0

Standardowy roberto zostawil viniciusa, haha i jeszcze zlamal linie

0

Była analiza szczegółowa Barcelony w C+ taka jak Realu? Niestety nie ogladalem 20 minut studia

0

W c+ tez cały czas się spuszczają nad Realem xd

0

@Hubsao postawilem dyche xd

2

Ale się studio eleven spuszcza nad realem XD

0

@Zbyszard Canal +4k ze względu na wysoką jakość obrazu

3

@Kurkmen tak mają plany, jak się zrobi gorąco to w ciągu kilku godzin utworzą rząd na uchodźstwie.

1

@HERORICH2 jakie kosi XD typ chcial karnego wymusić i było to dobrze widać

0

Klasycznie strata basketa

2

Onana niepewny przy dalekich strzalach

0

W końcu coś próbują z daleka

0

Dembele jak sie pruje xddd

0

Znowu 1000 wrzutek xd

4

@panczo no Alba i Roberto też są przywiązani do barw klubowych :)

0

@Criss18Barca przecież od 89 nic się nie zmieniło. Państwo nadal istnieje tylko teoretycznie.

0

@Deeespacito baryłka 10$ up to z dnia na dzień trzeba podnieść :F

1

Tu sie nie da strzelić bramki z wrzutki jak stoi 8 w polu karnym xd

0

@malicinho przecież był Valverde, jego taktyka na pewno miała mało wspólnego z tiki sraka

1

@sensej pomoc nie istnieje to co ma zrobić

0

Raphinia do zmiany na już

0

Raphinia to nawet podać nie potrafi

0

Torres ma uratować hahahaha

0

Raphinia cienki jak sik pająka

0

Takkk jeeest haha

0

Raphinia pisda xd

0

@masa11 ciężko było grać w ofensywie na ustawienie gdzie w linii obrony było 5 zawodników a w linii pomocy 4. W czasie ataku naszych te dwie linie dzielilo 5-8 m XD

3

Klasyczny ferran xd

3

Patologiczny sędzia

2

I właśnie dlatego nie przejdzie do Barcelony, bo nikt mu tutaj nie zaproponuje 30 mln netto.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?