wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Worny może nie zwalił przed meczem
9
Gavi prawie 14 km... To jest wynik niepodobny do pilkarza Barcelony
8
Dzbanbele sobie krzyżaczkiem podaje, a gościa z kontuzją nie był w stanie przejść
0
I cyk murowanko teraz xd
2
Dzbanbele nawet z kuternogą nie może wygrać
5
Riczi ćup wchodzi zbawca
0
@Rewolucja123 przecież te kasztany robią tak proste błędy, że tutaj trener nie ma nic do gadania
0
To jest jakiś dramat...
0
@Barca1992 no nie może być XD
0
@mkord chyba masz problem z matematyką
2
@marcin62 tak, a 80% ludności mieszka w miastach o większej gęstości zaludnienia niż Warszawa XD
0
@raben24 szczepienia nie działają?
2
10 szczurów podczas meczu Argentyny na mundialu w Rosji to niebywałe osiągnięcie :)
5
@amanter 60 baniek to binance jednego dnia robi xd Dlatego crypto giełdy to jedyni sponsorzy, którzy są w stanie tyle zapłacić.
1
@BARCA1899Messi nic z niego nie będzie, szykuje się casus Dembele
0
@sokot bezwładna masa ma IQ na poziomie pierwiastka kwadratowego z najinteligentniejszej jednostki w tej masie..
1
@Kgorecki2500 książki najpierw, przeczytałem wszystkie dostępne zanim pojawił się wiedźmin 2, a o 1 to nawet wtedy nie wiedziałem, że została stworzona.
21
Akurat Pogba by się nadawał do Barcy, ileż można grać mikrusami 1,6 m w kapeluszu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FC1899Barca w końcu Glapiński się chwalił, że gdyby nie oni to niemożliwe by było wprowadzenie tarczy antyinflacyjnej xD
14
@Kgorecki2500 jak ludzie nie będą mieli co jeść to nikt na światopogląd uwagi zwracać nie będzie..
2
To po szczurze przed meczem :)
20
Znając życie, żaden z nich nie rozwinąłby się w Barcelonie do poziomu, w którym są obecnie :)
31
XD XD za co niby
2
@pt9 akurat oblak to jeszcze gorszy ręcznik w tym sezonie niż Stegen. Żaden punkt odniesienia
0
To jest dramat kurła
1
Ale to jest kupa ta drużyna xd
0
Niech juz on wypieprza za bramę
0
Piękna dziura umtiti
1
@Kgorecki2500 Bandzior rulez