xavi1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Świerczyniec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Muhito - tak jak napisał sciah, beznadziejne to było, ale co do jednego masz rację - David Silva. Ten chłopak to geniusz i niestety w obecnej formie bije Henry'ego we wszystkim na wszystkie sposoby. I ma ten niesamowity zmysł grania kombinacyjnego i do Barcelony pasowałby idealnie.
0
Taki Kaka przy takim Xavim to średniak, ale tu chodzi o 'gwiazdę' ligi, także ranking ma sens.
0
Mi wystarczy samo to, że miał więcej strat niż dobrych podań i ogólnie nawet zagrań, strzały też marne, może 1-2 udane zwody.
0
Szkoda, że Henry nie zauważył, że grał słabo...
0
Gdyby Rosell miał dużo do powiedzenia w klubie jeszcze 2 lata temu powiedzmy to dzisiaj w składzie dalej grałby Ronaldinho i Deco, a przyszłoby mnóstwo ludzi za astronomiczne pieniądze. Sandro pasuje mi do Realu, podobnie myśli o futbolu jak oni. Naprawdę ciężko byłoby coś wygrać coś za jego kadencji, chyba, że Perezowi nie znudzi się przegrywanie.
Soriano to świetny kandydat, ale ile ja bym dał, żeby można było przedłużyć szefowanie Laporcie...
0
Tez zawodnik oraz Pedo i Sergio pokazują mi, że mało jeszcze się znam na piłce.
Guardiola wie jednak więcej ;]
0
Trzeba też powiedzieć, ża prawa rynku transferowego są teraz paskudne i ciężko znaleźć klasowego pomocnika za niską cenę. No bo kto był dostępny? Wesley S. to jakaś opcja ale nie dla Barcy, Motta już raz źle w Barcie skończył. Co tam jeszcze ciekawego? Czyżby nic?
Jednak sprzedaż takiego Eidura za marne 2 mln to już błąd. Niestety Alcantara jest jeszcze zbyt młody, choć ma potencjał by zastąpić Xaviego, nawet większy niż Fabregas moim zdaniem.
0
Czytałem w Fakcie, że ma odejść bo mu się kontrakt kończy :(
0
Ah i skończą się fantastyczne dialogi z Katalończykiem na temat Guddy'ego :P
Dzięki za wszystko! Pierwszy sezon miał dobry, drugi średni, trzeci fatalny jednak coś tam do tej drużyny wniósł i kilka goli wpadło, dla mnie zawsze będzie lepszy od Savioli ;]
0
Po tym co pokazał wczoraj jestem jak najbardziej za jego przyjściem, możemy mieć z niego dużą pociechę.
I plotki o tym, że świetnie umie wyprowadzać piłkę z obrony to całkowita prawda. Przerzuty eleganckie, podać piłkę po ziemi umie równiutko, 25 mln to może być suma wręcz niska za niego :)
0
Olo_17 - kolejny, który przekłada rozum ponad uczucia, a jakby nie patrzeć o uczucia w kibicowaniu chodzi.
Każdy kto kibicował Barcie w okresie tego transferu nienawidzi Figo. Nieludzkie jest bronienie go.
0
Niestety Zlatan jest sprzedawczykiem i nie chodzi tu o transfer do Barcelony. Jednak nie ma co tego rozpamiętywać, ludzie się zmieniają, nigdy nie darzyłem sympatią tego zawodnika, ale przyszedł do Barcy więc zaczyna u mnie od zera, podobnie jak Pique chociażby.
0
Eto'o dobrze wie o co chodzi, tylko udaje przed ludźmi, że nie wie ;]
Kończący się kontrakt za rok i tyle. I jego niechęć przedłużenia go na podobnych warunkach.
0
Może ktoś potwierdzić słowa ziomka zwanego Ryfi_1994? ;]
0
Smutne ;/ Jeszcze 5 lat temu wydawało się, że będziemy potęgą europejską i to przez wiele lat mając Ronaldinho w składzie. To pokazuje jak ważny w piłce jest profesjonalizm. Gdyby Rx0 go miał jestem pewny, że doszedłby do poziomu wręcz niewyobrażalnego dla innych. Jego 2 sezony w Barcelonie to najlepsza gra kogokolwiek w historii piłki nożnej dla mnie przynajmniej.
