wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie brakuje Leo
0
Dembele mvp dzisiaj
0
Nie powinno być
0
@Siro tak się mówi, ale on chce być do bólu poprawny
0
@don'T.R.I.P.e przecież na ich poziomie wydolnościowym to on nigdy nie był. Jego max przebiegniętych km to 10 xD
1
@kamil9040 ma się ten łeb do interesów
0
@VeB10Ronnie możesz oznaczać
6
FC Andorra musisz XD
0
@FC1899Barca będzie na 500+ i 18 emeryture xD
21
głosowanie na Polaka rodaka to obowiązek
0
@skakun95 możliwe że ma w kontrakcie zapisany obowiązek rejestracji w 1 drużynie
84
Widać że sprężyna wróciła
0
Laporta łobuz z podbitym okiem
5
@tobiasson92 szkoda że Morawieckiego to nie obchodzi
0
@Pinokio i cyk LE
0
Gavi jaki krasnal przy chochlandzie xd
6
Co dziurę założył XD
0
To Lewy dzisiaj nie pogra
2
@Eto'o9 R10 nieomylny w sprawach wiary, a nie sytuacji politycznej. Nie zmienia to faktu, że nie powinien się wypowiadać w taki sposób.
0
@Kessie to niedobra jest, po co o tym mówić ? Tylko stanowiska kierownicze
4
@Pawel13sz swoją drogą to sporo kasy muszą zarabiać na tych transmisjach meczy towarzyskich w Polsce, ze tak ochoczo go transmitują :D
0
10 min im zajęło ogarnięcie że dźwięk spieprzony. Co za szajs xd
0
Też wam sie dźwięk spieprzył na tym śmiesznym viaplay?
0
Biedaczek jak się wyleżał. Właśnie dlatego gwiżdżą
0
Fati w podstawie w nastepnym meczu
2
@Pawlak1992 bo to cfaniak i placek
1
Xavi cofnął Gaviego na DMa :D
0
Lewangoaaalski po hattricka
0
Pięknie kurła hhh
0
Lewy schodzi rozgrywać do lewej strony w połowie boiska. To jest jakaś patologia co się dzieje w naszym srodku pola