xavi1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Świerczyniec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
unique - Messi to drugie 50%, a reszta to zero... :) Eto'o to jakieś 10%-15% co najwyżej.
0
mateusz2311 - prędzej Wisła zagra w LM, niż Guardiola pozwoli Eto'o być trzecim kapitanem ;]
0
No i fenomenalna gra Xaviego ;] A Titiego nie krytykujcie bo gra też bardzo dobrze. Przede wszystkim zasuwa na całej szybkości jak za dawnych lat.
Joga Bonito by Barca. We wcześniejszych sparingach też tak grali?
0
arkag17 - to jest fe-no-me-na-lne.
Jak sam to wymyśliłeś to biję brawa na stojąco ;]
0
Też mam jak robo na kanale 302 :) na Cyfrze.
0
masq - odpowiadam.
-Niepotrzebnego? Begiristain stanowczo powiedział , że potrzebujemy jeszcze jednego skrzydłowego. Zresztą to samo mówił o środkowym ofensywnym pomocniku (Hernanes itd.) gdzie Silva również potrafi grać.
-Może chodzi o rywalizację? Taki Pique i Caceres też mają ten sam profil i walczą o pierwszy skład. To chyba logiczne, żeby mieć 2 zawodników na daną pozycję, a koncepcja Guardioli to niscy skrzydłowi + wysoki napastnik. Jeśli uważasz, że Silva jest gorszą wersją Andreasa to tylko twoja opinia, nie moja.
-Warunki fizyczne u hiszpańskiego pomocnika? Kiedy one były większe od ćmy? Popatrz na Messiego, Teveza czy Xaviego. Nie trzeba być wielkoludem, żeby być wielkim piłkarzem.
- o bramkach już pisaliśmy porównując go do Andeasa. Bramki to nie był jego cel, tylko asysty i porządkowanie gry.
Wymieniłeś kilka jego zalet, ja dodam swoje: świetne asysty i drybling. Czego jeszcze chcesz? Gry głową? Jedyna jego większa wada to strzał, ale ma tutaj także wielkie możliwości. Wystarczy się odnieść pamięcią do meczu sprzed roku z Chelsea. Puścił taką bombę z 25 metrów, że Cech nie wiedział gdzie jest.
Według niektórych brak Silvy w najlepszej 11-stce turnieju Euro to kpina. Też się trochę zdziwiłem, jedyny jego słaby mecz to finał, a popis dał w meczach z Rosją czy Szwecją. The best on the field.
To, że nie ma ciekawszego na rynku transferowym to fakt, bo ciężko sobie wyobrazić lepszego kandydata.
0
Dalej uważam, że nie będzie grał na skrzydle bo Barca gra systemem: prawonożny na lewą flankę, lewonożny na prawą. Możliwe, że to Iniesta będzie skrzydłowym, a Silva środkowym pomocnikiem.
0
rand - wszystko i na temat.
0
Nie żebym się chwalił, ale zawsze w niego wierzyłem ;]
0
Jeśli Wisła kupi jakiegoś obrońcę, a najlepiej 2, przejdzie do 3 rundy, kupi napastnika, Brożek i Boguski będą w formie, Sobolewski się uspokoi, Cantoro się skoncentruje, Pawełek to samo to Wisła ma szansę 1 do 100, że przejdzie ;)
0
masq - nie bo Jeffren i Pedro zagrali dopiero 4 sparingi w 1 zespole. Fakt, że dobre, ale Dos Santos też strzelił 5 bramek w 5 meczach rok temu i nie udało mu się nic wielkiego osiągnąć. Ci 2 zawodnicy są na razie niewiadomą bo sparingi o niczym nie świadczą.
0
Jak już powiedziałem Iniesta gra na tych samych pozycjach (nawet częściej z przodu niż Silva), a strzela tyle samo. A chyba nie powiesz, że Andreas słabo gra w Barcelonie?
0
Jak nie Eto'o to Berbatov. Dla mnie najlepszy napastnik po Rooneyu i Torresie ligi angielskiej. Wielki technik i ta łatwość w ruchach. I świetne warunki fizyczne. A technicznie zdecydowanie nr.1.
