wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Culer9002 no ale jak zwykle metr przed kiblem
0
@Toretto 1 bramka to nie sa żadne konsekwencje czerwonej kartki, chłop sobie stał i pilnował powietrze. Karny to samo.
0
@spyke nie no błagam cie, przecież oni nie są w stanie kilku podań wymienić tak ich peesgie zjada teraz. Yamal by tu nic nie zmienił
0
@Zoker Xavi nie ma nic do gadania na te wylewy zjebów w obronie
0
Araujo dziękujemy xd
4
Cancelo zaspał oczywiście
0
Niesomwicie chujowy jest ten Dembele na razie xd
2
A już zapomniał, że gdyby nie głupota i samolubność Cancelo i innych mieliby 3-4 bramki w pierwszej połowie.
0
@RosjaninBut ziobro zaskoczenia
0
@Sulimo no przyjrzyj się
0
@MesQueUnClub96 Kundel chyba sam zauważył że jest kotem na boku, a jak chce grać na środku to nie z Araujo i Cubarsim w jednym klubie xdd
3
@kanver_ no widać że zahaczyl go
4
Pedri wjeżdżający ambulansem na boisko robi jednym dotknięciem więcej niż Roberto xd
0
Cancelo dzisiaj dramat
1
@senri Mendes zapewne.
32
@clyde no przecież PKO.
0
@misterio Ty jakiś ułomny jesteś XD
0
Roberto dzisiaj niewidoczny, a to znaczy, że dobrze wykonał robotę
0
Dobrze że prowadzimy 3 bramkami xd
5
Drybler Rafinia xd
0
@Ruchks nie no nie jest źle, nawet mówili że sędzia gwizdał przeciwko Barcy xd
0
@Visca_barca no bo nie wie czy Barca będzie go chciała?
0
@D10SLEO inny level magii.
20
@MESSIah16 na pewno Francja dopilnuje walką do ostatniego Polaka.
1
Oriol top topów
4
Roberto top, przychodzi ważny mecz, wchodzi na swój najwyższy poziom
1
Raphinia placeusz
0
@July_6_BcN gdzie? bo jak na razie to ważniejszym tematem jest jakaś śmieszna aborcja.
0
@Chucky jaka eko propaganda, za 20 lat nie będzie się dało żyć na Ziemi jak nie wprowadzimy normy EURO 55
0
@DonAndres*8 na pewno bardzo się przestraszył :D