wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maciar to chyba z alternatorem cos nie tak
2
@Oskar28 problem w tym, że Morata ma cały czas minimum 10 goli w sezonie xD
0
żegnamy ozięble
0
@Peszko07 no przecież nowy wał wyrówna te podwyżki przez brak możliwości odliczenia składki zdrowotnej od pensji XD
0
@Barca1922 a ja bym go z chęcią widział w każdym meczu od 1 do 90 min. W końcu się połamie i będzie płakał jeszcze :P
0
@Mat97 jak się uda to pogonić za 5 mln i zwolnić płace na poziomie 20 mln
0
@Geble bo klub wyraził na to zgode xD
35
40 mln brutto dla jakiegoś połamańca XDDD
0
@kamzar grać nim w każdym meczu od 1 min do 90, się połamie to będzie miał :) a jak nie to jakieś korzyści może będą
0
@JonSnow to był sarkazm :) całkowicie się zgadzam z postem
0
@JonSnow nie to wina niezaszczepionych i zapchanych przez nich szpitali..
2
Miki Riki Tiki Taki
1
@dawid230188 chyba Xavi jest odpowiednią osobą na tym miejscu. Barcelonę B potrenuje troche i jazda :D
1
@MateuszQ 55 mln rozłożone na 4 raty w tym pierwsza dopiero w lipcu :)
0
@kuz za mniej niż półdarmo, raczej jego kolejna obniżka nic nie da
0
@Zoker z góry dogadani byli, szumu narobimy żeby przykryć resztę tematów, które zostały przepchniete. Sejm pewnie nie będzie nawet ponownie głosował nad usunięciem weta
0
@Tomo_95 chyba cieplej, nie dalej jak 8 lat temu było -30
3
@mate92 no a Morawiecki był doradcą Tuska XD
0
Luczek cienki jak sik pająka
1
As z rękawa Xavi wyciąga
1
kurwa znowu sobie typek sam stoi
11
ten sedzia to kryminał jakiś
1
Araujo to banie miał na wysokości 2,4 m gdzieś :D
11
do widzenia, już tego nie odrobią
4
co za dzban sędzia kalosz
0
I cyk za plecy xd
0
Bramkarze się wymieniają partackimi kopnięciami xd
0
@against_modern_football deszcz pada
1
Leje jak skurczesyn
1
@hardmind cena ropy spada od miesiąca, a ceny tylko stoją, typowa cebulandia