0

Taką kupę grać to widziałem ostatnio za kumana

0

@PatriBarca w 2 xd

2

Odpalcie se strims.top, moderacja powinna się wstydzić to gówno tutaj reklamować

0

A to Lągle miał sprokurować karnego xd

0

@ElTomas strims.top

1

@SamuraJack stary już, 19 lat....

1

Za gruby ten Suarez xdd

6

@Esteban_ segz hehehe

0

@Katalonbar Kotletico ma obowiązek wykupu jak zagra więcej niż 50% meczów w których jest dostępny

7

Coś niecoś potrafi te kotletico

2

Typ rękę przy jajcach a ten gwizdze

0

@lucca87 czyli kwota Lewego to 30 mln xD

3

@Toretto co ty pieprzysz XD

0

@Ghotti przy szefie Pique wyrośnie nam ten Garcia

0

@Azi 3 karny prawidłowy, 2 to wał, pierwszego nie widziałem. Tak z resztą decyzji był stronniczy

0

Na co ten Xavi trzyma tego Ferrana na sile, trza bylo Traore na prawą, Dembele na lewą

0

No karny ewidentny

0

Jazdaaaaaaaaa haha

1

@Azrik no właśnie zjadł

0

Goat ter stegen

0

@Jarema2000 walnąć se piwko ;)

8

Komentarz usunięty

0

@El dominatore Lewy był trenowany przez Guardiolę, także tiki takę zna doskonale.

0

Dobry warzywniak w tej lewej ma xd

5

@Siro tylko bydło takich małych klubów tak robi

4

Frenkie i Dembele w 2 natychmiast

0

Co ten basket odjebal

0

Pike sie rozjechal i coś naciągnął

0

Viaplay zrobiło postęp. Mają synchronizację obrazu i dźwięku XD szkoda ze obraz 720p

1

@mrboom dokładnie była symulacja 200k euro, oddajesz po 25 latach 270k euro. U nas w tej chwilii kredyt na 300k złotych, oddajesz 670k. To była symulacja jeszcze przed podwyzkami w kwietniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?