusowa zrzutka na bombelki i dzadów xd
1
@Rust_Cohle ja puściłem na fortunie obie drużyny strzelą gola z wygraną Szwedów i do tego rożne +7,5. Całkowity kurs 9.
0
@michal26 ale ja nie napisałem jak to działa tylko jak mówią xD
1
@michal26 możesz zapomnieć o tym xD teraz to muszą zapasy wyprzedać, które kupowali jak ropa była po 120$
0
@IronSanHybrid sterowniki drukarki
5
@GeneralXavi może dlatego jest ten problem :P
4
@Dr_Cabasisi Biedny Leo na wiadomość, że mimo redukcji wynagrodzenia 50% (40 mln brutto!), Barcelona z miliardem długu nie może go zatrzymać, nie obniżył jeszcze nawet do zera chociaż na jeden sezon. Te minimum 50% to jest fejk.
0
@Vhaeraun ponad 200
9
@likherfit1 przynajmniej kasa zarobiona za głąba xdd można właśnie podziękować Ronaldowi za to że udalo się pogonić za te kilkadziesiąt minut na boisku
0
@Worny 2 pkt w grupie i papa
1
@DonMatteo901 wielkie tuzy tutejszego forum wyznające naukę ponad wszystko pominą ten post :P