wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore kukle piekom
3
Pięknie ;) wypad peesgie
0
Gra Messi w drugiej połowie?
1
@mekston nie posraj się
0
Hahahahhahahahhahaha
0
@Baros1990 to tylko jeden z wielbłądów tego pana w tym meczu
0
@mekston powtarzasz się
0
@GeraltzKatalonii może mieć i dobry, ale przegrywaja :)
0
Ez do domu peesgie hehehehehhe
1
@Kapitan hawk Iniesta ma
1
Na plus dzisiaj zdecydowanie Gavi oraz Fifek mimo zmarnowanej okazji, Araujo dobrze, największy wylew w drużynie to Basket z Pique
0
Potężny Roberto
0
Ten basket to jakaś tragedia
0
@NaFazieHitman 150 k w grudniu easy xd
0
@Encore wtf XDDD
1
Nie wiem czy było, Stanowski trafnie:
2
@Peszko07 aaale jak to, lockdown i rekordowa liczba zakażeń, nowe nie znałem :)
4
@amanter ojej biedny messi przedłużył umowe za jedyne 70 mln netto plus premie. Biedactwo
5
@barcelonaLM ten tak samo pieprzy, gdyby nie musiał mu płacić 12 baniek to już by go wyjebal
0
@Bartas7VeB odklejony jakiś
15
Weź ty już spierdzielaj
0
@damiano996 rucham te peesgie razem z messim na czele
0
@Keson przecież to jest poziom ekstraklapy, do wyjebania w pierwszej kolejności razem z l. De jongiem
0
Roberto se stoi xdddd
0
Jazda z kurłami
0
@BarcaInfo oczywiście że sabotaż, chce żeby Laporta go zwolnił i wypłacił reszte kasy
0
@Nihas nie trzeba klasowego napastnika, wystarczylby nasz Martin
1
Luk nawet nie próbuje ustawić się do podania prostopadłego
0
@D10SLEO ale szczelił bramke peesgie
0
@macio_944 dostał czerwo to trochę ochłonął