1

@maciar to chyba z alternatorem cos nie tak

2

@Oskar28 problem w tym, że Morata ma cały czas minimum 10 goli w sezonie xD

0

żegnamy ozięble

0

@Peszko07 no przecież nowy wał wyrówna te podwyżki przez brak możliwości odliczenia składki zdrowotnej od pensji XD

0

@Barca1922 a ja bym go z chęcią widział w każdym meczu od 1 do 90 min. W końcu się połamie i będzie płakał jeszcze :P

0

@Mat97 jak się uda to pogonić za 5 mln i zwolnić płace na poziomie 20 mln

0

@Geble bo klub wyraził na to zgode xD

35

40 mln brutto dla jakiegoś połamańca XDDD

0

@kamzar grać nim w każdym meczu od 1 min do 90, się połamie to będzie miał :) a jak nie to jakieś korzyści może będą

0

@JonSnow to był sarkazm :) całkowicie się zgadzam z postem

0

@JonSnow nie to wina niezaszczepionych i zapchanych przez nich szpitali..

2

Miki Riki Tiki Taki

1

@dawid230188 chyba Xavi jest odpowiednią osobą na tym miejscu. Barcelonę B potrenuje troche i jazda :D

1

@MateuszQ 55 mln rozłożone na 4 raty w tym pierwsza dopiero w lipcu :)

0

@kuz za mniej niż półdarmo, raczej jego kolejna obniżka nic nie da

0

@Zoker z góry dogadani byli, szumu narobimy żeby przykryć resztę tematów, które zostały przepchniete. Sejm pewnie nie będzie nawet ponownie głosował nad usunięciem weta

0

@Tomo_95 chyba cieplej, nie dalej jak 8 lat temu było -30

3

@mate92 no a Morawiecki był doradcą Tuska XD

0

Luczek cienki jak sik pająka

1

As z rękawa Xavi wyciąga

1

kurwa znowu sobie typek sam stoi

11

ten sedzia to kryminał jakiś

1

Araujo to banie miał na wysokości 2,4 m gdzieś :D

11

do widzenia, już tego nie odrobią

4

co za dzban sędzia kalosz

0

I cyk za plecy xd

0

Bramkarze się wymieniają partackimi kopnięciami xd

0

1

Leje jak skurczesyn

1

@hardmind cena ropy spada od miesiąca, a ceny tylko stoją, typowa cebulandia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?