wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonAndrzejos co go to obchodzi jak sosu natłukł przez tyle czasu. Ktoś go przytuli na pewno co by miał na waciki.
4
@Janiama Nic mi do tego, że sobie namawiasz swoich bliskich. Przynajmniej nie wchodź buciorami w czyjeś życie.
apropo naukowych zagadnień odnośnie 3 dawki: https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze-zdrowie/eksperci-w-the-lancet-brak-naukowych-podstaw-do-powszechnego-szczepienia-trzecią-dawką/ar-AASmxdq?li=BBr5PkU
1
@Comentateiro https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze-zdrowie/eksperci-w-the-lancet-brak-naukowych-podstaw-do-powszechnego-szczepienia-trzecią-dawką/ar-AASmxdq?li=BBr5PkU
masz tutaj ludzi z wiedzą ekspercką.
1
@amanter to już było wiadomo od czasu kiedy pfizer stwierdził, że są niezbędne 2 dawki XD
0
@Wizz777 jeszcze mu zostało drugie kolano do rozwalenia także spokojnie z tym limitem pecha.
8
@kamilo0066 Równi i równiejsi...
0
@JonSnow ja miałem lekkie bóle, ale za to w bani się kręciło jak po dobrym melanżu
0
@Emhyr pewnie kolano się odezwało znowu tylko nic nie mówią :D
0
@Rewolucja123 ja mówię poważnie, po covid mam takie coś
1
Komentarz usunięty
0
@Bobo25 niezbędne jest podniesienie o co najmniej 5 pp to może na koniec roku by było widać efekty..
1
@macio_944 już przyjąłeś 3 dawkę?
https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze-zdrowie/eksperci-w-the-lancet-brak-naukowych-podstaw-do-powszechnego-szczepienia-trzecią-dawką/ar-AASmxdq?li=BBr5PkU
0
@MrShakira przecież może grać na lewym skrzydle, co za różnica.
0
obliczone ze wzoru Hajty
0
@sokot i tak przebiegli mniej niż majorka
1
Nie dowiozą tego XD
0
Lepszy w powietrzu niż Neymar
2
Drzazgi się posypały
1
Come to Beşiktaş
0
@Emhyr zgadza się, ale klub płaci brutto. To nawet nie myslałem ze aż 24 mln brutto kosztuje szaman. Szok...
0
@Emhyr Szklaneczka to 20 mln brutto :D, kutasinio coś koło 30 jeśli dobrze pamiętam. Szaman koło 12.
1
@Emhyr muszą pogonić tych dzbanów, tj. szaman, szklanka, no i kutasinio. Wtedy mamy kasiorke na pensje dla Hochlanda.
0
Komentarz usunięty
0
@maciar sprawdź z podłączonym aku na wolnych obrotach z włączonymi wszystkimi opcjami co prąd ciągną, nagrzewnice, grzane fotele, grzanie szyby itp. napięcie na obwodzie. Powinno się zawierać pomiędzy 13,8 V a 14,2 V. Chodzi o to, ze nawet jak wymienisz aku na nowy to on się rozpadnie przez brak odpowiedniego ładowania.
0
@maciar a sprawdzałeś pod pełnym obciążeniem wszystkiego co masz, długie, grzane fotele itp?
1
@maciar to chyba z alternatorem cos nie tak
2
@Oskar28 problem w tym, że Morata ma cały czas minimum 10 goli w sezonie xD
0
żegnamy ozięble
0
@Peszko07 no przecież nowy wał wyrówna te podwyżki przez brak możliwości odliczenia składki zdrowotnej od pensji XD
0
@Barca1922 a ja bym go z chęcią widział w każdym meczu od 1 do 90 min. W końcu się połamie i będzie płakał jeszcze :P