2

Nie brakuje Leo

0

Dembele mvp dzisiaj

0

Nie powinno być

0

@Siro tak się mówi, ale on chce być do bólu poprawny

0

@don'T.R.I.P.e przecież na ich poziomie wydolnościowym to on nigdy nie był. Jego max przebiegniętych km to 10 xD

1

@kamil9040 ma się ten łeb do interesów

0

@VeB10Ronnie możesz oznaczać

6

FC Andorra musisz XD

0

@FC1899Barca będzie na 500+ i 18 emeryture xD

21

głosowanie na Polaka rodaka to obowiązek

0

@skakun95 możliwe że ma w kontrakcie zapisany obowiązek rejestracji w 1 drużynie

84

Widać że sprężyna wróciła

0

Laporta łobuz z podbitym okiem

5

@tobiasson92 szkoda że Morawieckiego to nie obchodzi

0

@Pinokio i cyk LE

0

Gavi jaki krasnal przy chochlandzie xd

6

Co dziurę założył XD

0

To Lewy dzisiaj nie pogra

2

@Eto'o9 R10 nieomylny w sprawach wiary, a nie sytuacji politycznej. Nie zmienia to faktu, że nie powinien się wypowiadać w taki sposób.

0

@Kessie to niedobra jest, po co o tym mówić ? Tylko stanowiska kierownicze

4

@Pawel13sz swoją drogą to sporo kasy muszą zarabiać na tych transmisjach meczy towarzyskich w Polsce, ze tak ochoczo go transmitują :D

0

10 min im zajęło ogarnięcie że dźwięk spieprzony. Co za szajs xd

0

Też wam sie dźwięk spieprzył na tym śmiesznym viaplay?

0

Biedaczek jak się wyleżał. Właśnie dlatego gwiżdżą

0

Fati w podstawie w nastepnym meczu

2

@Pawlak1992 bo to cfaniak i placek

1

Xavi cofnął Gaviego na DMa :D

0

Lewangoaaalski po hattricka

0

Pięknie kurła hhh

0

Lewy schodzi rozgrywać do lewej strony w połowie boiska. To jest jakaś patologia co się dzieje w naszym srodku pola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?