wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 ciekawe co jest tego przyczyną.
3
@tomek8756 Łysy trenerem PSG
0
@Gomess bardzo dobrym piłkarzem z drużynami z dołu tabeli. Na poziomie LM każdy topowy zespół zdobywa bramkę po jego stracie takiej jak wczorajsza.
5
Ja bym zostawił ten sękaty baobab z nr 17. Może jeszcze coś wpadnie takiego
0
I cyk od sęka xdddd
0
@Tasde odklejony jakiś jesteś XD widać zmianę w grze i to bardzo. Real to nie są popierdółki
0
Dzbnabele jaki wslizg
0
@patry295 no nie, z pynktu analizy technicznej byłby podwójny szczyt jakbyśmy nie przebili poziomu ostatniego ath, a przebiliśmy dosyć wyraźnie. I tu się nie zgodzę z hypem na nowe wzrosty. Zdecydowana większość widzi to samo, czyli formację H&S, po samym indeksie fear and greed widzimy że jest ekstremalny strach na rynku. Widać to było po spadkach gdzie byly realizowane straty.
Co do samego spadku i pompy. Nie potrzeba dużych wolumenów na takie ruchy bo na giełdach jest histroczynie mało BTC patrząc na dane onchain.
0
@patry295 nie będzie spadku do 30k. Widać to po dzisiejszym mocnym odbiciu na 39600. Częściowe czyszczenie shortow na szybkie podbicie ceny o 2k. Jeśli Ilość shortow będzie wzrastać tym bardziej mogą ich wyczyścić i wypchnąć BTC w górę. Właśnie patrzylbym na dane onchain, które dużo mówią.
Odnośnie FUD to jest z tym różnie. Pojawiają się dobre informacje jak oficjalne adaptacje krypto przez JP Morgan i inne banki.
Dzisiaj odniosłem wrażenie jakby część kapitału przeszła do BTC z rynku tradycyjnego.
1
@amanter Umtiti ma ok 20 brutto
1
@Xxxbarca4ever no do 2023 tak, 14 mln rocznie, czyli łącznie 21 mln.
0
@Marik1234 w poprzedniej pensji co miał to wiadomo. Teraz jak ma zarabiać niecałe 7 mln brutto to myslę że się znajdą chętni.
3
@Firestone czyli wychodzi 6,6 mln brutto euro rocznie ? Skoro zarabiał 20 mln brutto
0
A wielkii kapitan Roberto to mam nadzieje, że za darmo sobie pójdzie w lipcu xD
17
@maroon jest tylu użytkowników tutaj, którym bez testów życie straciłoby sens XD
0
@JohnnyBarca kotletico ma 1pkt więcej
0
@Nhyz spokojnie, zagrają kilka meczy i któryś się wysypie. Taka smutna rzeczywistość w tej Barcelonie. Papierki
0
Ja się zastanawiam co oni robią na tych treningach, że zagra 3-4 mecze z rzędu i się sypie jak zboże z dziurawego worka
0
Z sęka legancko
0
@dux nie 25%, a 50% bo jego kontrakt zabierał ponad 5% limitu
1
@PJ777 13 mln netto :D
0
Szklanka szklaneczka
0
Kurde tyle miejsca mial i na pałę zajebal
0
Alves nauczył się wrzucać xdd
0
Korytarz dla typa se zrobili xd
1
Spalonego nie bylo xd
0
Ten ćup to chodząca tragedia
0
Z abrame dzbaniska xd
1
@doc Laporta musisz
2
@ObiwanKenobi klasyczny przedstawiciel lewej strony XD