1

@DonAndrzejos co go to obchodzi jak sosu natłukł przez tyle czasu. Ktoś go przytuli na pewno co by miał na waciki.

4

@Janiama Nic mi do tego, że sobie namawiasz swoich bliskich. Przynajmniej nie wchodź buciorami w czyjeś życie.

apropo naukowych zagadnień odnośnie 3 dawki: https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze-zdrowie/eksperci-w-the-lancet-brak-naukowych-podstaw-do-powszechnego-szczepienia-trzecią-dawką/ar-AASmxdq?li=BBr5PkU

1

1

@amanter to już było wiadomo od czasu kiedy pfizer stwierdził, że są niezbędne 2 dawki XD

0

@Wizz777 jeszcze mu zostało drugie kolano do rozwalenia także spokojnie z tym limitem pecha.

8

@kamilo0066 Równi i równiejsi...

0

@JonSnow ja miałem lekkie bóle, ale za to w bani się kręciło jak po dobrym melanżu

0

@Emhyr pewnie kolano się odezwało znowu tylko nic nie mówią :D

0

@Rewolucja123 ja mówię poważnie, po covid mam takie coś

1

Komentarz usunięty

0

@Bobo25 niezbędne jest podniesienie o co najmniej 5 pp to może na koniec roku by było widać efekty..

0

@MrShakira przecież może grać na lewym skrzydle, co za różnica.

0

obliczone ze wzoru Hajty

0

@sokot i tak przebiegli mniej niż majorka

1

Nie dowiozą tego XD

0

Lepszy w powietrzu niż Neymar

2

Drzazgi się posypały

1

Come to Beşiktaş

0

@Emhyr zgadza się, ale klub płaci brutto. To nawet nie myslałem ze aż 24 mln brutto kosztuje szaman. Szok...

0

@Emhyr Szklaneczka to 20 mln brutto :D, kutasinio coś koło 30 jeśli dobrze pamiętam. Szaman koło 12.

1

@Emhyr muszą pogonić tych dzbanów, tj. szaman, szklanka, no i kutasinio. Wtedy mamy kasiorke na pensje dla Hochlanda.

0

Komentarz usunięty

0

@maciar sprawdź z podłączonym aku na wolnych obrotach z włączonymi wszystkimi opcjami co prąd ciągną, nagrzewnice, grzane fotele, grzanie szyby itp. napięcie na obwodzie. Powinno się zawierać pomiędzy 13,8 V a 14,2 V. Chodzi o to, ze nawet jak wymienisz aku na nowy to on się rozpadnie przez brak odpowiedniego ładowania.

0

@maciar a sprawdzałeś pod pełnym obciążeniem wszystkiego co masz, długie, grzane fotele itp?

1

@maciar to chyba z alternatorem cos nie tak

2

@Oskar28 problem w tym, że Morata ma cały czas minimum 10 goli w sezonie xD

0

żegnamy ozięble

0

@Peszko07 no przecież nowy wał wyrówna te podwyżki przez brak możliwości odliczenia składki zdrowotnej od pensji XD

0

@Barca1922 a ja bym go z chęcią widział w każdym meczu od 1 do 90 min. W końcu się połamie i będzie płakał jeszcze :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?