1

@AllBundy żeby jeszcze było stać..

1

@lucca87 M22 burgers, ul. Św. Marka

0

@Joe_Pesci no jeśli nie zdecydowałby się na dołączenie do polskiej repki przed poprzednim sezonem to by walczył

0

Przecież 10 min powinien doliczyć minimum

0

0

Dobra Franek musi wejść

7

Ale ten hernandez to jest pała

2

@Wittgenstein no jak tworzy związki jonowe to jest rozpuszczona. Forma jonowa tak samo szkodzi jak forma niejonowa. Taka też jest w termometrach (forma niejonowa) co widać metaliczny kolor.

1

I cyk asysta 2 stopnia

1

@jacobFCB no i ześmy napuścili konia trojańskiego do naszego kraju

0

To jest skandal, że na polskiej stronie nike nie ma możliwości kupna koszulki z Robercikiem... Oszukali 38 mln Polaków

1

@baczmus nic Ci nie będzie od noszenia parę dni. Ale załóż je sobie wcześniej żebyś się przyzwyczaił, bo pierwszy dzień może być ciężki

0

@baczmus bierz soczewki słabsze o 0.25 dioptrii, będzie idealnie.

0

@kempnou tak tak. Szkoda ze Max musial silnik wymieniać...

0

Co za dzbany w tym Ferrari XD dopiero zauważyli że robi fatalne czasy

0

A już myślałem że Luuk de GOAT

0

@Peciak tylko na zacier

6

@Pressinho netto? Chyba brutto

3

Prezes Chelsea kiedy Kounde trafia do Barcy:



0

@LS a jakie są objawy tegoż wysoce zaraźliwego koronaswirusa

0

@Nhyz przecież to Kuszczakowi

0

@Hosh za dużo dymu

6

@Cule1234 się obudzili dzbany

0

@Bobo25 nie rozumiesz bo ten pociąg przyjeżdża tylko raz

3

Niemiec płakał jak sprzedawał kurła

0

@fenix1983 patrzyłem na ich stronie nie ma koszulek, jeśli chodzi o same wyjazdowe

0

@Lucassito taką juz mam czarną ze zlotymi napisami ;)

0

@Krzychu83924 były głosy że Nagelsmann woli grać bez klasycznej 9

11

@macio_944 ja nie wiem jak ludzie mogą mówić że on jest drewniany

3

Profesjonalista XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?