xavi1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Świerczyniec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widać, że Henry lubi różną muzykę skoro w jednej linijce stawia 50 Centa i Nirvanę ;)
Dla mnie Henry z czasem rozkręci się i będzie jedną z głównych postaci w naszym klubie.
0
Katalończyk - a teraz napisz co sądzisz o piłkarzu według ciebie lepszym od Guddy'ego czyli Savioli. Powinieneś wymienić jeszcze więcej plusów.
Zresztą do Ice'a przekonywuje się już coraz więcej ludzi. Bo jest przynajmniej wzorem profesjonalisty i walki gdy trzeba.
0
Słyszałem, że Pinto dobrze sobie radzi na lewej obronie ;)
0
Ronaldinho nie poszedł dla kasy trzeba też powiedzieć bo w Barcie zarabiał 8,5 mln rocznie, a w Milanie 6,5.
0
Mógł iść wszędzie, byle nie do Realu. Ty byś nie potrafił, ale Figo jak najbardziej. Figo wiedział, że będą na niego skakać, że nie przyjmą go optymistycznie na Camp Nou. Powinien być świadomy, że miliony go znienawidzą, ale jednak poddał się cyferkom. On nosił u nas opaskę kapitańską czasami przypominam. My go uwielbialiśmy za to kim był...
Wobrażasz sobie przykładowo jakby Messi (oczywiście tfu, tfu, tfu - nie posądzam Leo o nic) odszedł do Realu dla kasy? Wtedy była bliźniacza sytuacja, niezwykle ważny piłkarz, z którym wiązaliśmy nadzieję zostawił nas dla Madrytu, którego nienawidzimy... Dla kasy.
0
Był świetnym piłkarzem, ale oceniam go jako słabego i beznadziejnego człowieka, a ta kasa, która przyszła do nas go pewnie mało interesowała. Nawet jakby miał okazję pójść za darmo to pewnie by poszedł...
No i oczywiście, że nie kochał ani Realu, ani Barcy, ani żadnego innego klubu. Kochał konto bankowe w Madrycie czy nieco mniejsze w Barcelonie.
0
sciah - czemu nudny? Co chwilę ktoś był sam na sam z Borucem ;]
0
Figo? Jeszcze gorszy bo był ważną postacią w klubie, kochał Barcę, ale dostał kilka tysięcy więcej w Madrycie i już zaczął kochać Real.
Uczucia = kasa.
Saviola przynajmniej jakiś cel w przeprowadzce bo chciał niby w końcu grać, na co oczywiście jest zbyt słaby.
0
I tak Saviola jest lepszy...
0
Dla mnie to tylko formalność. Jeszcze z pół roku i znowu będzie najlepszy na świecie.
0
A nie byliście czasem słabsi panie Llibre ?
Zresztą mam już dość pecha związanego z sędziami na długie lata.
0
Dla mnie Barca zagrała jeden z najlepszych meczy od kilku lat. Atak za atakiem, świetna gra w obronie. Gdyby nie pech byłoby z 5:0 bo bramka niezasłużona dla Espanyolu.
0
Valdes źle wybił piłkę? Przecież on chciał ją złapać, ale był faulowany...
0
kikiriki - wolał złapać piłkę do rąk i zrobiłby to gdyby nie faul. A ten faul na karnego zobaczę sobie jeszcze jutro.
0
Zobaczcie sobie jednak powtórki. Obrońca trafia w nogi Eto'o i nie trafia w piłkę... Jak wy to widzicie?
0
Ludzie jest styl. Gramy naprawdę dobrze. Oby tak do końca sezonu. Oby limit pecha padł z tym meczem raz na zawsze.
Karny był. Eto'o kopnięty w nogę. Zobaczcie dokładnie powtórki.
Dodam od siebie jeszcze oceny:
Valdes 5 (nie zawalił bramki, chciał ją złapać do rąk i został zaatakowany i wypuścił z rąk, faul!), Alves 6, Abidal 6, Puyol 5,5, Pique 7, Sergio 7, Xavi 7, Guddy 5, Iniesta 7, Henry 6,5, Messi 7.
Zmiany pokazują, że trener miał rację nie puszczając Eto'o, Bojana i Keity do 1 składu.
Cieszmy się bo zasłużyliśmy! VeB!
0
patrykkwn - chcesz być lepszy od fffj czy co? :)
0
Xavi do złotej piłki!
0
Zresztą news: 'Benzema trafia po raz setny' może pojawić się dopiero gdzieś za 5 lat. Jak nie więcej bo już nie takie talenty się trafiały.
MŚ pokazały, że Benzema jeszcze jest bardzo daleko, jeśli chodzi o geniusza futbolu.
0
masq - jak zawodnik, który strzelił na razie w karierze około 30 bramek może być już lepszy od najlepszego snajpera świata?
Przebłyski to jedno, ale równomierna gra to drugie. Benzema ma naprawdę duże wahania formy... Jeśli zagra jeszcze z 5 sezonów na światowym poziomie to powiem, że jest na poziomie Sammu.
Zapewne chodzi ci o umiejętności piłkarskie, ale Benzema w ważnych meczach zawodzi i ich nie pokazuje. Dobrze gra ewentualnie z Le Mans czy Celticiem. Zresztą w czym Eto'o prócz gry głową jest słabszy?
A Ronaldinho jest napastnikiem, bo wspomaga drużynę tylko w przodzie (w ataku), nie wspomaga obrony.Taka jest definicja słowa napastnik... ;]
0
zmieniła się w porównaniu z tamtym sezonem*
0
Zapewne każdy z nas zadaje sobie pytanie: 'czy Barca zmieniła się w porównaniu z tamtym ?'
Jaka była? Jedno określenie: nie umiejąca się podnieść. No i porównanie 2 meczów z tego i tamtego sezonu, oba z Betisem:
Mecz z tamtego sezonu: Barca prowadzi 2-0, gra ładnie i widowiskowo, aż do pewnego momentu. Traci 2 bramki. Zawodnicy patrzą po siebie, jest strach, są błędy, nie wychodzi nam, czas nagli. Nie dajemy rady, tracimy 3 bramkę. Porażka.
Mecz z tego sezonu: Barca prowadzi 2-0, gra ładnie i widowiskowo, aż do pewnego momentu. Traci 2 bramki. Zawodnicy patrzą po siebie, jest strach, są błędy, nie wychodzi nam, czas nagli. Jednak udaje nam się wyjść z tego obronną ręką. Mobilizujemy się, strzelamy bramkę, tworzymy drużynę. Wygrywamy...
To naprawdę o czymś świadczy...
0
huraganowiec - mega skład nie gwarantuje absolutnie sukcesów.
0
Kapitalna zmiana Guardioli. Teraz ci, którzy napisali 'proroczo' co o nim napisali i o Guddy'm mogą się przymknąć :)
0
x_barca_x - weź lepiej skończ wreszcie. Wszyscy widzą prowokatora.
0
pamiętacie mecz Barca - Betis w tamtym sezonie? z 2-0 na 3-2...
tfu, tfu... ;]
0
Stara, 'dobra' Barca... 2-2 ;/
0
unique - Adebayor to co? ;]
0
matt21 - przecież Puyol to nasz najszybszy obrońca... nie licząc Alvesa oczywiście.
0
Zgadzam się. Dla mnie Iniesta zawsze lepszy był na skrzydle niż w środku. Zresztą tam grał najlepsze mecze w karierze.