0

Ale Toure i Eto'o zapewne dobrze na tym wyjdą. I o to chodziło agentowi ;]

0

ja tylko słyszałem, że strzeliłby 3-cyfrową ilość goli jakby miał tyle sytuacji co Eto'o ;]

0

Gdyby Benzema grał w Barcelonie od tego sezonu pewnie już pobiłby dawno rekord Ronaldo, a nawet Rodrigueza by pewnie powoli prześcigał :)

0

No ten ranking nie jest równy. Eto'o powinien mieć przelicznik 0,5 bo on powinien mieć po 50 goli w sezonie co najmniej.

taki Torres np. gra w jakimś Liverpoolu, który ma aż 2 pkt do ManU, to aż ciężko sobie wyobrazić jak ciężko się z tamtąd wybić. To samo Lyon, oni o ile pamiętam zawsze walczą o utrzymanie w lidzie francuskiej.

Samuel jest naprawdę tragiczny... ;/

0

Czemu nie ma tu najlepszych napastników na świecie, czyli Torresa i Benzemy? Tylko jakieś beztalencia, ten ranking jest bez sensu :(

Nagrody powinny być za przede wszystkim ładne prowadzenie piłki, ładny styl itd. Jakiś Eto'o myśli, że walnie 4 bramki w meczu i będzie lepszy od genialnego Benzemy, który nie marnuje nigdy sytuacji (chociaż rzadko się znajduje, ale nie o to tu chodzi) i ma duży potencjał i będzie z Adu, Di Marią i Assulinem najlepszy na świecie, to się grubo myli. My wiemy swoje, te rankingi nigdy nie pokazują prawdy...

Sprzedać Eto'o bo ma tylko 46 pkt, a powinien mieć 200!

0

dokładnie potencjał to tylko potencjał. Tak jakby powiedzieć, że jakiś Adu jest lepszy od Messiego bo bije lepiej z dystansu, a mija tylu samych przeciwników...

0

masq - gol numer 7 bardzo podobny, 2 lobiki nad bramkarzem tam znajdziesz, a gol numer 1 to absolutny majstersztyk...

0

rdam - ma jeden słaby punkt, rzadko strzela dużo bramek w jednym sezonie :)

masq - Eto'o jest OBECNIE lepszym napastnikiem. Strzela więcej bramek w klubie i reprezentacji gdzie ma ciężej od Karima. Lyon znaczy więcej we Francji w ostatnich latach niż Barca w La Liga. Kamerun ma ciężej z potentatami niż Francja.

A brak umiejętności Samuela? Czyżby nie wystarczyło to, że strzela najwięcej bramek na świecie? No to wczorajsza druga bramka: Eto'o ma na plecach 3 obrońców, 2 sekundy i już ich nie ma. 2:2 ;] Możesz mi napisać czy Benzema, niby wielki spec od grania tyłem do bramki strzelił tak kiedyś? Jaki to był mecz?

0

Benzema nie umie sobie sytuacji wypracować, to też inna sprawa. Mając takich pomocników w repr. Francji chociażby.

2 gol Eto'o to majstersztyk grania tyłem do bramki.

0

Dla mnie też nie liczy się żadna estetyka tylko ładowane bramki. Eto'o jest gwarancją goli. Torres już nie bardzo.

masq - Lyon w ostatnich latach znaczy jeszcze więcej we Francji niż Barca w hiszpańskiej lidze. Zatem Benzema ma dużej łatwiej od Eto'o. Strzela mniej goli, mi wystarczy ;]

0

Dla mnie Iniesta to też najlepszy technicznie zawodnik w zespole. Na świecie chyba tylko Kaka prowadzi piłkę równie genialnie jak on. Milimetr od stopy, czasem mu zejdzie na 2 milimetry ;]

0

Caceres bardzo dobry.

0

Cassecaresaseres lepszy :)

0

pershing - dokładnie. Nie prędko się do niego przekonam.

Jednak o jego grze nie można powiedzieć nic złego.

0

Nie wiem kto wymyślił, że Pique to drewniak... Przerzuty, krótkie podania czy panowanie nad piłką ma jak na obrońcę naprawdę świetne.

0

Michas_13 - jestem przekonany, że to Toure przekazuje mu polecenia, żeby załatwić mu lepszy kontrakt. Tu chodzi o wizerunek zawodnika i takie tam, że nie jest pazerny na kasę itp. Właśnie to jest rola agenta. (no powiedzmy, że m.in)

0

stecu666 - standardowe pytanie: kiedy my kupiliśmy Valdeza? :) Czy to jakiś zawodnik z młodzieżówki? Chyba, za mało jeszcze wiem o Barcie.

