wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 tiki taki w esencji xD
0
Guardiola to jest łak, tyle razy w pizde zebrać. Gra cały czas to samo bez zmian od 2008 roku. Nie dziwne że Lige mistrzów zdobyl ostatnio z Barceloną xdd
0
@wolny99991 meske un klub heheh
0
@Comentateiro próg powinien być minimum 50% z podstawowych przedmiotów. Nie każdy musi mieć maturę. Niepotrzebne jest odciąganie pójścia do MCDonalda o 5 lat.
0
@Janas11224 Odpowiedź jest prosta, koneksje z czasów młodości z komunizmem ZSSR pozostały dalej, mimo że inaczej on sam twierdzi :)
0
@MatLMG na co komu 36-letni Messi w 2023 roku, który człapie XD
0
@dafik85 no i co żył jak chciał, przez te kilkadziesiąt lat z taką fortuną używał życia. Ten czas jest pewnie wielokrotnie lepszy niż marne dziadowanie za grosze i życie 70-80 lat
11
@Maciek313 wierny ale tylko za pensje ustaloną w kontrakcie bez obniżek od ostatnich 2 lat ;)
17
@matirix20 problem w tym że jest mierny i w pomocy i na prawej obronie
0
400 mln i można się zastanawiać
0
@GeneralXavi no jak przyjdzie co do czego to to oni nie pomagali to Polska robiła ;)
0
Araujo dobra szklaneczka
0
Ten torres to jest tragedia
1
@patry295 kobieta w wojsku XD
1
@Janas11224 no gdzie, najgorszy ferran, totalne zero
0
@lampa16 Real rozjedzie kotletico
3
Ferran nowy amigo Xaviego
1
Kurwa tero to na pewno wygramy z takim asem jak Mingeza
5
Nie no jak zwykle bramkarz mecz życia
3
Ten torees to jest placek konkret
0
Ferran do zdjęcia
3
@Kluivert_P no nawet mbappe takiego nie ma na pierwszych metrach
0
Przyjemnie się słucha komentarz na Eleven
4
Bombel jakie wślizgi robi ostatnio
1
@vangoor co ma laporta do tego, to dzbany socios sprzedali bilety pod stadionem
10
Garcia ocena 1, sprokurować tak debilnego karnego w 2 min to trzeba mieć talent. Akurat w najważniejszych meczach potrafi zrobić wylew
0
@tbas gowno, od dawna powinien go zdejmować i zostawiać dembele
1
Auba przegral nam mecz XD
0
@norbi77 tylko 2 bramki, tylko 2 setki auby i zero bramek
0
Jak można takie gówno grać XD