wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nano22 no cóż.......
0
@Barca1992 @macio_944 @Comentateiro @arasz1819 jeszcze ktoś pewnie xD
1
@Bacek700 pepper.pl dodajesz sobie alerty i wyskakują powiadomienia jak pojawi się hasło z daną okazją
1
@MESSIah16 jak przeszedł badania medyczne i trenował to wszystko w porządku
0
@Bunk420 a co te choroby mają do obowiązkowych szczepień?
0
@hayek to lepiej zacznij się interesować żeby te głąby u wladzy cię nie zaskoczyły, bo lubią kopiować totalitarne rozwiązania
2
Ja bym go wystawiał do oporu aż się rozleci ;)
0
@wroclawskifan nic nie osiągnął bez kolesiostwa
0
@Bucjan no tak to lepiej nie rejestrować jedynego konkretnego środkowego napastnika i jedynych dwóch skrzydłowych na poziomie :)
0
Co się takiego stało że Auba za friko przechodzi?
0
@Kondziubarca pytanie co chcą przepchnąć
5
@zadafcb ciekawe co na to wyznawcy :D
3
@Rewolucja123 nikt nie pytał
12
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/272628877_485171106302697_4323243829089171951_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=SppWJOfUP4MAX-1nfGx&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT8zJlHkd2dXTyv8aY5kxHFIbPUUAeQTFhidSlPlqy5daQ&oe=61F7FAB4
Traore i Busquets na treningu :D
0
@Zoker może Xavi potrzebuje takiego dzika szybkiego, bo ileż można grać tiki srakę, która nic nie daje. Futbol ewoluuje i na pewno chce mieć kilka opcji trybu gry.
1
Co za padlina xd
0
@masq komentarze pod artykułem?
0
W tym meczu Ter Stegen wygląda na rozgrywającego. Każda akcja przez niego przechodzi xd
0
Oczy krwawią...
1
Xavi nic tu nie ugra, wypaleni i przestraszeni zawodnicy
0
@Wychowanek co wy macie z tym presezonem. 3 tygodnie zgrupowania po miesięcznych wakacjach nic nie zmieni na tle kilku lat zaniedbań
11
Same rekordy w tym sezonie
0
Komentarz usunięty
0
Związki na Powązki.
1
@Batys tyle wystarczy żeby być lepszym od Alby
0
@Peciak @pax złomuj kolege po fachu, juz nawyzywaleś tych którzy byli niezadowoleni
0
@tristan87 to albo szklana albo dzbany lekarze i fizjoterapeuci. Porażka jakaś
0
@Ronmes sprzedać, może ktoś łyknie a się zarobi pare groszy
0
@Rhaan Muller podsumował że z intensywnością to się nadają do 2 ligi
0
@sokot z Fatim to wszystko po tym rzeźnickim faulu się zaczęło dziać