0

@DonAndres*8 na pewno bardzo się przestraszył :D

0

@Muevertigo pedri tutaj by musiał wdrożyć plan treningowy jak Goretzka, wtedy by coś może z niego było.

2

50 mln i z pocalowaniem w rączkę

1

Fatalnie to wyglądało, torebka stawowa rozerwana..

21

@Miszak klasyczny Tusk.

1

@AFA i tak w kółko od kilku lat XD

2

@Fabik87 a fabryka w DE XD

0

@Kgorecki2500 Jak Graf mówi, że będzie to znaczy, ze nie będzie, idealny antywskaźnik.

7

@Aragorn33 na pewno zarobi na tym sporo. Buffet nie robi niczego bezinteresownie.

0

@Destroyer_of_Worlds chyba na odwrót..

0

@urbipl przecież koszty energii elektrycznej to w większości debilne kontrakty CO2 wprowadzone przez UE..

0

@FioletoweOczy nie sprawdza się to w mechanice kwantowej..

2

@Ojciec5tkidzieci bo ekologia to jest dla szaraków, a nie dla zagranicznych korporacji.

0

@tadzik447 i jeszcze kasę na tym robić :D

0

@Mjksk bo to nie jest mityczne DNA

1

0

@FioletoweOczy zaraz ci przyjdą i powiedzą, że Polacy to pewnie nie zabijają z nożem czy siekierą?

0

@MESSIah16 paskudny patriarchat XD

0

@zTx nic by nie zamknął. Baskowie by strzelili tak czy siak

0

Ksawi taktyk roku, Roberto zamiast Fermina XD

0

@Rhaan Oceniajacy: Adam Krawczyk :D

0

@MarioVeB! Rychło w czas Mariuszku, 3 miesiące po wyborach :)

0

@Mezocyklon87 bo tutaj nie chodzi o dobro Polski tylko o dualizm polityczny, który ma zachować porządek cykliczności władania Państwem przez resortowe dzieci :)

0

@Stoiczkow zanim te info wyszło, to właśnie się zastanawiałem co poczciwi komuniści chcą przepchnąć pod stołem :)

0

@LukaszFan nie mowa o samej koalicji tylko o większej ilości posłów Konfederacji w sejmie, która zmniejszyłaby ilość posłów 3D.

4

@Vampir707 oho, wampirek musi się cofnąć do podstawówki i ponownie pobrać lekcje czytania ze zrozumieniem xD

0

Pedri skrzydłowy XD

0

@Dieselzor ten też dobrze rucha, ale swój klub xd

20

Świetne wystąpienie Bosaka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?