wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 ta, zapłać za szkolonko i dostęp do grupy kilka k. Najlepsza rzecz :D Trader21 to inwestor excelowy. Zwykły naciągacz.
0
@Kgorecki2500 Trzeba w końcu uruchomić łańcuchy dostaw. Za dużo kasy do stracenia przez Francję i Niemcy.
0
@Fenelon pamiętaj że w tych cyklach BTC nie było jeszcze bessy na rynkach tradycyjnych :)
3
@football123 nie zamknięte, ale sprywatyzowane, żeby żadne mendy z koryta nie obsadzały swoich w spółkach skarbu państwa.
0
@Kgorecki2500 dlaczego nie? Traktat Lizboński :P
4
@Kozinho. przynajmniej bomby nie spadają :)
0
Dobra to cena Lewego teraz -10 mln XD
0
@Geble ani to ani to nie pasuje XD
2
@Emerald na webstera już za późno. Chyba że uruchomił to przed końcem maja
0
@Nozyk bez bota napisanego pod to nie kupisz
0
Klasyczny erik xx
0
@Tomix_83 tak (15 zn)
0
@AdamaTraore wtedy nie było czegoś takiego jak najnizsza krajowa XD
0
@AdamaTraore to sobie przelicz ile możesz teraz kupić tej benzyny a ile wtedy. Okazuje się że teraz mniej
0
@trolownik zmienić ten dziadoski styl gry z "dna" Barcelony na szybki futbol bez zbędnych ceregieli
6
@Magicc89PL nie mają dna Barcelony xd
0
@Rocky_Bilbao też bym walił jego siostre xD
1
@Wizz777 może pogonią te 10% komuś innemu za większą kwotę na krócej.
0
@Bobo25 przed 2004 rokiem było 0,75 i 0,25.
3
@Kgorecki2500 Bo ludzi nie obchodzi gospodarka a jedynie światopogląd bo to wywołuje emocje. A tłum nie rozumie logicznych argumentów tylko emocje.
0
@bartekvisca to jest patologia gdzie w kraju, który leży na węglu i wystarczy go na ponad 100 lat nie można kupić węgla w normalnej cenie...
0
@Kinginiesta pierwsze co muszą zrobić to poprawić jakość XD
0
Raczej nie zapowiada się na to żeby spuchli do listopada. Szykuje się potężny wp..... Jedyna nadzieja, że będzie klarowna sytuacja i zagrają z nami trochę rezerwowym skladem XD
1
@FC1899Barca
To by było na tyle XD świetny zespół od PR XD
2
@JimMorrisonFCB nie da się takiego wykonać
0
@tomek8756 https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1227968%2Csad-uniewinnil-europoslanke-magdalene-adamowicz-ws-ukrywania-dochodow-i
XD
0
@kamzar rolowanie długu na niskim procencie przez następne kilkanaście lat i może na prostą się wyjdzie.
0
@SirChuck Mógłby pasować, jeśli prawdą są plotki, że Nagelsmann preferuje fałszywą 9, to taki Depay by sobie poradził.
0
@Zoker czytaj ze zrozumieniem komentarz. W większości, czyli ile? 80-90%? Jaka to różnica?
0
@Zoker Odpisałem ci czy tam któremu z twoich popleczników z argumentami to nic nie odpowiedziałeś XD Nie dodając żadnego komentarza do wklejonego tekstu bierzesz go jako swoje słowa pod dyskusją.