0

@TheNekro94 ta, zapłać za szkolonko i dostęp do grupy kilka k. Najlepsza rzecz :D Trader21 to inwestor excelowy. Zwykły naciągacz.

0

@Kgorecki2500 Trzeba w końcu uruchomić łańcuchy dostaw. Za dużo kasy do stracenia przez Francję i Niemcy.

0

@Fenelon pamiętaj że w tych cyklach BTC nie było jeszcze bessy na rynkach tradycyjnych :)

3

@football123 nie zamknięte, ale sprywatyzowane, żeby żadne mendy z koryta nie obsadzały swoich w spółkach skarbu państwa.

0

@Kgorecki2500 dlaczego nie? Traktat Lizboński :P

4

@Kozinho. przynajmniej bomby nie spadają :)

0

Dobra to cena Lewego teraz -10 mln XD

0

@Geble ani to ani to nie pasuje XD

2

@Emerald na webstera już za późno. Chyba że uruchomił to przed końcem maja

0

@Nozyk bez bota napisanego pod to nie kupisz

0

Klasyczny erik xx

0

@Tomix_83 tak (15 zn)

0

@AdamaTraore wtedy nie było czegoś takiego jak najnizsza krajowa XD

0

@AdamaTraore to sobie przelicz ile możesz teraz kupić tej benzyny a ile wtedy. Okazuje się że teraz mniej

0

@trolownik zmienić ten dziadoski styl gry z "dna" Barcelony na szybki futbol bez zbędnych ceregieli

6

@Magicc89PL nie mają dna Barcelony xd

0

@Rocky_Bilbao też bym walił jego siostre xD

1

@Wizz777 może pogonią te 10% komuś innemu za większą kwotę na krócej.

0

@Bobo25 przed 2004 rokiem było 0,75 i 0,25.

3

@Kgorecki2500 Bo ludzi nie obchodzi gospodarka a jedynie światopogląd bo to wywołuje emocje. A tłum nie rozumie logicznych argumentów tylko emocje.

0

@bartekvisca to jest patologia gdzie w kraju, który leży na węglu i wystarczy go na ponad 100 lat nie można kupić węgla w normalnej cenie...

0

@Kinginiesta pierwsze co muszą zrobić to poprawić jakość XD

0

Raczej nie zapowiada się na to żeby spuchli do listopada. Szykuje się potężny wp..... Jedyna nadzieja, że będzie klarowna sytuacja i zagrają z nami trochę rezerwowym skladem XD

1

@FC1899Barca


To by było na tyle XD świetny zespół od PR XD

2

@JimMorrisonFCB nie da się takiego wykonać

0

@kamzar rolowanie długu na niskim procencie przez następne kilkanaście lat i może na prostą się wyjdzie.

0

@SirChuck Mógłby pasować, jeśli prawdą są plotki, że Nagelsmann preferuje fałszywą 9, to taki Depay by sobie poradził.

0

@Zoker czytaj ze zrozumieniem komentarz. W większości, czyli ile? 80-90%? Jaka to różnica?

0

@Zoker Odpisałem ci czy tam któremu z twoich popleczników z argumentami to nic nie odpowiedziałeś XD Nie dodając żadnego komentarza do wklejonego tekstu bierzesz go jako swoje słowa pod dyskusją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?