wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheNekro94 przecież tu chodzi o te głupie roszady ze zmianami w prawie, polski ład, jakieś klasy średnie, potem powrót do stawki 12% itd...
0
@adukla i niewiele z tego wynikało
2
@cules100pro jakie to ma znaczenie? 900 mln to 900 mln.
0
@kamil9040 ziobro zaskoczenia, że odklejeni ukraińcy nie są tacy kryształowi xD
1
@Kamil689 no definitywnie tych dwóch i powrót Abde na lewe skrzydełko
1
Hahaha co pni tam sprawdzają ? XD
0
Fajny spalony xddd
0
Ferran placuś xd
4
Typ wyprostowaną nogą w dejonga wchodzi i jeszcze frenkie fauluje XD
0
@kiper09 no szczelil przecież
1
@Zoker to ten co życie w football manager przegrał :D
0
Pięknie peesgie odpada, jeszcze tylko real
1
@haryveb944 kraj mlekiem, miodem i praworządnością płynący :)
0
@Survier jak chcesz mieć spokój to lepiej byle co kupić xd
0
@Bulos11 chociażby po to, żeby zostawić im dalej przeświadczenie, że to Barcelona na farcie zagrała, a oni tacy świetni i tylko przez brak szczęścia.
2
@Bulos11 no przecież nie powie, że miał w zamiarze postawić autokar :D
1
Kessie solidnie bez błędów, dobry występ
0
Rafinia... Oczy krwawią, czym prędzej do zdjęcia i Fati na 9 Ferran na prawe
0
Sztanga drybler xdd
3
Niezły ten drybler rafa xd
0
Nie bylo spalonego...
1
@dniel bo ktoś ustawił maksymalną stawkę i dopóki jej nie przebijesz to z automatu będzie podbijana cena o te pare zł
1
To pokażcie ten potencjał na boisku, bo na razie to czcze gadanie w europejskich pucharach.
0
@MesQueUnClub96 to jest dobra opcja
1
Piękny stempel xdddd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ajjjj troszeczke pod piłka był
0
Rafinia do zdjecia czym prędzej
0
Niech ten araujo zostaje na tego antonego, to sie nie może powtórzyć
2
Wrócił Sztanga i od razu posiadanie piłki się poprawiło wzgledem poprzedniego meczu