wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AllBundy żeby jeszcze było stać..
1
@lucca87 M22 burgers, ul. Św. Marka
0
@Joe_Pesci no jeśli nie zdecydowałby się na dołączenie do polskiej repki przed poprzednim sezonem to by walczył
0
Przecież 10 min powinien doliczyć minimum
0
@matthew_uarcolinsky morda tam
0
Dobra Franek musi wejść
7
Ale ten hernandez to jest pała
2
@Wittgenstein no jak tworzy związki jonowe to jest rozpuszczona. Forma jonowa tak samo szkodzi jak forma niejonowa. Taka też jest w termometrach (forma niejonowa) co widać metaliczny kolor.
1
I cyk asysta 2 stopnia
1
@jacobFCB no i ześmy napuścili konia trojańskiego do naszego kraju
0
To jest skandal, że na polskiej stronie nike nie ma możliwości kupna koszulki z Robercikiem... Oszukali 38 mln Polaków
1
@baczmus nic Ci nie będzie od noszenia parę dni. Ale załóż je sobie wcześniej żebyś się przyzwyczaił, bo pierwszy dzień może być ciężki
0
@baczmus bierz soczewki słabsze o 0.25 dioptrii, będzie idealnie.
0
@kempnou tak tak. Szkoda ze Max musial silnik wymieniać...
0
Co za dzbany w tym Ferrari XD dopiero zauważyli że robi fatalne czasy
0
A już myślałem że Luuk de GOAT
0
@Peciak tylko na zacier
6
@Pressinho netto? Chyba brutto
3
Prezes Chelsea kiedy Kounde trafia do Barcy:
0
@LS a jakie są objawy tegoż wysoce zaraźliwego koronaswirusa
0
@Nhyz przecież to Kuszczakowi
0
@Hosh za dużo dymu
6
@Cule1234 się obudzili dzbany
0
@Bobo25 nie rozumiesz bo ten pociąg przyjeżdża tylko raz
3
Niemiec płakał jak sprzedawał kurła
0
@fenix1983 patrzyłem na ich stronie nie ma koszulek, jeśli chodzi o same wyjazdowe
0
@Lucassito taką juz mam czarną ze zlotymi napisami ;)
0
@Krzychu83924 były głosy że Nagelsmann woli grać bez klasycznej 9
11
@macio_944 ja nie wiem jak ludzie mogą mówić że on jest drewniany
3
Profesjonalista XD