0

@kuz w podskokach

1

To jest jakiś dramat

3

Te roberto to jest gówno

0

@DaPidejpi hektary pola mu zostawili

0

@pt9 cenciki cyk cyk

0

Dżony łoker, kto jest kotem

0

@FC1899Barca pewnie sobie nie poradzi :)

0

To elegancko dzisiaj Messi wpierdziel ;)

0

@Ciule123 typowe ????

0

@Dembouz1899 nawet na insta go nie obserwuje, Messi ma w dupie widać teraz Barce :D

2

@Kamil689 a u nas już by zagrał kilka meczy ;)

0

@FCBKUBANO no to że sędzia zjeb nie gwizdnął nie znaczy że go nie było

0

@Ronmes dokładnie xdd

1

Xdddddddeeeeeeeeeeeee

0

@El Plutoninho widać ile Griez robil dla niego w ataku

0

Riki tiki i kasztanki

0

@Cwaniak4 12 baniek przepadnie

0

Depay jakiegoś drewniaka nie potrafi przejść xd wtf

0

@Masti_Real_Madryt wystarczy że dał powód, na chuj tak wychodzić na 30 m od bramki przeciwnika mając żółta kartke xd

1

Kutasinio musisz szczelić

0

Ale to są impotenci w ataku

0

Depay za brame kurła

0

@Piotr,1985 po stronie cadiz na pewno ;)

0

@Dani13 basket to jest do wyjebania ze składu a nie

3

@Dertinho dawno i nieprawda

1

Depay nawet pilki przyjąć nie umie xd

0

@Survier klasyczny basket

4

Ale ten araujo to rakieta

4

Cienki ten depay, obesrany

0

Ale ten basket to jest pała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?