0

@Encore kukle piekom

3

Pięknie ;) wypad peesgie

0

Gra Messi w drugiej połowie?

1

@mekston nie posraj się

0

Hahahahhahahahhahaha

0

@Baros1990 to tylko jeden z wielbłądów tego pana w tym meczu

0

@mekston powtarzasz się

0

@GeraltzKatalonii może mieć i dobry, ale przegrywaja :)

0

Ez do domu peesgie hehehehehhe

1

@Kapitan hawk Iniesta ma

1

Na plus dzisiaj zdecydowanie Gavi oraz Fifek mimo zmarnowanej okazji, Araujo dobrze, największy wylew w drużynie to Basket z Pique

0

Potężny Roberto

0

Ten basket to jakaś tragedia

0

@NaFazieHitman 150 k w grudniu easy xd

0

@Encore wtf XDDD

1

Nie wiem czy było, Stanowski trafnie:



2

@Peszko07 aaale jak to, lockdown i rekordowa liczba zakażeń, nowe nie znałem :)

4

@amanter ojej biedny messi przedłużył umowe za jedyne 70 mln netto plus premie. Biedactwo

5

@barcelonaLM ten tak samo pieprzy, gdyby nie musiał mu płacić 12 baniek to już by go wyjebal

0

@Bartas7VeB odklejony jakiś

15

Weź ty już spierdzielaj

0

@damiano996 rucham te peesgie razem z messim na czele

0

@Keson przecież to jest poziom ekstraklapy, do wyjebania w pierwszej kolejności razem z l. De jongiem

0

Roberto se stoi xdddd

0

Jazda z kurłami

0

@BarcaInfo oczywiście że sabotaż, chce żeby Laporta go zwolnił i wypłacił reszte kasy

0

@Nihas nie trzeba klasowego napastnika, wystarczylby nasz Martin

1

Luk nawet nie próbuje ustawić się do podania prostopadłego

0

@D10SLEO ale szczelił bramke peesgie

0

@macio_944 dostał czerwo to trochę ochłonął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?