12

@michal26 pol roku do końca kontraktu i 60 mln xdd

0

@sdg właśnie widzę po twoim poscie i odpowiedzi ile masz lat dzbanie

0

@sdg to sobie poczekasz

10

Barcelona zasługuje jak najbardziej na to miejsce w którym jest obecnie. Nie widać nawet chęci walki, nie mówiąc juz o aspekcie fizycznym co sam Muller podkreślił.

2

Nowy etap haha, to samo gadanie po każdej porażce. Brak słów

0

@mientusek1407 Fati to szklanka i się połamie po 2 miesiącach. Z tej mąki chleba nie będzie

1

@masq oczywiście że był nie do wygrania z mentalnymi zerami w składzie jakie są teraz.

0

@Katalonbar spokojnie, zrówna się z resztą po miesiącu ;)

0

@Bart0sz nie znajdzie żadnego finansowania, to populista. Przez tyle czasu nie ma nikogo konkretnego

0

@Hubsao biedaczki, niech się za granie wezmą bo w tej chwili to z Legia by przegrali

0

Ten klub jest zerem. 5+ lat zanim się podniesie

0

@Fake69 wyjedzie tak czy siak. Laporta się zesra pod siebie

0

Mentalne zera, za brame jak to stonoga mawiał

1

Co za kurwa dzbany, tak bramke stracic

0

Sprzedać, mamy mlodszych i wcale nie gorszych

3

@CarloCule po Depayu też jedziemy xd

0

Za brame łamagi

2

Ale ten depay to łamaga

1

Kręci jebaniex mocno

1

Wszedl bombel i jakoś się kręci

0

Lągle jaka piła to się Nico musial wpieprzyc

0

@BarcaInfo no i gitara, dojadą go, kontuzji dostanie i będzie skomlał żeby podpisać kontrakt :)

0

@ObiwanKenobi jakieś spekulacje chodziły po necie że to tranzystor xD

2

@Piernik typowy cfelebryta polski

0

@Azi ciekawe gdzie są eksperty co tak krzyczą tutaj na rambli że to takie groźne

0

@Kusco15 Odklejeniec

0

@catalanian09 ciekawe rozwiązanie

0

@Dankhog twoja stara

2

@Leolee kogo obchodzi masa szczęścia, na styl przyjdzie czas, trzeba teraz ciułać punkty

0

@Croocers wraca ppwoli na swoje tory

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?