wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndres*8 na pewno bardzo się przestraszył :D
0
@Muevertigo pedri tutaj by musiał wdrożyć plan treningowy jak Goretzka, wtedy by coś może z niego było.
2
50 mln i z pocalowaniem w rączkę
1
Fatalnie to wyglądało, torebka stawowa rozerwana..
21
@Miszak klasyczny Tusk.
1
@AFA i tak w kółko od kilku lat XD
2
@Fabik87 a fabryka w DE XD
0
@Kgorecki2500 Jak Graf mówi, że będzie to znaczy, ze nie będzie, idealny antywskaźnik.
7
@Aragorn33 na pewno zarobi na tym sporo. Buffet nie robi niczego bezinteresownie.
0
@Destroyer_of_Worlds chyba na odwrót..
1
@MichalZZZ https://www.przegladpiaseczynski.pl/artykul/11376,prezes-mks-piaseczno-jacek-krupnik-nie-zyje proszę bardzo.
0
@urbipl przecież koszty energii elektrycznej to w większości debilne kontrakty CO2 wprowadzone przez UE..
0
@FioletoweOczy nie sprawdza się to w mechanice kwantowej..
2
@Ojciec5tkidzieci bo ekologia to jest dla szaraków, a nie dla zagranicznych korporacji.
0
@tadzik447 i jeszcze kasę na tym robić :D
0
@Mjksk bo to nie jest mityczne DNA
1
@Fantastyczny Chłopiec tak
0
@FioletoweOczy zaraz ci przyjdą i powiedzą, że Polacy to pewnie nie zabijają z nożem czy siekierą?
0
@MESSIah16 paskudny patriarchat XD
0
@zTx nic by nie zamknął. Baskowie by strzelili tak czy siak
0
Ksawi taktyk roku, Roberto zamiast Fermina XD
0
@Rhaan Oceniajacy: Adam Krawczyk :D
0
@MarioVeB! Rychło w czas Mariuszku, 3 miesiące po wyborach :)
0
@Mezocyklon87 bo tutaj nie chodzi o dobro Polski tylko o dualizm polityczny, który ma zachować porządek cykliczności władania Państwem przez resortowe dzieci :)
0
@Stoiczkow zanim te info wyszło, to właśnie się zastanawiałem co poczciwi komuniści chcą przepchnąć pod stołem :)
0
@LukaszFan nie mowa o samej koalicji tylko o większej ilości posłów Konfederacji w sejmie, która zmniejszyłaby ilość posłów 3D.
4
@Vampir707 oho, wampirek musi się cofnąć do podstawówki i ponownie pobrać lekcje czytania ze zrozumieniem xD
0
Pedri skrzydłowy XD
0
@Dieselzor ten też dobrze rucha, ale swój klub xd
20
Świetne wystąpienie Bosaka.