wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Raphinia fryzurka ala Neymar i od razu mu sie dryblingi włączyły
3
@DIPENSE szkoda Marca, należą mu się te rekordy jak psu buda
2
I kounde chce grać na środku obrony..
1
Te cipy to sie nadaje
0
@MESSIah16 albo wisieć albo na deptakach w centrum jakieś gilotynki
1
@Donnie_Darko No ale Araujo się nie zdarzyło, żeby był zamieszany w stratę 3 bramek :)
3
@Kondziubarca Frenkie jest w tej chwili w najlepszym wieku dla piłkarza.
3
Ramadan na pewno tego powrotu nie ułatwia...
0
Chyba najbardziej optymalnym ustawieniem będzie przedstawione przez redakcję. Lewa strona mocno zabezpieczona defensywnie. Natomiast nasuwa się pytanie czy Dembele będzie w stanie łatać dziury po prawej stronie? Bo nałożenie dużej ilości zadań defensywnych na Pedriego może hamować jego ofensywne usposobienie gry.
0
@tristan87 nie zapłacili za ptaszka xD
1
@Emhyr kontrakty sportowe powinny zakazywać tego typu głupot.
0
@Criss18Barca chyba mało wiesz o życiu, niewypłacanie wypłaty pracownikowi nie generuje większych problemów cwaniakom mającym sp zoo. Oczywiscie poza jakimś tam śmiesznym mandatem z pip.
1
@kibicblaugrany wracamy do średniowiecznego myślenia :)
1
Klasyczny kurła, ratuje dupe zespołowi. A z przodu coś wpadnie :D
0
@ini_barca jest przecież napisane w odpowiedzi z 12:07 :)
3
@Aragorn33 właśnie to ciekawe, bo El Espanyol to madrycka gazeta.
3
Chciał wydymać Freda :)
0
@RomanHoffer przecież Wojewódzki to jest typowe resortowe dziecko, jeśli myślisz, że kariera jego ojca nie miała wpływu na to co teraz robi to jesteś odklejony xD
0
@Gomess chyba Xavi widzi, że nie ogarną dobrego szybkiego skrzydłowego to Balde przestawi.
6
Kurła znowu powyciaga wszystko i to by bylo na tyle tej czelsi w LM
2
Klasyka gatunku xdddd
2
@GucioH tak, przyjdzie taki Gundogan i w ciągu pół roku zaliczy zjazd :)
0
@Firestone czy komuś z drogich transferów oprócz Dembele dojechała głowa ?
0
@michal26 idę o zakład, że polski kwiat rolników pójdzie i zagłosuje na PIS xD
2
@Magicc89PL klasyczna sytuacja w Barcelonie, przychodzi piłkarz na topowym poziomie i pół roku w Barcelonie wystarczy żeby zaczął się kopać po czole.
1
@Barca-Messi10 var nie stwierdzi nic z kamer. Jeśli była wewnątrz to jakieś mm
0
@sopelinho po prostu zabiorą mu numer, nie będzie miał nic do gadania.
2
@Barca1922 rok temu też wszyscy pisali że City ich zje.
12
@Janas11224 spokojnie spokojnie, szkopy też powinny po 2 wojnach światowych trafić na śmietnik, a skończyli jako największe mocarstwo w Europie..
0
@Messibestplayerintheworld klasyczny wysiłek finansowy na poziomie nie niższym niż 40 mln euro brutto/rok.