wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bulishi do tej pory to już będą wyprzedane xd
0
@Lionel_Messi10 gdzies mi się przewinęło tutaj 4 komplet czarny ze złotymi paskami. To fejk pewnie ?
0
Dobra, to skoro już Lewy na dniach będzie klepnięty to 3 i 4 zestaw strojów jaki ma być? Są oficjalki?
0
@aleksandrowielki najlepiej utworzyć Rzeczpospolitą Obojga Narodów z Ukrainą jak to miało miejsce w historii :)
1
@GeneralXavi witamy w d****kracji.
2
@Kurkmen akurat te t-72 to złom. Abramsy spoko, ale nie w tej ilości co chcą zamówić. Połowę tej kasy powinni użyć na zakup dronów..
0
@Janas11224 szkopow tak samo
1
@Toretto to jest tzw. "skuteczność szczepień" :)
0
@Kozinho. Najlepiej sprywatyzować, wywalić tych rozpasanych prezesików i innych kierowników. Od razu się okaże, że są rentowne.
0
@barcelonaLM a czego oni właściwie chcą ?
5
Vamos, tryplet nasz
0
@Joint21 czasami są promocje tylko z kartą
0
@GadulkiGembulki_FCB czwarta sztos. Chyba poczekam na oficjalkę 4 koszulki jak Lewy przyjdzie
0
@Katalonbar jakie on mu może pytania zadać XD
0
@Zoker już nie będzie wytlumaczenia dla Ksawiego
0
@CzeksonFCB1899 na stronie nike wyprzedane. Jedyna opcja to za euro na Barcelona store
0
@Kondziubarca https://nwk24.pl/2022/07/05/wielka-brytania-rzad-opublikowal-raport-dotyczacy-zgonow-z-powodu-covid-19-wsrod-osob-zaszczepionych-i-tych-nieszczepionych-dane-nie-pozostawiaja-zludzen/
:)
0
@tomek8756 przecież to nie jest chleb na zdjęciu
0
@domin682 na pewno to pominie :)
0
@Adamski69 nic to nie zmieni, bo złotówka to gówno i ropa do zł nie spada tak mocno.
1
@Medium Ty mizoginie :)
0
@tristan87 Alemany top topów, stary wyjadacz nie dał się zrobić :D
0
Niech zagrają z Realem
2
@Krystian1588 i jego ekipa też?
1
@D10SLEO ma swoje last dance w peesgie
5
Florek to spoko ziomek.
0
@Adamski69 reprezentanci swoich wyborców. Aż w szoku jestem, że taki procent społeczeństwa jest na podobnym poziomie intelektualnym.
0
@Kidd Darth Revan, Darth Malak, Darth Nihilus. Tematów jest tyle że szok. Szkoda że odrzucili to z kanonu
1
@MesQueUnClub_87 Problem w tym, że nie może tego zrobić bo UE by się zaraz przyczepiła i nie wypłacała środków z funduszu odbudowy :D sprzedał nas za 20 pare mld euro xD
0
@jeyx77x Wspomnienia gracza giełdowego. Dopóki nie stracisz to się nie nauczysz, nie ma innego wyjścia.