wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz w podskokach
1
To jest jakiś dramat
3
Te roberto to jest gówno
0
@DaPidejpi hektary pola mu zostawili
0
@pt9 cenciki cyk cyk
0
Dżony łoker, kto jest kotem
0
@FC1899Barca pewnie sobie nie poradzi :)
0
To elegancko dzisiaj Messi wpierdziel ;)
0
@Ciule123 typowe ????
0
@Dembouz1899 nawet na insta go nie obserwuje, Messi ma w dupie widać teraz Barce :D
2
@Kamil689 a u nas już by zagrał kilka meczy ;)
0
@FCBKUBANO no to że sędzia zjeb nie gwizdnął nie znaczy że go nie było
0
@Ronmes dokładnie xdd
1
Xdddddddeeeeeeeeeeeee
0
@El Plutoninho widać ile Griez robil dla niego w ataku
0
Riki tiki i kasztanki
0
@Cwaniak4 12 baniek przepadnie
0
Depay jakiegoś drewniaka nie potrafi przejść xd wtf
0
@Masti_Real_Madryt wystarczy że dał powód, na chuj tak wychodzić na 30 m od bramki przeciwnika mając żółta kartke xd
1
Kutasinio musisz szczelić
0
Ale to są impotenci w ataku
0
Depay za brame kurła
0
@Piotr,1985 po stronie cadiz na pewno ;)
0
@Dani13 basket to jest do wyjebania ze składu a nie
3
@Dertinho dawno i nieprawda
1
Depay nawet pilki przyjąć nie umie xd
0
@Survier klasyczny basket
4
Ale ten araujo to rakieta
4
Cienki ten depay, obesrany
0
Ale ten basket to jest pała