3

Raphinia fryzurka ala Neymar i od razu mu sie dryblingi włączyły

3

@DIPENSE szkoda Marca, należą mu się te rekordy jak psu buda

2

I kounde chce grać na środku obrony..

1

Te cipy to sie nadaje

0

@MESSIah16 albo wisieć albo na deptakach w centrum jakieś gilotynki

1

@Donnie_Darko No ale Araujo się nie zdarzyło, żeby był zamieszany w stratę 3 bramek :)

3

@Kondziubarca Frenkie jest w tej chwili w najlepszym wieku dla piłkarza.

3

Ramadan na pewno tego powrotu nie ułatwia...

0

Chyba najbardziej optymalnym ustawieniem będzie przedstawione przez redakcję. Lewa strona mocno zabezpieczona defensywnie. Natomiast nasuwa się pytanie czy Dembele będzie w stanie łatać dziury po prawej stronie? Bo nałożenie dużej ilości zadań defensywnych na Pedriego może hamować jego ofensywne usposobienie gry.

0

@tristan87 nie zapłacili za ptaszka xD

1

@Emhyr kontrakty sportowe powinny zakazywać tego typu głupot.

0

@Criss18Barca chyba mało wiesz o życiu, niewypłacanie wypłaty pracownikowi nie generuje większych problemów cwaniakom mającym sp zoo. Oczywiscie poza jakimś tam śmiesznym mandatem z pip.

1

@kibicblaugrany wracamy do średniowiecznego myślenia :)

1

Klasyczny kurła, ratuje dupe zespołowi. A z przodu coś wpadnie :D

0

@ini_barca jest przecież napisane w odpowiedzi z 12:07 :)

3

@Aragorn33 właśnie to ciekawe, bo El Espanyol to madrycka gazeta.

3

Chciał wydymać Freda :)

0

@RomanHoffer przecież Wojewódzki to jest typowe resortowe dziecko, jeśli myślisz, że kariera jego ojca nie miała wpływu na to co teraz robi to jesteś odklejony xD

0

@Gomess chyba Xavi widzi, że nie ogarną dobrego szybkiego skrzydłowego to Balde przestawi.

6

Kurła znowu powyciaga wszystko i to by bylo na tyle tej czelsi w LM

2

Klasyka gatunku xdddd

2

@GucioH tak, przyjdzie taki Gundogan i w ciągu pół roku zaliczy zjazd :)

0

@Firestone czy komuś z drogich transferów oprócz Dembele dojechała głowa ?

0

@michal26 idę o zakład, że polski kwiat rolników pójdzie i zagłosuje na PIS xD

2

@Magicc89PL klasyczna sytuacja w Barcelonie, przychodzi piłkarz na topowym poziomie i pół roku w Barcelonie wystarczy żeby zaczął się kopać po czole.

1

@Barca-Messi10 var nie stwierdzi nic z kamer. Jeśli była wewnątrz to jakieś mm

0

@sopelinho po prostu zabiorą mu numer, nie będzie miał nic do gadania.

2

@Barca1922 rok temu też wszyscy pisali że City ich zje.

12

@Janas11224 spokojnie spokojnie, szkopy też powinny po 2 wojnach światowych trafić na śmietnik, a skończyli jako największe mocarstwo w Europie..

0

@Messibestplayerintheworld klasyczny wysiłek finansowy na poziomie nie niższym niż 40 mln euro brutto/rok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?