wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iksdededededede
0
@Rewolucja123 wystarczyło pozbyć się Messiego :D
1
Fajne te peesgie takie nie za mocne xd
0
Ale pojechał Maciek Bodnar. 19 km zrobić w 22 min 28 s to jest sztos
0
@Theodore_Bagwell to zależy za ile:)
0
co w szoku są :D
0
@Kgorecki2500 taki dobry sojusznik z tego usa i niemiec ze aż ratyfikowali Nord stream XD
1
@IronSanHybrid no i nie podobasz mi się
0
@burixgm z tym pięknym miastem to bym się wstrzymał, syf brud i ubóstwo xD
0
Messi enjoying PSG od pierwszych minut w Paryżu xDD
0
@SelloutCrowd
3
@dawidor9 obrzydza mnie to, blee
1
@mn2000 ustalone z góry pewnie było, a te pożegnanie to szopka dla gawiedzi :) szybko załatwiony temat kontraktu i prezentacji :)
0
@Dario47 przecież on za darmo pracuje xd
0
Antek musisz :)
1
@arasz1819 Patriota Boluś :D
1
@Sulimo napisalbyś co nieco o Władcy Pierścieni :D
1
@karci0 Drzewo dostarcza więcej tlenu niż zużywa tylko do pewnego momentu. Z tego powodu wycinanie starych drzew i zasadzanie nowymi ma lepszy bilans tlenowy niż uparcie trzymanie starych drzew.
92
@Cochise naiwny jesteś skoro tak twierdzisz :)
1
@doc sprzedać i zapomnieć :D
1
@KapiFCB skoro odchodzą kluczowi pracownicy to teraz te mniejszości mają szansę na przejęcie pałeczki :D
0
@Khardan wg horoskopu koniec hossy po wyjściu Jowisza z Wodnika :D to 29.12.2021 :D
16
Koleś się łamie co chwile na kilka miesięcy i się martwi dużą konkurencją w ataku XD
0
@Khardan tak naprawdę to wykoszenie wszystkich odbyło się 19 maja.
0
@patry295 a może grubasy się bawią rynkiem właśnie w sposób astrologii, teraz to co ona powie mogą grać przeciwko.
0
@patry295 jasne, że sterowane
1
@barteq ty nie wiesz co za bzdury piszesz xD
0
@tomek8756 Wredny patriarchat chciał uciskać biedne kobiety.
2
@Barca1992 proste i logiczne wnioski, jednak widać logika nie gra tutaj roli :)
2
@Vempers charyzmą na pewno, ale czy stylem to niekoniecznie :)