xavi1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Świerczyniec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Keita dzisiaj zagrał i tak jeden z lepszych meczy w tym roku (nie sezonie zaznaczam).
Ale niepotrzebnych emocji...
Teraz wcale nie łatwiejszy mecz na koniec.
0
Bzdety. Guardiola wyciśnie z Ibry dużo więcej w przyszłym sezonie. Jak na pierwszy sezon: 21 goli i 9 asyst to dobry wynik. A będzie lepiej.
0
Mallenco mimo wszystko raczej nam sprzyja niż przeszkadza :)
0
Pozytywem jest na pewno fakt, że choćby jak będą wybory i w klubie się pozmienia na gorsze, to nie będziemy tak żałować odejścia tej drużyny, bo nie była aż tak doskonała :)
0
Już po 23, a dzieci dalej siedzą na necie. Rodzice są coraz gorsi, że pozwalają na takie rzeczy. Jutro szkoła! Ewentualnie test gimnazjalny.
0
Ramon59 - brawo za ten komentarz! Szkoda, że zniknie wśród setek komentarzy rozkapryszony dziecek nazywających się kibicami różnych drużyn ;]
0
Ja napiszę tyle: wolę odpaść w stylu jaki my zagraliśmy, niż przejść w ich stylu...
rzygam już 5 minut po tym co zobaczyłem w wykonaniu interu.
ajj, znowuuuudu... sd
0
Ice - kocham Cię! ;d piękny artykuł, zaczęliśmy kibicować klubowi mniej więcej w podobnym czasie :)
I wierzymy!
0
Od początku było wiadomo, że zagra :)
0
wojtalafci
'2. Z kim w tym sezonie tak na dobrą sprawe mieliście przegrać? że Stuttgartem ? z Arenalem w którym średnia wieku to 24 lat ? a może z Realem który za bardzo nie wie o co chodzi w tym sezonie. Jestem 100% pewny ze gdybyście grali z Chelsea czy Manu nie bylo by już tak różowo ;). Wystarczy, że trafiliście na Inter i już są spore problemy.' - przecież Inter pokazał, że jest lepszy od wszystkich angielskich drużyn, a Barca wygrała z drużyną ze ścisłej czołówki ligi demolując ją, także spotykają się prawdopodobnie 2 najlepsze drużyny LM. Więc czemu 'tylko Inter?'
Zresztą w tamtym sezonie grając na równym poziomie jak ten rozwaliliśmy całą ligę angielską z Manu i Chelsea na czele. Więc o co chodzi?
0
ściema, ściema, ściema..
0
Chodzi mi o to, że Mourinho jest lepszy od Guardioli. Raz go rozgryzł to fakt, ale wojna jeszcze nie skończona.
0
kedziorFCB - i uważasz tak po 1 meczu? Zobaczymy rewanż.
0
Wcale Sergio nie grał tak źle. Przy Seydou grał wręcz dobrze. Xavi robił ile mógł.
0
Dla mnie mimo wszystko Sneijder zderzył się z Danim.
2 powtórka, przybliżcie sobie nawet na jutubie jak chcecie.
Ale faktem jest, że przegraliśmy z powodu słabości swojej, a nie sędziego.
0
Abidal wszedł na lewą obronę, Maxwell bardziej do przodu. Ibra i tak nic nie grał więc zmiana uzasadniona bo kogo tu wrzucić? Henry w tej formie to jednak wolę Maxwella latającego po skrzydle i dobrze dysponowanego dzisiaj w ataku.
0
To co zrobił dzisiaj Mourinho, co grali obrońcy i defensywni pomocnicy + Sneijder to mistrzostwo świata. Wierzymy, że rewanż nie będzie tak samo fantastyczny w ich wykonaniu.
Barcelona miała dobrą końcówkę i początek. Jeśli się trochę poprawimy w przodzie, nie wystawimy Keity to są szanse na awans.
0
Będzie niesamowicie gęsto w środku i temu Messi nie dostanie plastra bo może rzadko w ogóle dostawać piłki. Mourinho na pewno będzie się wzorował Espanyolem z sobotniego meczu i spotkaniami Chelsea - Barca w poprzednim sezonie gdy Xavi musiał się cofać do obrony po piłkę co powodowało 'brak łączności' z napastnikami i grania przez bocznych obrońców wrzutkami.
Zagrania Pepa na ten mecz moim zdaniem mogą być takie: Sergio wracający się do linii obrony w celu odciążenia Xaviego, Keita jako kolejny 'odciążacz' Xaviego, który zapewne będzie bardzo niewidoczny, ale będzie robił przestrzeń naszemu rozgrywającemu. Messi cofający się do środka. Pedro szukający piłek prostopadłych ze środka. Zlatan powinien zagrać w pierwszym i walczyć z rosłymi stoperami Interu.
Dużo będzie zależeć od pary Motta i Cambiasso. W formie są czasem nie do przejścia, ale bez formy (choćby w takiej jakiej byli w meczach fazy grupowej) powinno pójść łatwo. Abidal musi uważać ponadto na Maicona. No i bez faulowania bo Sneijder może coś huknąć i ogólnie Keita powinien z nim popracować w środku.
0
Według mnie Alves nawet w nieco słabszej formie i tak jest lepszy od Maicona. Mimo, że ten drugi z całą pewnością to numer 2 na świecie (choć Ramos w dobrej formie też się mieści).
Brazylia jeszcze będzie miała w przyszłości Rafaela... Mogliby go dać Polsce bo im niepotrzebny :) bo Wasyl jeszcze się musi podleczyć :)
0
Czysty G(l)uti.
0
Special One nie jest one.
0
To trzeba wprowadzić skalę od 1 do 11 :>
Bo się kłócę z kumplem, że Messi zagrał mecz na dychę, a tu jednak on ma rację bo zagrał na 11 i jestem zły :>
0
Szczerze powinno być 10 dla Messiego jeśli chcecie zrobić naprawdę profesjonalne podsumowanie. Co jeśli zawodnik strzeli 7 goli? (zdarzało się niekiedy) Wtedy pomyślicie nad oceną 12 czy 13?
Zresztą Messi głównie tylko strzelał, jeśli nie znalazłby się w tych sytuacjach akurat to nie grałby ponad skalę. 10 to wystarczająca rekomendacja. Zresztą Messi zagra jeszcze większe mecze w karierze coś czuję ;)
0
Alonso z czasem powinien zostać liderem tej drużyny, już to zaczyna pokazywać.
0
Na pewno ktoś się jeszcze potknie do końca sezonu. Myślicie, że Real powygrywa wszystko do końca sezonu i będzie miał serię 20 zwycięstw z rzędu? Zresztą przed nami też ciężkie mecze i perspektywa grania w LM.
Ciekawy jest fakt, że gdy zacznie się mecz zostaniemy liderem ;>
0
IceMan - też tęsknimy (niektórzy), co nie znaczy, że teksty są na złym poziomie, wręcz przeciwnie :)
0
Inter to najtrudniejsza drużyna z jaką będziemy się musieli spotkać w tym sezonie. Z Chelsea zagrali rewelacyjnie, Sneijder gra tam jak natchniony, drużyna się zgrała niesamowicie i to będą inne mecze niż w fazie grupowej. Pewnie Mourinho wymyśli coś ciekawego na nas.
0
Keita był na spalonym, musiał sam kończyć ;]
0
Kamil113 - kumpel cię robi w konia :)
0
morm - mogłeś powiedzieć, że Czechem bo Leo na takiego wygląda :)