wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kessie poraz kolejny jest piękny
1
De jong dzisiaj zapieprza na pełnej w te i z powrotem. Bardzo pozytywnie mimo paru małych błędów
0
Kessie jest dzisiaj piękny
0
@kuz wszystko lewym skrzydlem walą
0
@haryveb944 większość z nich przyszła z eleven to nic dziwnego
1
@bari_94 no widać było na powtorce że te przytrzymanie pomogło, bo de gea przyklęknął i stracil impet wybicia
0
@Bartek1817 no to po co łapał za rękę zawodnika który wygrał pozycję. To jest normalny faul
3
Coś lewemu strzelilo od tej cieszynki XD
0
Jaki fart masakra
0
@pinasmeister no dokładnie to samo co Gavi na skrzydle xd ogólnie Roberto wygląda dobrze w pomocy
8
Po co on go łapał za tę rękę???
0
Easyyyyyyyyyyy, haha dzban
0
@require wpuści go później
0
Aktorzyna rashford powinien kartke dostać
0
@caminero daj linka xd
2
@Emhyr chyba, że zagrają we 2 i Alba jako skrzydłowy :D
0
@michal26 produkcja papieru toaletowego to jest pewny biznes :)
0
@Emhyr rok temu też tak było, a wiemy jak się skończyło :P
0
@Emhyr nie będą mogli jednego wbić w lidze ale za to w LM będą ładować po 4. Które lepsze?
0
@Hasszz w ustawieniach ekranu musisz rozszerzyć na 2 ekrany
0
@FioletoweOczy ale tylko i wyłącznie do rotacji w pomocy.
1
Wariacik Ferran
1
No ferran dzisiaj zaskakuje
0
@HarveySpecter korkiem w achillesa to nie tylko faul ale żółta kartka
3
Crack wchodzi XD
3
Przecież to jest kartka na Roberto
1
Fati skosil Jonga xddddd
0
@Firestone no co Guardiola xdddd
0
@clyde klasyczny Guardiola, widać że dobrze nauki zebrał
2
No i balde by go wyczyścił. Brawo Xavi. Prosta zmiana stron rashforda wystarczyla