wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@michal26 pol roku do końca kontraktu i 60 mln xdd
0
@sdg właśnie widzę po twoim poscie i odpowiedzi ile masz lat dzbanie
0
@sdg to sobie poczekasz
10
Barcelona zasługuje jak najbardziej na to miejsce w którym jest obecnie. Nie widać nawet chęci walki, nie mówiąc juz o aspekcie fizycznym co sam Muller podkreślił.
2
Nowy etap haha, to samo gadanie po każdej porażce. Brak słów
0
@mientusek1407 Fati to szklanka i się połamie po 2 miesiącach. Z tej mąki chleba nie będzie
1
@masq oczywiście że był nie do wygrania z mentalnymi zerami w składzie jakie są teraz.
0
@Katalonbar spokojnie, zrówna się z resztą po miesiącu ;)
0
@Bart0sz nie znajdzie żadnego finansowania, to populista. Przez tyle czasu nie ma nikogo konkretnego
0
@Hubsao biedaczki, niech się za granie wezmą bo w tej chwili to z Legia by przegrali
0
Ten klub jest zerem. 5+ lat zanim się podniesie
0
@Fake69 wyjedzie tak czy siak. Laporta się zesra pod siebie
0
Mentalne zera, za brame jak to stonoga mawiał
1
Co za kurwa dzbany, tak bramke stracic
0
Sprzedać, mamy mlodszych i wcale nie gorszych
3
@CarloCule po Depayu też jedziemy xd
0
Za brame łamagi
2
Ale ten depay to łamaga
1
Kręci jebaniex mocno
1
Wszedl bombel i jakoś się kręci
0
Lągle jaka piła to się Nico musial wpieprzyc
0
@BarcaInfo no i gitara, dojadą go, kontuzji dostanie i będzie skomlał żeby podpisać kontrakt :)
0
@ObiwanKenobi jakieś spekulacje chodziły po necie że to tranzystor xD
2
@Piernik typowy cfelebryta polski
0
@Azi ciekawe gdzie są eksperty co tak krzyczą tutaj na rambli że to takie groźne
0
@Kusco15 Odklejeniec
0
@catalanian09 ciekawe rozwiązanie
0
@Dankhog twoja stara
2
@Leolee kogo obchodzi masa szczęścia, na styl przyjdzie czas, trzeba teraz ciułać punkty
0
@Croocers wraca ppwoli na swoje tory