wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Prawdziwy amigos
2
@barcelonaLM i tutaj pieprzą że Trump byl posadzony na stolek przez Putina xddd
0
@Azacca trzeba być dobrym dzbanem żeby tak twierdzić
5
@Criss18Barca był po 4.24 xd
7
@Kgorecki2500 naziści i faszyści mają wspólny język z komunistami ;)
1
@GeneralXavi wystarczy zamienić na dolary. Gównoowarta złotówka w czasach konfliktu
6
@Kozinho. uciekają na lotnisko :D
0
@Bykunn ty za to ekspert siedzący na kanapie
0
@Bykunn co ty gadasz za idiotyzmy. Lokalna wojna ? tutaj w ciagu 2 dni może się to stać wojną światową...
2
@Przemek2323 krzepiące orędzie z bunkra pod Londynem
1
@P33ck w końcu ktoś konkretny, który się nie bawi w jakieś półśrodki tylko bomba
0
To dobre bydło na tym stadionie
2
Sztanga dwóch duzych czarnuchow powywracał :D
2
Komentarz usunięty
0
@barcelonaLM bandera do rozbiórki
0
@Mixtape Barley wine i dewarsik 12 yo na miękko
2
@tomek8756 na chatę na Florydzie, przecież wiadomo od dawna :D
0
@BART97 to nie jest żaden spisek tylko czysty biznes. Widać średnio masz o tym pojęcie
2
@hardmind no to ile to roboty :) chwila moment, bookuj samolot i lecisz
0
@BART97 absolutnie nie uważam go za idiotę. Po prostu realizował agendę ze względu na inwestycje, które zrobił w firmy farmaceutyczne. Dlaczego miałby co innego mówić wcześniej? Zaszkodzić swoim zyskom?
1
@ObiwanKenobi banda odklejenców
1
@BART97 niby nie jest autorytetem. Ale jednak gościu z takim kapitalem i wielokrotnymi inwestycjami w firmy farmaceutyczne w końcu powiedział prawdę :D
1
@FC1899Barca ekspert się wypowiedział. Można mu wierzyć ;)
2
@kuz https://dailyexpose.uk/2022/02/11/triple-vax-deaths-increase-by-495-percent-pandemic-fully-vaccinated/
Trzymaj jak tak ciężko w źródło kliknąć..
0
@Emhyr ze 30x by musiał próbować
0
Basket na zmęczonego rywala to jest to
0
Nieźle rozjechany dźwięk na viaplay i ta jakość xd
2
@DonMatteo901 operator też dobry, że się zgodził na wejście na górę...
0
@D10S1985 Laporta wprost powiedział, że nie śmiał prosić go o granie za darmo. To znaczy, że była taka możliwość. Z resztą, skoro Pique zszedł z pensji wiecej niż 50% to jak to możliwe przy niby istniejącym zapisie ?
0
@D10S1985 zostało to zdementowane. Mógł grać za czapkę gruszek, ale nie chciał.