4

Kessie poraz kolejny jest piękny

1

De jong dzisiaj zapieprza na pełnej w te i z powrotem. Bardzo pozytywnie mimo paru małych błędów

0

Kessie jest dzisiaj piękny

0

@kuz wszystko lewym skrzydlem walą

0

@haryveb944 większość z nich przyszła z eleven to nic dziwnego

1

@bari_94 no widać było na powtorce że te przytrzymanie pomogło, bo de gea przyklęknął i stracil impet wybicia

0

@Bartek1817 no to po co łapał za rękę zawodnika który wygrał pozycję. To jest normalny faul

3

Coś lewemu strzelilo od tej cieszynki XD

0

Jaki fart masakra

0

@pinasmeister no dokładnie to samo co Gavi na skrzydle xd ogólnie Roberto wygląda dobrze w pomocy

8

Po co on go łapał za tę rękę???

0

Easyyyyyyyyyyy, haha dzban

0

@require wpuści go później

0

Aktorzyna rashford powinien kartke dostać

0

@caminero daj linka xd

2

@Emhyr chyba, że zagrają we 2 i Alba jako skrzydłowy :D

0

@michal26 produkcja papieru toaletowego to jest pewny biznes :)

0

@Emhyr rok temu też tak było, a wiemy jak się skończyło :P

0

@Emhyr nie będą mogli jednego wbić w lidze ale za to w LM będą ładować po 4. Które lepsze?

0

@Hasszz w ustawieniach ekranu musisz rozszerzyć na 2 ekrany

0

@FioletoweOczy ale tylko i wyłącznie do rotacji w pomocy.

1

Wariacik Ferran

1

No ferran dzisiaj zaskakuje

0

@HarveySpecter korkiem w achillesa to nie tylko faul ale żółta kartka

3

Crack wchodzi XD

3

Przecież to jest kartka na Roberto

1

Fati skosil Jonga xddddd

0

@Firestone no co Guardiola xdddd

0

@clyde klasyczny Guardiola, widać że dobrze nauki zebrał

2

No i balde by go wyczyścił. Brawo Xavi. Prosta zmiana stron rashforda wystarczyla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?