0

@Nano22 no cóż.......

0

@Barca1992 @macio_944 @Comentateiro @arasz1819 jeszcze ktoś pewnie xD

1

@Bacek700 pepper.pl dodajesz sobie alerty i wyskakują powiadomienia jak pojawi się hasło z daną okazją

1

@MESSIah16 jak przeszedł badania medyczne i trenował to wszystko w porządku

0

@Bunk420 a co te choroby mają do obowiązkowych szczepień?

0

@hayek to lepiej zacznij się interesować żeby te głąby u wladzy cię nie zaskoczyły, bo lubią kopiować totalitarne rozwiązania

2

Ja bym go wystawiał do oporu aż się rozleci ;)

0

@wroclawskifan nic nie osiągnął bez kolesiostwa

0

@Bucjan no tak to lepiej nie rejestrować jedynego konkretnego środkowego napastnika i jedynych dwóch skrzydłowych na poziomie :)

0

Co się takiego stało że Auba za friko przechodzi?

0

@Kondziubarca pytanie co chcą przepchnąć

5

@zadafcb ciekawe co na to wyznawcy :D

3

@Rewolucja123 nikt nie pytał

0

@Zoker może Xavi potrzebuje takiego dzika szybkiego, bo ileż można grać tiki srakę, która nic nie daje. Futbol ewoluuje i na pewno chce mieć kilka opcji trybu gry.

1

Co za padlina xd

0

@masq komentarze pod artykułem?

0

W tym meczu Ter Stegen wygląda na rozgrywającego. Każda akcja przez niego przechodzi xd

0

Oczy krwawią...

1

Xavi nic tu nie ugra, wypaleni i przestraszeni zawodnicy

0

@Wychowanek co wy macie z tym presezonem. 3 tygodnie zgrupowania po miesięcznych wakacjach nic nie zmieni na tle kilku lat zaniedbań

11

Same rekordy w tym sezonie

0

Komentarz usunięty

0

Związki na Powązki.

1

@Batys tyle wystarczy żeby być lepszym od Alby

0

@Peciak @pax złomuj kolege po fachu, juz nawyzywaleś tych którzy byli niezadowoleni

0

@tristan87 to albo szklana albo dzbany lekarze i fizjoterapeuci. Porażka jakaś

0

@Ronmes sprzedać, może ktoś łyknie a się zarobi pare groszy

0

@Rhaan Muller podsumował że z intensywnością to się nadają do 2 ligi

0

@sokot z Fatim to wszystko po tym rzeźnickim faulu się zaczęło dziać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?