wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No i nara, koniec gry
0
Patologia, co on tam za rozegranie wykminil
4
@Kgorecki2500 Niemcy żadnych gestów pojednawczych nie wykonują. Po II WŚ powinny zostać rozebrane między sąsiadów za te ludobójstwa.
0
@ObiwanKenobi e tam Polacy też tną tulipanami i gwałco
0
W końcu męczennik karteczka
4
Że nie gwizdnął karnego to jestem w szoku
0
@LionelM95 no to porównaj Olmo
0
@Aragorn33 przehandlowali ruskim i zgarnęli do kiermany hajsiwo. Skądś przecież takie hawiry Zelenski musi mieć.
0
@cules100pro kiedy Messi miał zerwane więzadła krzyżowe?
0
@krol211 uderzenie bylo w udo, ale niestety widać mocne przegięcie kolana
1
No no Olmo topka
0
Czysty przypadek ten faul
0
Aha juz szukanko przez VAR
0
Dobr jazda z madryciokami
0
@FCB_dimiC zwykłe Kałdi
0
@ViscaelBarca2007 Mendes odbiera przysługi tu i tam
0
@Derean 40 baniek za tego placka i jesteśmy na zero
0
Oho juz Balde porwany
1
Placek Torres xd
1
@Comentateiro to ładnie odklejony jesteś xd
0
@Uukasz_93 a to nie był Polak, który lata z nożem za granicą?
2
@BTW no tak, poszedł do PSG i nic tam nie osiągnął XD prawda jest taka, ze Neymar był niesamowity i trzymany w ryzach bo miał Messiego w klubie.
0
@RosjaninBut uśmiechnięci cichutko, to kto jest ruską onucą teraz ?
0
@JarekS wystarczy dodać na IO konkurencje dla interplciowych osób i problem znika całkowicie
0
@KrychaFCB eksperci z uśmiechniętej polski powiedzą, że Polacy też gwałco i kradno
0
@RosjaninBut nie ma badań na to że ma siusiaka Imane, więc nie dziwne, że go skasowali. Szerzenie fejk niusów to zbrodnia..
0
@Faro a myślałem, że to kim się czuje.
0
@Kapitan hawk tajwanki xD
0
@Klabax dziewczynka z siusiakiem? Powinno startować z podobnymi sobie.
0
@Encore Tak a w meczu finałowym zdobył 9 punktów :)