0
Po co nam Czyhryński , przecież mamy Muniese.
0
No ciężko, żeby Lewandowski z Dudką wymieniali piłkę niczym Xavi z Iniestą ;] Takich już mamy wirtuozów w środku.
0
No, ale jednak nie wiadomo czy nagle nie eksploduje talentem. Pierwsze kolejki w lidze niemieckiej miał podobno bardzo dobre, miał świetne noty w 'Kickerze'. Potem się tam tym nie interesowałem, ale jeśli grał w 1 składzie w tak młodym wieku to coś musiał pokazywać.
A sparingi nie są żadnym odzwierciedleniem tego co się wydarza w nast. sezonie. 2 lata temu gwiazdą towarzyskich był Dos Santos, rok temu nieźle śmigał Hleb, a przeciętnie grał odpowiednio Bojan i Sergio B. Potem się wszystko zmieniło.
0
Henrique nie wiadomo.
0
Czas pokaże czy to dobrze, ale wszystko wskazuje a to, że Pep się pomylił jeśli chodzi o ten transfer rok temu. z Hlebem to samo, jednak nawet on nie jest bezbłędny ;]
Jeśli się komuś nudzi: na C+Sport 2 rusza zaraz 2 połowa meczu Barcy z Realem na Bernabeu, pamiętne 6-2 :D
0
Wolałbym już postawić na Henrique bądź Caceresa (już niemożliwe) bo widzę w nich większy talent niż w tej trójce. Kompany zawsze był przereklamowany, Evans popełnia za dużo błędów, a Czyhrynski to wielka zagadka.
0
zimnypdk - w tym sezonie było z pięciu lepszych bramkarzy w lidze od Ikera.
0
Najlepszy bramkarz: Valdes, Najlepszy obrońca: odrobinę wyżej Alves niż Pique, najlepszy pomocnik: Xavi, najlepszy ofensywny pomocnik: Iniesta, najlepszy napastnik: Messi, Odkrycie: Diarra. Obiektywnie ;]
0
Guardiola od początku chciał wysokiego napastnika, dlatego odszedł Eto'o, dlatego nie przyszedł jeszcze mniejszy Villa (wątpię, żeby Pep w ogóle się nim zainteresował). Jeżeli chodzi o graczy wysokich na atak to Ibra prezentuje najwyższy poziom na świecie i lepszego wyboru być nie mogło ;] I wreszcie mamy w składzie magika, który zaczaruje publiczność czymś niekonwencjonalnym, bo umówmy się, że Xavi czy Messi są genialni, ale w prostocie z jaką wykonują każdą boiskową czynność. Nie twierdzę, że piętkowanie jest dobre (choć Ibra jest w tym mistrzem), ale gdy jest 4:0 to trzeba ośmieszyć czymś przeciwnika ;]
0
sheq - wolę posłuchać ludzi, którzy się na tym znają i powiedzą, że Eto'o i Ibra to całkiem inne bajki jeśli chodzi o wartość ;]
0
Pokazuje to, że Mourinho nie zna się na rynku transferowym. Tam nie chodzi tylko o umiejętności.Równie dobrze to jedyne 46 mln bo Eto'o mógł odejść za darmo.
0
Pep już się raz (raczej) pomylił kupując obrońcę 'nie wiadomo skąd' Caceresa. Oby się to nie powtórzyło.
0
Jaka to piosenka Michaela leciała konkretnie? :)
0
Jestem pewien, że Ibrahimović to marzenie Guardioli który zawsze chciał wysokiego napadziora tej klasy, a plotki o Villi tylko go wkurzały.
0
Pique ma śmiało potencjał na kapitana drużyny w przyszłości. Zresztą w rewanżowym z Chelsea i w GD pokazał dodatkowo fantastyczny charakter. Coś wspaniałego nam się trafiło za sprawą jego transferu.