0

@Odcinkowy a gdzie masz napisane znikomy procent ?

0

@Odcinkowy nie skromny, a 15-20% XDD komentujesz post z artykułem nawet go nie czytając. Klasyka

0

@Odcinkowy to doczytaj ekspercie. Nawet jak wół w tym artykule jest napisane..

0

@Odcinkowy koronawirusy je wywołują ?

0

@Tomason zanim był ten Covid ludzie chorowali na przeziębienia i dalej chorują :)

0

Co za szklanka, jakiś dramat, jednego meczu nie dogra i się sypie xd

2

I to jest bombele

0

@wawfilip16 obesraniec

2

@meteo100 gdyby to bylo takie proste że ktoś ma wybór...

0

Już nie mogłem się doczekać ;)

0

I cyk 2 kontuzje xd

1

Zaraz stracą frajersko bramke i wracamy do podstaw xd

23

@nammah żałosny jesteś, ktokolwiek ma wątpliwości i zadaje szereg konkretnych pytań jest szurem i foliarzem.

0

@Jakchcesz pewnie smak afryki :)

1

@domalki1 z 10 minut by pograł :D

0

Następny xddddd

3

Ter Ręcznik xdddd

2

@Rewolucja123 Krzyniu mój nauczyciel wfu :D

0

W końcu Roberto out

1

@sokot bez kitu farmer lepiej te trzode by ogarnął

3

@_Specjalista przecież on nawet strzelić i podać nie umie :D

0

Ten się nawet o swojego przewraca

0

Ale ten Depay jest rzadki

0

@MrCental tak elastyczna że by się zgniotła i nie wróciła do pierwotnego kształtu...

0

I cyk Fati łąkotka z plasteliny i znowu operacja

0

Festiwal wrzutek czas zacząć

1

Dopełnienie występu De Jonga

1

Ten alba jest cienki jak sik pająka.

3

Ter stegen juz by wszystkie takie strzały wpuścił

0

@Drozdu7 nic nowego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?