wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MESSIah16 i zero LM
1
Coś chyba Messiemu nie wyszło xd
0
@mcsarna problem w tym że ruscy nie strzelali do celów położonych przy granicy.
0
@mcsarna to po co gadał, ze to na pewno ruscy wystrzelili? Kompromitacja
0
@Uukasz_93 juz zatankowalem bez kolejek po 6.58 XD
1
@Janiama długo jest ustalane o co chodzi, za długo. Może już wiedzą ze bandera jakiś przypał chce zrobić i właśnie wciągnąć Polskę do wojny. Nie widzę obecnie powpdu dlaczego ruscy mieliby nas atakować, bez sensu. Przecież wiadomo że nie maja szans z NATO
0
Kontuzja torre xddddddd
0
Kongo bongo zerwał dwójkę
0
@Aqualitek jaki mecz o nic? 3 mln euro jest do wygrania. Jaki mecz o nic
0
Alonso sobie stoi od zawodnika 3 m xd
2
@AlexDark00 idź spać bo bredzisz
0
@-barca4ever- orange na karte, jednorazowe kupno pakietu na rok podwaja GB czyli w sumie jest 2048 GB plus za doładowania, koszt pakietu 360 zł.
0
Ferran skrzydłowy, okazja jeden na jeden do zrobienia dryblingu i oddnaia strzału, podaje do szkopa xd
2
Raphinia to jest pilkarz mem
1
Na Barcelone wystarczy szybko odbudować obronę, blisko siebie 2 formacje i koniec gry xd
0
Frenkie jedyny zawodnik co próbuje coś pchać do przodu
0
Spalony powinien być
0
Lewy wygrał pozycje i tak XD
0
Ahahahhahahahahaj
0
Wpieprza sie nogami jeszcze wymachuje
1
Pierwszy karny w tym sezonie XD
1
Ale ten bellerin jest rzadki
0
Ale to jest żenada
5
I bez żółtej XD
0
@FvZ89 przecież jeszcze z Viktoria gramy
0
@basuza notują straty bo to jest miejsce do obsadzania stołków :D
0
@Jordi10 nie ugrali 3 pełnych miesięcy i juz kryzys XD
0
Xavi out klasycznie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zero pressingu, zero zorganizowania, dramat jakiś