3

@MESSIah16 i zero LM

1

Coś chyba Messiemu nie wyszło xd

0

@mcsarna problem w tym że ruscy nie strzelali do celów położonych przy granicy.

0

@mcsarna to po co gadał, ze to na pewno ruscy wystrzelili? Kompromitacja

0

@Uukasz_93 juz zatankowalem bez kolejek po 6.58 XD

1

@Janiama długo jest ustalane o co chodzi, za długo. Może już wiedzą ze bandera jakiś przypał chce zrobić i właśnie wciągnąć Polskę do wojny. Nie widzę obecnie powpdu dlaczego ruscy mieliby nas atakować, bez sensu. Przecież wiadomo że nie maja szans z NATO

0

Kontuzja torre xddddddd

0

Kongo bongo zerwał dwójkę

0

@Aqualitek jaki mecz o nic? 3 mln euro jest do wygrania. Jaki mecz o nic

0

Alonso sobie stoi od zawodnika 3 m xd

2

@AlexDark00 idź spać bo bredzisz

0

@-barca4ever- orange na karte, jednorazowe kupno pakietu na rok podwaja GB czyli w sumie jest 2048 GB plus za doładowania, koszt pakietu 360 zł.

0

Ferran skrzydłowy, okazja jeden na jeden do zrobienia dryblingu i oddnaia strzału, podaje do szkopa xd

2

Raphinia to jest pilkarz mem

1

Na Barcelone wystarczy szybko odbudować obronę, blisko siebie 2 formacje i koniec gry xd

0

Frenkie jedyny zawodnik co próbuje coś pchać do przodu

0

Spalony powinien być

0

Lewy wygrał pozycje i tak XD

0

Ahahahhahahahahaj

0

Wpieprza sie nogami jeszcze wymachuje

1

Pierwszy karny w tym sezonie XD

1

Ale ten bellerin jest rzadki

0

Ale to jest żenada

5

I bez żółtej XD

0

@FvZ89 przecież jeszcze z Viktoria gramy

0

@basuza notują straty bo to jest miejsce do obsadzania stołków :D

0

@Jordi10 nie ugrali 3 pełnych miesięcy i juz kryzys XD

0

Xavi out klasycznie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zero pressingu, zero zorganizowania, dramat jakiś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?