0
masq - Silva technicznie bije Van der Vaarta na głowę.
Szkoda, że zawodnicy typu Iniesta, Silva czy Senna są niedoceniani na rzecz wynalazków z Holandii, którzy nie pokazują nic w wielkiej piłce.
0
Blatter szczególnie imponuje mi tym, że stawia wszystkie reprezentacje na równi i nie faworyzuje tych bogatszych.
Nieważne czy jesteś z Togo czy Anglii, każdy zawodnik ma takie samo prawo odejść z klubu na zgrupowanie.
0
A czemu nikt nie dostrzega potencjału Iniesty?
'Na innych forach tylko czytam o tym co oni niby widzą w Andreasie. Przecież on im niczym nie imponuje. '
Ja wam powiem czym: techniką, podaniem, idealnym zwalnianiem i przyspieszaniem gry, świetnym dryblingiem.
O Inieście też uważają, że nic nie pokazał na Euro, a według mnie grał świetnie. Silva też się niby tam niczym nie wyróżnił, a w każdym meczu miał setki świetnych, podań, dryblingów (jedynie finał mu nie wyszedł). Takich zawodników potrzebuje Barcelona. Takich, którym piłka nie odskakuje i nie tracą głupio piłki, a czasami błysną czymś genialnym.
0
Fuera Guardiola! ;p
0
Naprawdę nie widzieliście, że Dos Santos nie radził sobie w FCB?
Rok temu też strzelił coś 5 bramek w sparingach, a potem grał kichę cały sezon.
0
Zaważyły wtedy umiejętności Ronaldinho, Deco, Eto'o, a przede wszystkim Ten Cate, który dbał o zdrową atmosferę w szatni, powrzeszczał, przygotowywał taktycznie zespół. Po tym jak odszedł wszystko się posypało bo Rijkaard sam nie dał rady.
0
SuperReal - wy bez Gutiego xD
0
'Pamiętam wrogą atmosferę na stadionie.' - tyle pamiętał ;] Uważam, że kibice w Polsce mają świetny doping, ale ich kultura jest na bardzo niskim poziomie i źle to o nas świadczy. (i o mnie też źle ;p)
0
Przede wszystkim Franka de Boera bo brat był troszkę gorszy.
0
pigulKO5 - na razie gra, ale Chelsea podobno jest bliska pozyskania Iago.
0
masq - nawet jak Henry będzie grał w 1 składzie i tak będzie grał z ukochaną 14-stką ;]
0
masq - wiem, ale Pep powinien poznać zalety naszego 'miszcza' Polski ;] Trzeba już ułożyć jakąś genialną opcję już teraz bo czasu nie wystarczy.
0
Iniesta owszem na razie jest dużo lepszy, ale Silva ma podobny potencjał. Przede wszystkim technicznie jest wręcz doskonały, a takich zawodników potrzebujemy.
Ale czy to na pewno zawodnik na lewą stronę ataku? Barca gra zawsze systemem prawo nożny na lewą flankę, a lewo nożny na prawą. David może być ustawiany przed Xavim jako ofensywny pomocnik zmieniany z Iniestą. I mamy 2 świetnych zawodników na tą pozycję. Zwykle Deco nie miał naturalnego zmiennika, teraz wszystko będzie wyważone.
0
Eto'o wcale nie jest taki niski, a dobrze głową też umie strzelić. Na pewno jest w tym lepszy niż Henry, którego faworyzuje Pep.
0
Puyol pokryje Brożka, Alves pokryje Zieńczuka i po sprawie ;]
Jedyny zawodnik, który może nam chociaż trochę zagrozić jest Boguski, ale Abidal powinien dać radę.
0
Nie zawsze może być idealnie...
0
Uwielbiam jego artykuły. Jedyny Polak, który zawsze patrzy obiektywnie na wszystko i nie uważa, że mamy 3 lepszych bramkarzy w Polsce niż Valdes. Ba, nawet uważa, że to światowa czołówka i ma rację.
Teraz też napisał całą prawdę.