wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odcinkowy a gdzie masz napisane znikomy procent ?
0
@Odcinkowy nie skromny, a 15-20% XDD komentujesz post z artykułem nawet go nie czytając. Klasyka
0
@Odcinkowy to doczytaj ekspercie. Nawet jak wół w tym artykule jest napisane..
0
@Odcinkowy koronawirusy je wywołują ?
0
@Tomason zanim był ten Covid ludzie chorowali na przeziębienia i dalej chorują :)
0
Co za szklanka, jakiś dramat, jednego meczu nie dogra i się sypie xd
2
I to jest bombele
0
@wawfilip16 obesraniec
2
@meteo100 gdyby to bylo takie proste że ktoś ma wybór...
0
Już nie mogłem się doczekać ;)
0
I cyk 2 kontuzje xd
1
Zaraz stracą frajersko bramke i wracamy do podstaw xd
23
@nammah żałosny jesteś, ktokolwiek ma wątpliwości i zadaje szereg konkretnych pytań jest szurem i foliarzem.
0
@Jakchcesz pewnie smak afryki :)
1
@domalki1 z 10 minut by pograł :D
0
Następny xddddd
3
Ter Ręcznik xdddd
2
@Rewolucja123 Krzyniu mój nauczyciel wfu :D
0
W końcu Roberto out
1
@sokot bez kitu farmer lepiej te trzode by ogarnął
3
@_Specjalista przecież on nawet strzelić i podać nie umie :D
0
Ten się nawet o swojego przewraca
0
Ale ten Depay jest rzadki
0
@MrCental tak elastyczna że by się zgniotła i nie wróciła do pierwotnego kształtu...
0
I cyk Fati łąkotka z plasteliny i znowu operacja
0
Festiwal wrzutek czas zacząć
1
Dopełnienie występu De Jonga
1
Ten alba jest cienki jak sik pająka.
3
Ter stegen juz by wszystkie takie strzały wpuścił
0
@Drozdu7 nic nowego