wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Saviola88 ziobro zaskoczenia:D
2
@R-Dinho nowe nie znałem. Ktoś kto ma pamięć dłuższą niż rybka w akwarium powinien takie rzeczy przewidzieć :D
0
Lewy się przełamuje co 4 tygodnie na tydzień :D
4
@Janas11224 Bo ty myślisz, że jak Tusk się dorwie do władzy to kogokolwiek rozliczy? XD
1
@Kgorecki2500 no metoda d'honta, wygrany bierze wszystko
0
Ręka przyjal typ z porto lol xd
0
Ta girona to się nadaje.
0
@Fantastyczny Chłopiec takim 5.0 V8
2
@dejwor Puyol? lol
7
@misterio o jakim wolnym rynku mówisz? O takim, że ukraińskie zboże nie musi spełniać żadnych norm unijnych przed wprowadzeniem na rynek europejski?
0
@DLFCB oczywiście ukraiński naciek na języku :)
0
Nie będzie karnego xd
2
Ale drukarze szukaja aby tylko zabrać bramkę.
4
Już nawet Yamal musi tej sierocie na prawej obronie pomagać xd
5
@Kamiloza91 nie sądzę że Pedri ma większy potencjał. Raczej równy
0
@KrwawiaceoczyVEB to nie wygląda, to jest kampania xD
1
@Emhyr pewnie dali mu znaka wcześniej niż teraz. Dla takiego gościa jak Wunder 1,5 tyg grania i nie będzie czuć przerwy.
0
@Benz rozegranie klasa światowa Lapcia z prezesem tureckiego klubu :D
0
@Barca-Messi10 no czego się można spodziewać po graniu w lidze na poziomie 3 ligi Hiszpańskiej :D
1
@Herato A oglądałeś wczorajszy mecz? Lewy posłał piękne ciasteczko do Abde, a ten zamulił i chyba w ogóle nie pomyślał, że może tak zagrać. Gdyby ruszył w tempo to byłby sam na sam w odległości 5 m od bramki.
7
@CUleSs10911 rozłożą nogi szeroko i tyle będzie z wojowniczego getafe
1
To chyba ze 200 mln by musialo być
2
@GeneralXavi smartgasm
0
@DaPidejpi chłop daje wszystko z siebie w reprze, ale wieku nie oszukasz
2
@kejdzi madrycka strona Barcelony, skąd to zdziwienie??
1
Ziobro zaskoczenia :)
1
@Pressinho chyba jako jedna partia.
5
@Kuba_1 w sumie to już nic nie musi, ale smutne jest mydlenie oczu kibiców przez tyle czasu.
3
@bartekvisca tak się kończą rządy socjalistów :)
5
@Encore beast mode on