0

Nawet malutkiego lodzika ? ;> Bita śmietana też odpada?

Biedni piłkarze...

0

Moim zdaniem miejsce Xaviego to centrum pomocy jako główny rozgrywający, ale zobaczymy jak to będzie. Ale nie wierzę, że Xavi będzie np. naszym Kaką (patrząc na pozycję).

0

Jak sobie bilet załatwić? ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?