wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Standardowy roberto zostawil viniciusa, haha i jeszcze zlamal linie
0
Była analiza szczegółowa Barcelony w C+ taka jak Realu? Niestety nie ogladalem 20 minut studia
0
W c+ tez cały czas się spuszczają nad Realem xd
0
@Hubsao postawilem dyche xd
2
Ale się studio eleven spuszcza nad realem XD
0
@Zbyszard Canal +4k ze względu na wysoką jakość obrazu
3
@Kurkmen tak mają plany, jak się zrobi gorąco to w ciągu kilku godzin utworzą rząd na uchodźstwie.
1
@HERORICH2 jakie kosi XD typ chcial karnego wymusić i było to dobrze widać
0
Klasycznie strata basketa
2
Onana niepewny przy dalekich strzalach
0
W końcu coś próbują z daleka
0
Dembele jak sie pruje xddd
0
Znowu 1000 wrzutek xd
4
@panczo no Alba i Roberto też są przywiązani do barw klubowych :)
0
@Criss18Barca przecież od 89 nic się nie zmieniło. Państwo nadal istnieje tylko teoretycznie.
0
@Deeespacito baryłka 10$ up to z dnia na dzień trzeba podnieść :F
1
Tu sie nie da strzelić bramki z wrzutki jak stoi 8 w polu karnym xd
0
@malicinho przecież był Valverde, jego taktyka na pewno miała mało wspólnego z tiki sraka
1
@sensej pomoc nie istnieje to co ma zrobić
0
Raphinia do zmiany na już
0
Raphinia to nawet podać nie potrafi
0
Torres ma uratować hahahaha
0
Raphinia cienki jak sik pająka
0
Takkk jeeest haha
0
Raphinia pisda xd
0
@masa11 ciężko było grać w ofensywie na ustawienie gdzie w linii obrony było 5 zawodników a w linii pomocy 4. W czasie ataku naszych te dwie linie dzielilo 5-8 m XD
3
Klasyczny ferran xd
3
Patologiczny sędzia
2
I właśnie dlatego nie przejdzie do Barcelony, bo nikt mu tutaj nie zaproponuje 30 mln netto.
0
@RanDiFCB na sklepie Barcelony są
https://store.fcbarcelona.com/en/p/23200