0

Yaya gra dobrze, ale stać go na dużo więcej. Mógłby zagrać w końcu mecz w którym pokazałby pełnię umiejętności, wtedy dostanie wreszcie swój kontrakt.

0

Uwielbiam czytać jego wypowiedzi. Jest krytykowany bo ma wyobraźnię, mi właśnie brakuje takich ludzi. A zdanie o Interze to mistrzostwo.

0

już sam trailer jest bardzo klimatyczny, jeśli dopracujesz dokładnie całość, wprowadzisz kilka ciekawych pomysłów to może wyjść coś naprawdę wybitnego.

0

Messi to bezsprzecznie geniusz i dla mnie najlepszy zawodnik na świecie, ale to głównie za sprawą 3 genialnych atutów: dryblingu, podania sytuacyjnego i techniki użytkowej. Mimo wszystko Ronaldinho umiał dużo więcej. Gdyby Leo miał powtórzyć krótką nogę R10 z Chelsea czy przewrotkę z Villarreal to by się chyba połamał.

0

Taktyka Pepa opiera się na 2 wysokich w środku i 1 rozgrywającym, akurat u nas zawsze niskim.

Nie ma szans na Iniestę i Xaviego w środku. Chyba, że będzie 3:0 dla nas.

Póki takie coś daje nam punkty to nie ma się czego czepiać. Dla mnie pomoc będzie taka: Yaya, Sergio B.(Guddy), Xavi. Iniesta rozpocznie na ławie.

0

misk00 - Bojan jeszcze nie pokazuje wszystkiego, gra podobnie do Messiego sprzed 2-3 lat. Ma przebłyski. Nikt go też nie widział w 1 składzie, chociaż Bojan to całkiem inny gracz.l

0

Legendarny gol Messiego? Ale nie chodzi o urodę? Bo daleko do goli Brazylijczyków.

0

Czy Manchester równa się Ronaldo? O co w tym chodzi? Czy każdy najlepszy strzelec dryżyny wygrywającej LM musi zdobywać FF?

Villa strzelił więcej goli w tym roku, był królem strzelców ME, zdobył ME, miał więcej wybitnych meczów. Niestety Valencia nie ma takiego przebicia jak reszta klubów widocznie.

Dla mnie najlepszym zawodnikiem MU w tym roku był zdecydowanie Rooney. On po prostu umie zrobił coś z niczego. Ma więcej nieprzewidywalnych zagrań, klasa przeciwnika nie jest tu ważna. Czy to Chelsea, czy Reading. Ronaldo błyszczy tylko z tymi drugimi. Dla mnie Wayne był dużo ważniejszą postacią dla Manchesteru.

Czy za rok nagrodę zgarnie Ibisevic idąc tokiem myślenia skutecznośc - nagroda? Ależ oczywiście, że nie. Liczy się prosty fakt - tego typu nagrody są dla najpopularniejszych zawodników, nie najlepszych.

Dam 100 zł. użytkownikowi, który wymieni jeden genialny mecz Ronaldo w tamtym sezonie. Taki po którym ludzie otwarli paszcze z zachwytu i podziwiali genialnego technika z Portugalii, który jest chamski (to oczywiście nie ma wpływu na moje myślenie, ale jest jego wadą), nie umie strzelić nawet wewnętrzną częścią stopy, a wolnego strzela co 2 miesiące i jest uważany przez to za free-kick-mistrza...

0

misk00 - no w tym sezonie możesz zaszaleć, wymień ze 3 błędy ;]

0

Robben najlepszy zawodnik ligi, Guti najlepszy rozgrywający w lidze, Pepe najlepszy obrońca, Iker najlepszy bramkarz. Szkoda, że w lidze nic nie wychodzi.

0

mielczar - no właśnie grał tak samo i był jeszcze skuteczniejszy (7 goli), jakby nie on ciężko byłoby o LM. Nasz najlepszy zawodnik wiosną.

Dla mnie dalej jest niezrozumiałe jak był dopiero 5 w liście 'FF'.

0

Oczywiście dodam, że liczy się dla mnie obecna dyspozycja zawodników, nie ogólna klasa. I tak Marquez załapałby się gdzieś w pierwszej dziesiątce, może pod koniec.

0

Destroo - a wiesz, że kilku ludzi by się z tym zgodziło?

Oglądaj więcej meczy. Rafa jest bezbłędny, czyści absolutnie wszystko, nawet Carles gra słabiej. A w Europie kto niby lepiej gra? Może Chielini od biedy, ale więcej zawodników nie kojarzę.

Zresztą, żeby mieć średnią 8,5 w tym miesiącu jako środkowy obrońca to naprawdę duża sztuka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?