wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taką kupę grać to widziałem ostatnio za kumana
0
@PatriBarca w 2 xd
2
Odpalcie se strims.top, moderacja powinna się wstydzić to gówno tutaj reklamować
0
A to Lągle miał sprokurować karnego xd
0
@ElTomas strims.top
1
@SamuraJack stary już, 19 lat....
1
Za gruby ten Suarez xdd
6
@Esteban_ segz hehehe
0
@Katalonbar Kotletico ma obowiązek wykupu jak zagra więcej niż 50% meczów w których jest dostępny
7
Coś niecoś potrafi te kotletico
2
Typ rękę przy jajcach a ten gwizdze
0
@lucca87 czyli kwota Lewego to 30 mln xD
3
@Toretto co ty pieprzysz XD
0
@Ghotti przy szefie Pique wyrośnie nam ten Garcia
0
@Azi 3 karny prawidłowy, 2 to wał, pierwszego nie widziałem. Tak z resztą decyzji był stronniczy
0
Na co ten Xavi trzyma tego Ferrana na sile, trza bylo Traore na prawą, Dembele na lewą
0
No karny ewidentny
0
Jazdaaaaaaaaa haha
1
@Azrik no właśnie zjadł
0
Goat ter stegen
0
@Jarema2000 walnąć se piwko ;)
8
Komentarz usunięty
0
@El dominatore Lewy był trenowany przez Guardiolę, także tiki takę zna doskonale.
0
Dobry warzywniak w tej lewej ma xd
5
@Siro tylko bydło takich małych klubów tak robi
4
Frenkie i Dembele w 2 natychmiast
0
Co ten basket odjebal
0
Pike sie rozjechal i coś naciągnął
0
Viaplay zrobiło postęp. Mają synchronizację obrazu i dźwięku XD szkoda ze obraz 720p
1
@mrboom dokładnie była symulacja 200k euro, oddajesz po 25 latach 270k euro. U nas w tej chwilii kredyt na 300k złotych, oddajesz 670k. To była symulacja jeszcze przed podwyzkami w kwietniu