wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rhaan Muller podsumował że z intensywnością to się nadają do 2 ligi
0
@sokot z Fatim to wszystko po tym rzeźnickim faulu się zaczęło dziać
0
@barcelonaLM jak to Dario powiedział: rucham go
0
@Emhyr na złom xd
0
@Pilka_jest_okragla jeden zajechany się nie może pozbierać drugi szklany po kontuzji wykluczającej na rok
0
@Batys ah te mityczne presozony 3 tygodniowe po miesięcznej przerwie. Magia jakaś
0
Kolejny karny xdddddddd
0
@Gomess ja bym się wcale nie zdziwił ze te plotki o poronieniu byly prawdziwe. Chłop sie zalamal i glowa nie dojeżdża
0
Pedrito kontuzja? Czy po prostu stawia na atak
0
@AmigoBlancos ty beznadziejny
0
@POLAK12345 na pewno
0
@AmigoBlancos tak nazywam, nazwę kilka razy jak nie rozumiesz atencjuszu
0
@AmigoBlancos dovra przestań to wklejać dzbanie, na zielone polujesz czy co? Idz na te kafejke swoją
5
Kurwa na farcie ja pierdole
0
@swiergol2 15 lat
0
Basket łamaga na raz poszedł i gdyby nie niedorajda łoniaki to by byla bramka
0
@martin3131 przecież graja na stadionie Athleticu
0
Kurwa Alba ma 2 do krycia wyzszych o 20 cm xddd
3
Potrajanie przeciwnika i zostawianie hektarów pola z przeciwnikiem, to lubię
0
Czyli jednak to Real musiał cienki mecz zagrać patrząc po wyczynach naszych w tym meczu.
1
@Coutinho007 ja
3
Co za głupoty, skoro kończy mu się kontrakt to mogą go zwolnić częściowo z obowiązków pracowniczych, tj. gra w pierwszej drużynie :) Dopóki wypłacają pensje to wszystko jest zgodne z prawem.
0
@Azacca zabawne rzeczywiście...
0
@dzefrej234 FTX + Binance, jakieś plotki chodziły w okolicy 60 mln za sezon
0
@Azi bo to jest pan dohtór
0
@GeneralXavi 1. Oskar z PRO8L3M
2. Sokół
1
@Tomo_95 tak, zero pressingu z przodu
0
To dobry dzbanek
0
@Wossi61FCB wiadomo ile zarabia obecnie?
0
@tobiasson92 bynajmniej, dobrali by kogoś od czerwonych mord.