0

Xddddddddddddddddddddddd

11

@Janiama mając takiego łaka na rozegraniu każdy ma problemy w ataku

0

@DaPidejpi jak masz takiego łaka na rozegraniu jak Fabianek to najlepszy siatkarz świata nie pomoże

7

Potężny Roberto

0


Tyle

3

@arek82 on i tak gra prawie za friko

0

@amanter kamień z serca xD

0

@!34RC3!_0N4 xavi się nadaje obecnie pastuchy trenować

0

@parpe podejrzewam że by się skończyło gorzej z nim na pokładzie przez dziury które zostawiał

0

@Pawelec7 na pewno to zrobi

0

Zszedl wielki kapitan z 5 i sie trochę gra rozruszala

0

Jak to możliwe że Alba nie trenował a gra w 1 składzie, toć on sie obsra po kostki :D

0

@Frogens no jak nie, złamane śródstopie i kilka miesięcy przerwy ;)

0

@Waszk no dobra ale on też się musiał zgodzić na transfer xD

0

@Pewex no jak teraz sypie 200 baniek za niego to za rok klauzula i prowizje dla Chochlanda nie będą problemem.

0

@bartas97 prawdziwa włoska pizza to jest grube ciasto i kupe sera XD

0

@D10SLEO bedzie chciał odejść po tym sezonie

0

za malo Lewego oglada Depay

0

Sztanginho klasa

3

@NaFazieHitman szach mat ;)

0

@dembabejlen wątpliwe jest to żeby ich standardy się zmieniły :)

2

@barcelonaLM czwarta, piąta, dziesiąta. Jasne jak słońce ;)

0

@Gall no ekspert z LR przeszedł na TT

0

Co za leszcze xddd

3

Neto do wyjebania

0

@Sortello na to wygląda

0

@LuisSalvano ale tu nie ma co wytykać, zawsze kobiety w takim sporcie jak piłka nożna będą słabsze, to jest fakt i tego nie zmienisz.

0

@JarekS W sumie patrząc na okoliczności odejścia Messiego, dobrze, że go sprowadził Bartek. Liczę na niego mocno w tym sezonie bo wiem że to gracz klasy światowej.

0

@Kielakowy nie widziałem w kluczowych momentach w LM żeby Messi ciągnął zespół?

3

No i co Nazario się zakręci w tyn sezonie w okolicy 20 bramek :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?