wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xddddddddddddddddddddddd
11
@Janiama mając takiego łaka na rozegraniu każdy ma problemy w ataku
0
@DaPidejpi jak masz takiego łaka na rozegraniu jak Fabianek to najlepszy siatkarz świata nie pomoże
7
Potężny Roberto
0
Tyle
3
@arek82 on i tak gra prawie za friko
0
@amanter kamień z serca xD
0
@!34RC3!_0N4 xavi się nadaje obecnie pastuchy trenować
0
@parpe podejrzewam że by się skończyło gorzej z nim na pokładzie przez dziury które zostawiał
0
@Pawelec7 na pewno to zrobi
0
Zszedl wielki kapitan z 5 i sie trochę gra rozruszala
0
Jak to możliwe że Alba nie trenował a gra w 1 składzie, toć on sie obsra po kostki :D
0
@Frogens no jak nie, złamane śródstopie i kilka miesięcy przerwy ;)
0
@Waszk no dobra ale on też się musiał zgodzić na transfer xD
0
@Pewex no jak teraz sypie 200 baniek za niego to za rok klauzula i prowizje dla Chochlanda nie będą problemem.
0
@bartas97 prawdziwa włoska pizza to jest grube ciasto i kupe sera XD
0
@D10SLEO bedzie chciał odejść po tym sezonie
0
za malo Lewego oglada Depay
0
Sztanginho klasa
3
@NaFazieHitman szach mat ;)
0
@dembabejlen wątpliwe jest to żeby ich standardy się zmieniły :)
2
@barcelonaLM czwarta, piąta, dziesiąta. Jasne jak słońce ;)
0
@Gall no ekspert z LR przeszedł na TT
0
Co za leszcze xddd
3
Neto do wyjebania
0
@Sortello na to wygląda
0
@LuisSalvano ale tu nie ma co wytykać, zawsze kobiety w takim sporcie jak piłka nożna będą słabsze, to jest fakt i tego nie zmienisz.
0
@JarekS W sumie patrząc na okoliczności odejścia Messiego, dobrze, że go sprowadził Bartek. Liczę na niego mocno w tym sezonie bo wiem że to gracz klasy światowej.
0
@Kielakowy nie widziałem w kluczowych momentach w LM żeby Messi ciągnął zespół?
3
No i co Nazario się zakręci w tyn sezonie w okolicy 20 bramek :D