0

@Culer9002 no ale jak zwykle metr przed kiblem

0

@Toretto 1 bramka to nie sa żadne konsekwencje czerwonej kartki, chłop sobie stał i pilnował powietrze. Karny to samo.

0

@spyke nie no błagam cie, przecież oni nie są w stanie kilku podań wymienić tak ich peesgie zjada teraz. Yamal by tu nic nie zmienił

0

@Zoker Xavi nie ma nic do gadania na te wylewy zjebów w obronie

0

Araujo dziękujemy xd

4

Cancelo zaspał oczywiście

0

Niesomwicie chujowy jest ten Dembele na razie xd

2

A już zapomniał, że gdyby nie głupota i samolubność Cancelo i innych mieliby 3-4 bramki w pierwszej połowie.

0

@RosjaninBut ziobro zaskoczenia

0

@Sulimo no przyjrzyj się

0

@MesQueUnClub96 Kundel chyba sam zauważył że jest kotem na boku, a jak chce grać na środku to nie z Araujo i Cubarsim w jednym klubie xdd

3

@kanver_ no widać że zahaczyl go

4

Pedri wjeżdżający ambulansem na boisko robi jednym dotknięciem więcej niż Roberto xd

0

Cancelo dzisiaj dramat

1

@senri Mendes zapewne.

32

@clyde no przecież PKO.

0

@misterio Ty jakiś ułomny jesteś XD

0

Roberto dzisiaj niewidoczny, a to znaczy, że dobrze wykonał robotę

0

Dobrze że prowadzimy 3 bramkami xd

5

Drybler Rafinia xd

0

@Ruchks nie no nie jest źle, nawet mówili że sędzia gwizdał przeciwko Barcy xd

0

@Visca_barca no bo nie wie czy Barca będzie go chciała?

0

@D10SLEO inny level magii.

20

@MESSIah16 na pewno Francja dopilnuje walką do ostatniego Polaka.

1

Oriol top topów

4

Roberto top, przychodzi ważny mecz, wchodzi na swój najwyższy poziom

1

Raphinia placeusz

0

@July_6_BcN gdzie? bo jak na razie to ważniejszym tematem jest jakaś śmieszna aborcja.

0

@Chucky jaka eko propaganda, za 20 lat nie będzie się dało żyć na Ziemi jak nie wprowadzimy normy EURO 55

0

@DonAndres*8 na pewno bardzo się przestraszył :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?