0

@Worny może nie zwalił przed meczem

9

Gavi prawie 14 km... To jest wynik niepodobny do pilkarza Barcelony

8

Dzbanbele sobie krzyżaczkiem podaje, a gościa z kontuzją nie był w stanie przejść

0

I cyk murowanko teraz xd

2

Dzbanbele nawet z kuternogą nie może wygrać

5

Riczi ćup wchodzi zbawca

0

@Rewolucja123 przecież te kasztany robią tak proste błędy, że tutaj trener nie ma nic do gadania

0

To jest jakiś dramat...

0

@Barca1992 no nie może być XD

0

@mkord chyba masz problem z matematyką

2

@marcin62 tak, a 80% ludności mieszka w miastach o większej gęstości zaludnienia niż Warszawa XD

0

@raben24 szczepienia nie działają?

2

10 szczurów podczas meczu Argentyny na mundialu w Rosji to niebywałe osiągnięcie :)

5

@amanter 60 baniek to binance jednego dnia robi xd Dlatego crypto giełdy to jedyni sponsorzy, którzy są w stanie tyle zapłacić.

1

@BARCA1899Messi nic z niego nie będzie, szykuje się casus Dembele

0

@sokot bezwładna masa ma IQ na poziomie pierwiastka kwadratowego z najinteligentniejszej jednostki w tej masie..

1

@Kgorecki2500 książki najpierw, przeczytałem wszystkie dostępne zanim pojawił się wiedźmin 2, a o 1 to nawet wtedy nie wiedziałem, że została stworzona.

21

Akurat Pogba by się nadawał do Barcy, ileż można grać mikrusami 1,6 m w kapeluszu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FC1899Barca w końcu Glapiński się chwalił, że gdyby nie oni to niemożliwe by było wprowadzenie tarczy antyinflacyjnej xD

14

@Kgorecki2500 jak ludzie nie będą mieli co jeść to nikt na światopogląd uwagi zwracać nie będzie..

2

To po szczurze przed meczem :)

20

Znając życie, żaden z nich nie rozwinąłby się w Barcelonie do poziomu, w którym są obecnie :)

31

XD XD za co niby

2

@pt9 akurat oblak to jeszcze gorszy ręcznik w tym sezonie niż Stegen. Żaden punkt odniesienia

0

To jest dramat kurła

1

Ale to jest kupa ta drużyna xd

0

Niech juz on wypieprza za bramę

0

Piękna dziura umtiti

1

@Kgorecki2500 Bandzior rulez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?