wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten alba jest cienki jak sik pająka.
3
Ter stegen juz by wszystkie takie strzały wpuścił
0
@Drozdu7 nic nowego
2
Sztanga jaka gra ciałem xdd
0
Dest na skrzydle w praktce, bardzo dobrze :D
1
Roberto pokraka jeana
7
Ale by taki Lewy siadł w Barcelonie
0
jak zwykle prześcieradła XD
0
szklaneczka niestety, nic z tego nie będzie a szkoda
1
Komentarz usunięty
8
@Mario96w co Ty za głupoty gadasz, jeszcze próbujesz tłumaczyć zdrade XD
43
@Senstin rozwód z jej winy bierz niech się buja.
5
najwyższy czas na pożegnanie :)
4
Komentarz usunięty
1
@Ramaj77 poszło :)
8
@lucca87 z 60 mln mógłbyś wykorzystać 1/4 do czasu kiedy nie poprawisz stosunku wydatków na pensje do przychodów.
11
Jakbyś czytał La Ramble to byś prawdziwe analizy zobaczył po dobrej i złej grze :D
4
@sonek pokemonowy bo algorytmy usuwaja treści z normalnymi słowami xD
0
@Emhyr Gavi jest bardzo dobrze skoordynowany, przy małym wzroście robi to ogromną różnicę.
1
@Coutinho007 jak oczyścił psyche to może wróci na swój top :D wtedy na pewno lepszy niż Pique
0
@ProMILs hurr durr foliarzu kłamiesz !!
0
@Riverand ważne że kasa się zgadza ;)
5
Grealish jest rzadki, 100 mln sraczki
1
Brawo Rennes, Messi najlepszy z PSG, oczywiście z jednej strony dobrze że przegrali z drugiej zajebiście ;)
0
@barcelonaLM siema hehehe
0
@Momals11 no nie wątpię
0
O Messi się pojawił :)
0
@Sysia11 gdyby nie rennes to by wygrali ;)
2
Żółwik psycha siada ;)
0
@Comfortable_ nie ma po var