2

@MesQueUnClub96 ciekawe co jest tego przyczyną.

3

@tomek8756 Łysy trenerem PSG

0

@Gomess bardzo dobrym piłkarzem z drużynami z dołu tabeli. Na poziomie LM każdy topowy zespół zdobywa bramkę po jego stracie takiej jak wczorajsza.

5

Ja bym zostawił ten sękaty baobab z nr 17. Może jeszcze coś wpadnie takiego

0

I cyk od sęka xdddd

0

@Tasde odklejony jakiś jesteś XD widać zmianę w grze i to bardzo. Real to nie są popierdółki

0

Dzbnabele jaki wslizg

0

@patry295 no nie, z pynktu analizy technicznej byłby podwójny szczyt jakbyśmy nie przebili poziomu ostatniego ath, a przebiliśmy dosyć wyraźnie. I tu się nie zgodzę z hypem na nowe wzrosty. Zdecydowana większość widzi to samo, czyli formację H&S, po samym indeksie fear and greed widzimy że jest ekstremalny strach na rynku. Widać to było po spadkach gdzie byly realizowane straty.

Co do samego spadku i pompy. Nie potrzeba dużych wolumenów na takie ruchy bo na giełdach jest histroczynie mało BTC patrząc na dane onchain.

0

@patry295 nie będzie spadku do 30k. Widać to po dzisiejszym mocnym odbiciu na 39600. Częściowe czyszczenie shortow na szybkie podbicie ceny o 2k. Jeśli Ilość shortow będzie wzrastać tym bardziej mogą ich wyczyścić i wypchnąć BTC w górę. Właśnie patrzylbym na dane onchain, które dużo mówią.

Odnośnie FUD to jest z tym różnie. Pojawiają się dobre informacje jak oficjalne adaptacje krypto przez JP Morgan i inne banki.

Dzisiaj odniosłem wrażenie jakby część kapitału przeszła do BTC z rynku tradycyjnego.

1

@amanter Umtiti ma ok 20 brutto

1

@Xxxbarca4ever no do 2023 tak, 14 mln rocznie, czyli łącznie 21 mln.

0

@Marik1234 w poprzedniej pensji co miał to wiadomo. Teraz jak ma zarabiać niecałe 7 mln brutto to myslę że się znajdą chętni.

3

@Firestone czyli wychodzi 6,6 mln brutto euro rocznie ? Skoro zarabiał 20 mln brutto

0

A wielkii kapitan Roberto to mam nadzieje, że za darmo sobie pójdzie w lipcu xD

17

@maroon jest tylu użytkowników tutaj, którym bez testów życie straciłoby sens XD

0

@JohnnyBarca kotletico ma 1pkt więcej

0

@Nhyz spokojnie, zagrają kilka meczy i któryś się wysypie. Taka smutna rzeczywistość w tej Barcelonie. Papierki

0

Ja się zastanawiam co oni robią na tych treningach, że zagra 3-4 mecze z rzędu i się sypie jak zboże z dziurawego worka

0

Z sęka legancko

0

@dux nie 25%, a 50% bo jego kontrakt zabierał ponad 5% limitu

1

@PJ777 13 mln netto :D

0

Szklanka szklaneczka

0

Kurde tyle miejsca mial i na pałę zajebal

0

Alves nauczył się wrzucać xdd

0

Korytarz dla typa se zrobili xd

1

Spalonego nie bylo xd

0

Ten ćup to chodząca tragedia

0

Z abrame dzbaniska xd

1

@doc Laporta musisz

2

@ObiwanKenobi klasyczny przedstawiciel lewej strony XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?